Ova tema sadrži 525 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 526 ukupno)

FARMA!

• hippeia
    Član
    hippeia

Hahaha Aiko, nisam ni sumnjala da dijelimo misljenje 🙂

zevs
    Član
    zevs

hippeia – 19/9/2009 10:49

Meni, samim tim sto se emituje na pinku- ne privlaci paznju. Sve one price kako ce rejting Velikog Bata biti kao rejting Farme za vrijeme reklama mi se gade. Isto je bilo prosle god. kad su se emitovale Zvezde Granda i OT. Znaci pljuvacina pinkovaca na sva usta. To samo pokazuje koliko su nesigurni u to sto rade i koliko ni sami ne vjeruju u uspjeh. Dosta je vise toga – da komsiji crkne krava! Odvratni su! Iako mi je i VB pomalo dosadio, ima da ga gledam u inat 🙂

Epa i ja cu samo da te potpisem od reci do reci :-* :-* :-* :-* :-*

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Aiko – 20/9/2009 21:38

[QUOTE]hippeia – 19/9/2009 10:49

Meni, samim tim sto se emituje na pinku- ne privlaci paznju. Sve one price kako ce rejting Velikog Bata biti kao rejting Farme za vrijeme reklama mi se gade. Isto je bilo prosle god. kad su se emitovale Zvezde Granda i OT. Znaci pljuvacina pinkovaca na sva usta. To samo pokazuje koliko su nesigurni u to sto rade i koliko ni sami ne vjeruju u uspjeh. Dosta je vise toga – da komsiji crkne krava! Odvratni su! Iako mi je i VB pomalo dosadio, ima da ga gledam u inat 🙂

Svaka ti je Njegoseva 😉

😆 😆 😆 si blesava al nacisto… rece ja nista bez grandovaca 😮 nesto ne kapiram o cemu se radi sam sam gledala 15 min i dodjih na forum… raspravljaju ko ce da kuva pasulj, nema sta to je VISOKOUMNI zadatak. :buljavko:

dadoijoco
    Član
    dadoijoco

Gledala sam ulazak na farmu,ali mi nisu jasne zenske koje znaju da idu ublato „do kolena“,u stale i sl.i opet se natakle na stikle od 10-15cm :neznam:

hippeia
    Član
    hippeia

Pa ljudi je li moguce da ste gledali farmu pored kosarke?

Aiko
    Član
    Aiko

Ja sam gledala Utisak nedelje :>

hippeia
    Član
    hippeia

Tebi je oprosteno, znamo da to nikad ne propustas 😉
    Ali farmu pored kosarke-ne kontam…

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Hippi naravno da ne … kosarka na mestu br.1 odgledlaa vala od poicetka do kraja i pitala se oli Spanci promasiti bar ednu 3.

ovo sma ukacla nesto oko ponoci slucajno videla na Pinku gledala 15 minuta visokoumni razgovor oko pasulja i dosla na forum. :>

hippeia
    Član
    hippeia

OT- Vala bash, razvalishe nas ko zvecku!!! Ali bez Gasola su k’o obezglavljeni, a on je vec mator tako da – hvala,dovidjenja,zbogom.

maza82
    Član
    maza82

Ne dopadaju mi se realiti sa poznatim ličnostima
    Ovde mi se sviđa što je prusutna Viktorija, koju obožavam i onaj ludak Saša Ć.

maza82
    Član
    maza82

hippeia – 21/9/2009 10:05

Pa ljudi je li moguce da ste gledali farmu pored kosarke?

Gledala sam košarku na prvom mestu i sva sreća da nije bilo napeto kao u subotu jer u tom slučaju sigurno bih zaglavila u bolnici tj u subotu veče kada smo igrali sa Slovencima puls mi je bio i do 160!!!! 😯 😯 😯

Iva_A.A.A.

Ja ponekad bacim pogled na farmu i slatko se ismejem,jedino od cele ekipe me nerviraju Ana Nikolic za nju nemam komentar i Viktorija.
    Ulazak u farmu smo gledala samo u pauzama reklame za kosarku.

bozana
    Član
    bozana

meni je farma super vise mi se svidja od velikog brata
    mene jedino malo irtira maja nikolic,curcic.ovi drugi nako za sada nisu losi

T3
    Član
    T3

svidja mi se i zasada s obzirom da je novi shou za sve i njih ucesnike i nas gledaoce deluje sasvim ok..

meni se curcic bas dopada mislim ovako po karakteru skroz je luckast,blesav,ko neko dete mi je koje bi stalno da se igra i trazi nove izazove,zanimljiv je lik za posmatrati i gledati,a sto se njegove zivotne price tice tu vec nemam komenar i ako to izuzmem lik mi je skroz ok.

maja ,nikolic,.big ,mama kao i viktorija su mi bljak fuj ..zenturace svoje vrste,samo se turaju,razumeju u sve i pametuju nesto …
    za anu nikolic no coment nervira me i ovako kao pevacica ,a tek sad ovde..odvratna mi je…

ostali mi nisu nista posebno zanimljivi niti dragi i vredni pominjanja niti nesto preterano aktuelni i posebni da bi ih po necem izdvajala..
    zasada jos uvek nemam svog favorita,mada eto nek to bude, sasa curcic..za ostale mi nepada na pamet da navijam…

Fokica
    Član
    Fokica

Ode Ana :bravo:
    Bas je ispala glupa :doomed:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 526 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.