Ova tema sadrži 4 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  ivocka 9 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 5 (od 5 ukupno)

Duracell reklama

• njamiii
    Član
    njamiii

Nije vam dobra adresa, fali jedno duplo v (w), pa se brauzer zali da ne moze da locira udaljeni server 🙂

hippeia
    Član
    hippeia

e ova reklama me nervira za medalju!!! Brate je l’ bas mora pola ekrana da zauzme???

T3
    Član
    T3

uh..ja nevolim reklame nijednog tipa..mislim uopste te reklamne propagande tipa epp-a ,marketinga ili nazovite vec kako god se grozim..kako na tv,tako i u nobvinama,netu pa evo sasd i na forumu..
    taman se resismo pampersa,kupila sam pakovanje,dala doprinos za tetanus mislim to bi svakako uradila jer detetu moram kupiti pelene,ali jwsam li zbog toga morala da je gledam svaki dan..i evo sad opet..isto sr… drugo pakovanje..duracel..nesmeta mi mislim nemam nista protiv ,mora se od necega ziveti ali sto kaze hipi mora li preko celog ekrana,i mora li se forum skroz na skroz poremetiti zbog toga..uh….

Coka78
    Član
    Coka78

I meni je ovo bas bezveze! Jako je nepregledan forum, pa cesto zbog ovih reklama i ne procitam ono sto me zanima… a i meni je to vise kao antireklama, jer kad budem videla te durasel baterije, necu ih kupiti jer me ovoliko nerviraju na forumu!

ivocka
    Član
    ivocka

Ma bruka i sramota, pa ne moraju da mi bas izbijaju oci, jako me nervira, totalna antireklama!!!!! Cak nisam ni procitala reklamu!!!!

Gledanje 1 članaka - 1 do 5 (od 5 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.