Ova tema sadrži 284 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  crvena sonja 7 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 285 ukupno)

Farbanje kose

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja sam isprobala sve moguce boje bila sam satirana,crna,violet,boja cokolade,plava sa nekim braon pramenovima i sad se konacno odlucila na plavu boju kose jer mi zaista lepo stoji pristaje mi i uz ten,e lako bilo meni radila u frizerskom salonu pa menjala boje non-stop,inace negujem kosu i sto je najvaznije kosa mi je zdrava i imam sjaj.Otkricu vam jednu tajnu ukoliko farbate kosu kada umutite farbu i hidrogen dodajte i 2-3 supene kasike vode da bi vam kosa imala sjaj,a moze isto ako nestavite vodu kasika sirceta.U koju se boju vi farbate i da li ste zadovoljne svojom bojom.

Standzi
    Član
    Standzi

moja je prirodna smedja kosa,a i tako se farbam,pre sve moguce isprobavala,bila sam crvena,zlatna,crna….prirodna mi najlepse stoji,mada sam htela da probam plavo ali nikako ne uspeva jer imam crvbeni pigment…….
    a jako volim negovanu i sjajnu kosu i uvek koristim maske za kosu od Garnier,te su mi najbolje……

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja koristim sampon i pakovanje za farbanu kosu ,,keranove,, tipa daje sjaj i ima korale u sebi zadovoljna sam i pakovanje dosta dobro utice na moju kosu.

kalet
    Član
    kalet

Ja se satiram.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

i jel ti se svidja kalet koje boje pramenove imas

kalet
    Član
    kalet

Imam vise boja, belu, bebi plavu, zlatno plavetno cokoladna, tamnije cokoladna i na sve to mi uvek stave preliv, odnosno moja sestra.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

HE HE ZNAM KALET A PRELIV JE ODLICAN NA SATIRANU KOSU DELUJE ZDRAVO I SIJA SUPER JA VOLIM SATIRANJE U TIM NIJANSAMA U KOIMA SE TI SATIRAS :bravo:

kalet
    Član
    kalet

Znas kako, moja sestra je zavrsila za frizera i trebao joj je neko da se uci. Posto ja imam dugacku, jaku i kvalitetnu uvijenu kosu, bila sam odlicna za praksu. Kaze ona- Ako se na tvojoj kosi naucim, onda mi je svaka druga manji problem. Super se naucila.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

i ja sam zavrsila za frizera mada to je naporan posao ne zbog rada vec sto ti svaka musterija ispra mozak snjihovim problemima strasno barem sam se toga odmorila 😉

markova mama

Ja imam svetlo smedju kosu ali nekako sarenu kao da je vec satirana, ali volim da malo posvetlim te pramenove, kao kad se vratis s mora ….A inace dosada me je farbala sveki 😆

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ha ha markova mama pazi da te sveki ne umaze sa cetkicom za farbanje budi dobra kad trebas da se farbas :buljavko:

mica
    Član
    mica

Meni je pre trudnoće „dunulo“ da se ne farbam više,pa sam se prefarbala u svetlo smedju-najpribližniju mojoj prirodnoj i mirno sačekala drugo stanje.A u trudnoći…koža je počela alergijski da reaguje na sve što sam koristila do tada-od šampona preko kupke do krema.PA sam lepo sve bacila u djubre, kupila bebi program jedne renomirane firme i sad je sve o.k.Ne smem ni da zamislim kakve bi mi se rane po glavi pojavile da sam nastavila s farbanjem.A baš mi nedostaje plava kosa…Samoj sebi pomalo ličim na tetku… :kadtedovatim:

kalet
    Član
    kalet

Sta da radis kada je tako, pa nije to za dzabe drugo stanje.

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

Ja imam pepeljasto plavu kosu – prirodnu. Nikad se nisam farbala, a i nemam baš namjeru. Svaki put kad bi bila u frizerskom salonu i pitala svoju frizerku šta ona misli da se ja ofarbam svaki put bi rekla ma nema šanse ovu nijansu nikad više nećeš moći vratiti. I u pravu je. A ja sam prezadovojna bojom i oblikom. I što je najbitnije nije mi dosadila.
    :-* :caos: :caos:

Hanan
    Član
    Hanan

Moja prirodna boja je smedja, a farbala sam se redovno, promijenila sam nekoliko boja bila sam i svijetlo smeđa, crvena, sa pramenovima…međjutim sad kad sam trudna nekako me strah da se ofarbam. Negdje prije nego ću ostati trudna stavila sam neku srednje smeđu koja je skoro kao moja i sad sreća nemam problema sa izrstom…a kosa mi je stvarno puno bolja kad je farbam…al eto čekam još malo dok me ne uhvati da moram nešto promijniti…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 285 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.