Ova tema sadrži 31 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lillyblue 8 godine, 12 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 32 ukupno)

Elegantne haljine

• srecna mama

Drage forumasice,

Interesuje me da li znate neki butik u Beogradu gde po razumnoj ceni mogu da kupim lepu elegantnu haljinu?Pod razumnom cenom ppodrazumevam do nekih 5000, 6000 din.ali da ipak bude elegantna i primerena za svadbu, posto idemo na svadbu u novembru.Pretpostavljam da se ovde ne smeju objavljivati imena butika, pa mi mozete napisati na pp.

Hvala

sladjanam
    Član
    sladjanam

Darling, a da ti lepo odeš u neku fensi prodavnicu materijala, kupiš svilu u boji kojoj ‘oćeš, za par ‘iljada, a ostatak predviđenog novca daš krojačici da ti sašije po meri, nešto što nađeš da ti se sviđa? Ovo, pod uslovom da imaš dobru krojačicu. Meni je za 8000, još pre tri godine, jedna beogradska krojačica sašila haljinu, od svile, sa njenim materijalom, po mom crtežu. Neću ti je preporučiti, zato što se prema meni ophodila kao da mi čini uslugu, a ne da joj ja plaćam za to što radi, ali ako imaš nekog pristojnog, za te pare mož“ dobiti mnogo bolju haljinu, nego bilo šta što možeš da nađeš u BG buticima.

nakica
    Član
    nakica

Bogami, meni i 8000 zvuci mnogo…mislim da moze i za manje da se sasije, ako se nadje jeftiniji materijal…

srecna mama

Ta opcija sa krojacicom mi je prva varijanta, zato sto pretpostavljam da ce mi za tih 5000 sastiti mnogo bolju jhaljinu negos to bih za taj novac kupila.Iaskreno i meni je 8000mnogo jer sam jedva da izvinite „sklepala “ i ovih 5o evra, dodala bih jos max 6000.To sa krojacicom kao sto sma rekla mi je prva varijanta, ali eto, pitala sam za butik ako mi to propadne.Imam josvremena do novembra, inace, racunam da dam i za frizuru, nokte, jednostavno udaje mi se sestra od tetke sa kojom sam porasla i hocu da izgledam bas glamurozno, tako da eto malo mi je poskupo 8000 jer ipak treba i poklon, muzika….Znate vec…;)

sladjanam
    Član
    sladjanam

Nakice, pa nije bilo mnogo, opet bio je i skup materijal, svila, a i haljina je bila skroz dugačka (čitaj, mnogo materijala :)). Ali verujem da može i jeftinije od toga, zato sam to predložila.

srecna mama

Sladjana, znaci tebe je sa materijalom izaslo 8000 din?

sladjanam
    Član
    sladjanam

Sa materijalom, ništa moje.

nakica
    Član
    nakica

e, ok ako je bila svila, to menja sve, pa zaboravi na moj komentar 🙂

srecna mama

Ne znam da li saten skuplji od svile, da li znate?

sladjanam
    Član
    sladjanam

Tad je bila skuplja svila, proveri negde.

maslacak
    Član
    maslacak

ovde mozda nadjes neku ideju

http://svecanehaljine.com/2009/06/05/vecernje-haljine/

sladjanam
    Član
    sladjanam

Evo i slika haljine. Nego sad se nešto mislim, 2007. je 8000 din bilo 100 evra, moguće je da bi sad izašlo skuplje da se sašije ista stvar, od svile ?

srecna mama

[IMG=http://a.imageshack.us/img525/8049/barrafaeliurobertokaval.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
    Meni se ovo svidja mnogo,samo bih druagciju boju, npr.bela haljina, i roza cipka.

Sladjo, jako je lepa haljina, samo ja ne bih dugu, ali mnogo mi je 100 evra, nesto bih max za 6000.

srecna mama

Moram da dodam i da ti prelepo stoji, a mislim da je ne bi mogla kupiti ispod 120 evra.Sta mislis o ovoj gore haljini, i ne znam koji je ovo materijal, ja bih tako od satena, ali pod uslovom da smrsam.

sladjanam
    Član
    sladjanam

Liči na neki saten, i sviđa mi se, ali jeste za savršenu liniju 🙂 I nemoj belu, bela je za neveste, nepristojno je nositi belo na tudjoj svadbi 🙂

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 32 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.