Ova tema sadrži 525 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 526 ukupno)

FARMA!

• Jelena&Teodora

bozana – 23/9/2009 08:20

meni je farma super vise mi se svidja od velikog brata

I meni isto, VB je ocajan ove godine 🙂

A Ana je diskvalifikovana koliko cujem zato sto je napustila ogradjeno imanje ? Nisam gledala …..

Fokica
    Član
    Fokica

Pa da presla je ogradu a to je najstrize pravilo da nema izlaska. Bila je u soku jer se tripovala da joj se sve moze, da ceo dan bleji i nista ne radi i da krsi pravila.

kaja
    Član
    kaja

Aiko – 21/9/2009 11:08 Ja sam gledala Utisak nedelje :>

A vidim nešto nisam u toku…

Karli
    Član
    Karli

Malo sam gledala.Ok sou.Ima ljudi koji malo iritiraju,ali ima i interesantnih.

T3
    Član
    T3

e nek je i ispala tj prekrsila pravilo jadna neznajuci mada kako da ne sve joj verujem,dosla je tu smisljeno i smisljeno i otisla,citala sam u nekim novinama da nije htela da kaze koliko je po ugovoru trebala da odstane dakle dal ta dva dana,pa namerno da prekrsi pravilo glumeci da trazi doktora i da joj nije dobro,,pa kad je vec tako zasto je ostala maltene celu noc tamo kod producenata,zasto se nije vratila u kucu sa ostalima kad vec nije dobila lekarsku pomoc..nego glumi u isto vreme i neku ribu i budalu..ili neko duze vreme nije htela reci,a koliko ja vidim bice da je ovo prvo.

pile me bas nervira ko mirodjija u svakoj corbi je..mada izum cesme mu je vrh..djani mi je super,opusten,laganica i cool tip…nigor i dajana mi se dopadaju..topalko onako,ovi ostali su pod hitno bar po meni zreli za napolje…ni u cemu se nisu istakli,niti su mi nesto posebno zanimljivi…

Iva_A.A.A.

Ana Nikolić juče izbačena iz rialiti serijala
    Nije mi se svidela higijena na farmi
    Autor: Marija Radojković | Foto: n. babić | 24.09.2009. – 05:00
    Seksepilna pevačica Ana Nikolić izbačena je iz „Farme” zbog nepoštovanja pravila ovog serijala. Ana je, naime, u utorak uveče preskočila ogradu farme i otišla u kućicu produkcije koja se nalazi pored farme. Ovakvim postupkom je sebe diskvalifikovala iz takmičenja. Ana je juče bila primorana da napusti farmere, i tako je izbačena iz trke za 100.000 evra, a pevačica za „Blic” kaže da je preskočila ogradu zato što je tražila doktora.

– Osećala sam se loše nekoliko sati, želela sam pomoć doktora, a kako bih do nje došla, preskočila sam ogradu farme i otišla sam kod organizatora programa koji mi je tada saopštio da sam diskvalifikovana zbog kršenja pravila za koje nisam prethodno ni čula. Isprva me je to iznerviralo i htela san da nazovem Milicu Mitrović (urednik „Pinka”) i da joj objasnim šta se desilo, ali sam ubrzo odustala svesna činjenice da su pravila rigorozna, te da sam na njih sama pristala dobrovoljnim ulaskom – objašnjava za „Blic” Ana, koja je potom skoro celu noć provela u produkcijskoj kućici. Na farmu se nije vraćala do jutra, a kaže da nije namerno pr­ekršila pravilo.

Ana je izašla sa farme jer je tražila doktora

Sa druge strane, ako je verovati kuloarskim pričama, ovo je samo dobro izrežirana predstava jer je, kako se nagađa, od početka i bilo predviđeno da Ana na farmi ostane tek nekoliko dana, te da u jednom trenutku napusti šou. Ana je za kratko gostovanje dobila određeni honorar, a navodno je uvedena s ciljem da se na samom početku poveća gledanost emisije.
    – Svi smo mi bili gosti „Farme”, sa različitim uslovima ulaska, ali kada je o izlasku reč svi smo imali jednake šanse. Ja sam svoju prva iskoristila. Nažalost, nenamerno – kaže seksepilna pevačica kojoj je malo neprijatno što je na ovaj način napustila šou.
    – Ponosna sam što sam bila deo ovako velikog projekta, ali ne mogu da kažem da žalim zbog izbacivanja. Nije mi bilo prijatno što sam se nesvesno usprotivila pravilima emisije – kaže ona.
    Vidno je da se lepoj pevačici od početka serijala nisu sviđali uslovi života, a pojedini farmeri, sa Boškom Ničićem na čelu, zamerili su joj što je odbijala da radi pojedine seoske poslove. O životu na farmi Ana kaže:
    – Nisu mi prijali higijenski uslovi na farmi, naročito odlasci u poljski toalet i polivanje vodom iz bureta. Ipak, niko mi nije kriv, sama sam pristala i ne kajem se. Digla se prašina oko moje posteljine, a ja jednostavno u svakoj situaciji moram biti svoja na svome, pa sam zahvaljujući snovima u svojoj mekoj posteljini i farmu delimično doživljavala kao svoju – priča Ana kojoj je najsimpatičniji Đani, te kaže da on ima prednost.
    – Kada je o ophođenju prema meni reč, Đani ima blagu prednost zbog svojih džentlmenskih istupa.

Tako me je nervirala da mi je bilo veoma draga kad sam videla da su je izbacili

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

ja ovo u opste ne pratim , ali kada god upalim pink i zataknam ukljucenje uzivo sve sto imam prilike da vidim je kako sede, ispijaju kafe, nesto polemisu u glavnom neinteresantan razgovor , braznouman bljaksi su mi. e sad kolko to traj ima sigurno dve nedelej ja ne videh ni jednu jedinu domacu zivotinju ??? a zasto???
    jutros upalila kad ono matezer , auuuu vidi ti to matezer na farmi ??? ne znma ja sma shvatila da ce oni obavljati poslove koji se obavljaju na farmi da ce imati zivotinje , da ce se baviti poljoprivrednim radovima, ja od tohga ne vidim nsita, ili toga ima, samo aj palim tv kad aje vreme za kaficu????

Ako toga nem ai ako zaista samo kafenisu , ond aje to po meni zesce sprdanje na nase seljake – kad kaem seljake mislim na ljude sa sela , a ne na “ seljake“ … a to niej ni malo ok, jer je seljacki zivot i te kako tezak i mukotrpan .

aj dosta sam se izlupetala , odoh sad :>

T3
    Član
    T3

ja gledala sinoc malo,vidim da je dajana izabrala kao novu gazdaricu big mamu ili ti cecu tanasic sto mislim da je po mom misljenju super izbor..verujem da ce je slusati i da ce opod njenom organizacijom i pravilima sve funkcionisati kako treba,ipak su oni sad porodica,tim,zive pod istim krovom i trebalo bi da budu kompaktni,da se lepo slazu i budu ravnomerni i ravnopravni.

inace negledam je redovno samo tako kad nabasam na istu ,bacim pogled cisto da budem u toku desavanja..

zasada su mi favoriti djani i nigorr,zene mi se sem recimo cece koja im tu dodje ko mama uopste ne dopadaju,mozda malo maja nikolic..viktorija i marina perazic su mi skroz antipaticne..kao i cakana zacudilo me bas da ona zena u nekim ozbiljnijim godinama toliko zakera ,ogovara,kao neka siparica je ili se spustila namerno na nihov nivo neznam,ali nikako joj ne stoji niti ide uz nju..

Jelena&Teodora

jelenaorg – 27/9/2009 14:49

ja ovo u opste ne pratim , ali kada god upalim pink i zataknam ukljucenje uzivo sve sto imam prilike da vidim je kako sede, ispijaju kafe, nesto polemisu u glavnom neinteresantan razgovor , braznouman bljaksi su mi. e sad kolko to traj ima sigurno dve nedelej ja ne videh ni jednu jedinu domacu zivotinju ??? a zasto???
    jutros upalila kad ono matezer , auuuu vidi ti to matezer na farmi ??? ne znma ja sma shvatila da ce oni obavljati poslove koji se obavljaju na farmi da ce imati zivotinje , da ce se baviti poljoprivrednim radovima, ja od tohga ne vidim nsita, ili toga ima, samo aj palim tv kad aje vreme za kaficu????

Ako toga nem ai ako zaista samo kafenisu , ond aje to po meni zesce sprdanje na nase seljake – kad kaem seljake mislim na ljude sa sela , a ne na “ seljake“ … a to niej ni malo ok, jer je seljacki zivot i te kako tezak i mukotrpan .

aj dosta sam se izlupetala , odoh sad :>

Hehehe,dobili su krave koje muzu 🙂
    A bice jos stoke kad im sagrade svinjce,stale i te objekte …..:)
    Meni je ipak Farma zanimljivija od VB i mislim da ce biti jos bolja,hihihi malo moram da navijam za njih 🙂

Bele
    Član
    Bele

I meni je farma zanimljivija od VB..
    A najzanimljivije mi je sto su vec poceli da se svadjaju..
    Od muskih mi se najvise svidja Igor,a od zenskih :neznam: …
    Uglavnom,niko me ne nervira..nisu losi…

T3
    Član
    T3

Bele – 29/9/2009 15:19 I meni je farma zanimljivija od VB.. A najzanimljivije mi je sto su vec poceli da se svadjaju.. Od muskih mi se najvise svidja Igor,a od zenskih :neznam: … Uglavnom,niko me ne nervira..nisu losi…

potpisujem ;]

jelena_vasiljevic

Ja farmu svremena na vreme pratim. Ali posto mi se VB ogadio mislim da cu da predjem na farmu mozda.

Leptir
    Član
    Leptir

I meni je Farma bolja bar ensto rade,rano ustaju,ne leze po ceo dan,bas su vredni i zato je super.
    Svi likovi su mi ok,malo me nervira onaj novinar Sasa valjda taj glas nejgov… Zenske su ok,Viktorija je pocela u zadnje vreme cudno da se ponasa 😆

Iva_A.A.A.

Svađe drmaju serijal „Farma”
    Marina u ratu s Majom
    Autor: M. R. | 02.10.2009. – 05:00

Popularna hrvatska pop pevačica Marina Perazić nikako ne može da nađe zajednički jezik sa ženama na farmi. U poslednja dva dana se posvađala sa ovonedeljnom gazdaricom Big Mamom, ali i sa Majom Nikolić.

Sve je počelo tokom krunjenja kukuruza. Marina i Olja su u jednom trenutku odlučile da naprave manju pauzu kako bi gledale zalazak sunca, što je naljutilo gazdaricu Big Mamu koja je počela da se svađa sa Marinom. Marina je rekla da nema nameru da propusti zalazak sunca ni za šta na svetu, a gazdarica se toliko iznervirala da je revoltirana, u pola posla otišla u svoju kućicu. Maja Nikolić se umešala u svađu, te je dodatno potpalila vatru time što je Big Mami „ubacila crva” da je Marina ljubomorna na nju zbog statusa gazdarice.
    Dan kasnije strasti su se smirile, i Big Mama i Marina su zakopale ratne sekire. Ipak, Maja nije mogla da se smiri. Tokom pravljenja ručka, iz čista mira je napala Marinu koja je tokom pripreme mesa malo „pregrizla” iz lonca.
    – Ostavi meso, to je za muškarce, a ne ti da jedeš, uzviknula je Maja posle čega je počela žustra svađa. Uvrede su pljuštale na sve strane, a Maja je u naboju besa obrusila:
    – Ti si luda, neurotična i debela.
    Marina je uzvratila:
    – A ti si prosta i nepodnošljiva.
    Nišlijka nije htela da ostane dužna pa je Maju uporedila sa Rambom…
    Usledila je još jedna svađa prilikom koje je Maja napala Marinu da je „nekrštena“, te da joj je potreban psihijatar. Marina je rekla kako je niko u ovoj državi nije uvredio, te da Maja ne sme tako da govori, zato što je ona duže u ovoj zemlji od nje…

Ja sam Farmu u pocetku gledala malo vise i bila mi je zanimljiva,sad kad god prebacim na Pink oni uvek sede za stolom,ili jedu,piju kafu ili se svadjaju

malena89
    Član
    malena89

kad je bila prva emisija farme gledala sam u pauzama sto neko kaze reklama kosarke… na kraju nisam ni videla ko je usao… sledeci dan prvu epizodu sam gledala da bi videla ko je usao.. i bilo je bas dosadno… ne svidja mi se sto je bukvalno pustaju na svaka dva sata… tek pre neki dan je postalo zanimljivije.. ali opet ne gledam toliko cesto..mislim da su trebali da ubace vise mladjih pevacica pa da vidimo kako ce one da se snadju… ekipa nije losa a nervira me mnogo ona olja crnogorac… i stvarno sto kaze lepa lukic juce u magazin in ne ide na takav ambijent da se ponese kuce… ako nije mogla bez njega nije morala da ulazi…

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 526 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.