Ova tema sadrži 525 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 496 članaka - 496 do 510 (od 526 ukupno)

FARMA!

• srecna mama

Gde ste farmeri?

Mnogo mi je bilo zao Zorane sinoc, Kaca koja ne zna podakle je suplja je nasla njoj da popuje o masturbiranju.Jooooooj, zemljo otvori se.Nemoralnije su njene GACE OD SVEGA NA FARMI.

niks
    Član
    niks

kako su vam se svidela pitanja i odgovori veceras?

srecna mama

Ok su pitanja, ali en i dogovori.Jasamina ana me je iznenadila, nisam je ni ranije Bog zna sta gotivila, ali bas da ovoliko laze….Ma sve u svemu, okreni,obrni, jedine osobe koje mi se dopadaju na farmi su Zorana i Jovana.Aca Ilic nije los covek, ali ja bih rekla da je on neradnik, iako on tvrdi suprotno.Manje ,vise sam ocekivala da ce neko eskivirati odgovore, reci da se ne seca,neko biti teski lazovcina, neko ovakav o, onakav. Kaca naravno ide sve nize i nize da ne kazem da ne mogu da verujem koliko moze biti glupa…Ta devojka nije svesna koliko gluposti pravi, i koliko je nesvesna istih.Sve u svemu, Zorana do pobede!

lillyblue
    Član
    lillyblue

Ja sam bas ocekivala da ce biti malo intrigantnija i mudrija pitanja veceras. I nisu bila bas zanimljiva. Nisam na vreme uhvatila onaj banetov odgovor u vezi sa Katarinom i jos necim. Onda kad se Boki smejao. Sta je bilo pitanje konkretno, znate li? Posto mi se nesto ucinilo da je ispalo da bane ima neku devojku kojoj ce se vratiti.

A zorane mi bas zao, vidi se da ju je blam. A sta sad, ja mislim da to nije nista tako strasno, pogotovo sto se desilo njoj:)
    Ali Vendi i natalija su opasne igracice, tacno znaju koga ce da miniraju. Favorite naravno.

srecna mama

Lili, nisam ni ja bas pomno pratila, ali mislim da se radi o tome da Bane kaze iskreno sta ce biti i da li mu se i dalje svidja glumica koja mu sa svidjala pre farme.I, on je rekao da da, tako nesto, ali ne zna kakva su njena osecanja.A, Kaca se primila, i kao:"Bane, sta to pricas?????".Bilo je smesno,ona jadna stvarno misli da ce Bane biti sa njom kad izadju.Sto s e tice Zorane, ne znam uopste sto se bilo kome pravda, cak i da je o radila svesna, pokrivena jorganom, nije nista strasno.Naracvno da to niko ne radi pred ljudima, ali Boze moj, Zorana nije neko ko bi naj taj nacin hteo da priuvuce paznju.A, ova se nasla da joj to kaze, kako je NJOJ bilo neprijatno, dobro joj je Zorana rekla da joj je smesno to sto je njoj nesto NEPRIJATNO.Kaci treba da bude neprijatno sto dise isti vazduh sa Zoranom,kojoj nije ni do kolena, devojka od 20 godina da baca prljave gace pod krevet, strasno!!!! 👿

Natasa
    Član
    Natasa

Blizi se kraj pa su svi napeti, cak je i Aca Ilic poceo da ulazi u konflikte. Peja mi je super. A Katarina je nocas plakal zbog Baneta i on je to video i smejao se. Prvo je glumila nedodirljivu, a sad kuka za muskarcem, ide iz krajnosti u krajnost. I ne razumem kako ne vidi da je Bane zeza, ona se zaljubila…

lillyblue
    Član
    lillyblue

Pitanja su se nastalvilla kasnije do posle ponoci. Uglavnom sve na isti fazon.
    A videla sam da se kaca rasplakala pa je Jasmina tesila. Sad i ona sama priznaje da je guska. A tako ti je to devojaka koje se lako zaljibljuju. neja tragedija je u tome sto se prvo muval;a sa Banetom, pa onda sa Bakijem, pa kad je Baki presao na Irenu ona se vratilaBanetu, pa kad je bane reao da ga vise privlaci natalija ona se kao naljutila pa mu oprostila, , pa onda one ne tako naivne situacije sa Jelenom, pa presla i preko toga, pa sad jos i ovo, jooooj, ima li kod nje neka granica.
    Jasno je zasto su ona i bane jos uvek na Farmi. Ljudi su je vratili samo zbog toga sto su voajeri i vole da gledaju kako se neko ljubaka i da vide dokle ce ici pred kamerama. Inace bi oboje leteli odavno.Pogotovo Kaca. Ali ona toga nije svesna.
    Zorana i Jovana do kraja.:)

Natasa
    Član
    Natasa

Bane je opet ispalio Katarinu… Sinoc je opet pokusala da mu ukaze na to da ju je on povredio svojom izjavom, da je hladan, nema emocija, a on to ne priznaje i smeje joj se u lice.
    Ocigledno je bilo da se pokajao i da ne zali vezu sa njom, pa je pitao: da li zelis da ostanemo prijatelji? I ona je curka odgovorila potvrdno. Nakon toga ce Bane: E super, taman kad izadjemo da te upoznam sa jednim mojim drugom. Juuuu kakva ispala, pokazala je da je curka, a on da je nabedjen „frajer“.
    Veceras ce verovatno u pregledu dana biti Ekrem i Boki. Boki pita-Ekrem odgovara, videcete, haos.

srecna mama

Gledala sam upravo farmu i Boki je uzasne stvari rekao Katarini, kakva god da je, to su ipak uzasne reci.Elem, Kaca pita Jasminu anu, kako se ulazi u bure, joj majko mila, pa ona s e stvarno ne kupa.A, Vendi se toliko tvrdi da stane u odbranu Katarine, prica o to kako je ruzno to sto prica, i onda koristi reci „jalov“ u nadi da time Bokija debelo povredi.Milsim , Boki jeste zasluzida mu neko ocita bukvicu, ali ona uopste ne razmislja koliko glupe reci koristi, ta zena uopste SEBE ne vidi i koliko je ruzno reci za nekog da je jalov, i koliko je to teska rec i koliko nema respekta prema osobama koje ne mogu da imaju decu.

lillyblue
    Član
    lillyblue

A sta, Boki ne moze da ima decu? Nisam imala pojma.
    A sinoc sam gledala kako Ekrem uci one definicije. ne pamtim da sam se nekad tako smejala, ljudi pa ono je sou.
    kako je taj Ekrem nabedjen, a ne vidi koliko je glup jadan.
    krivo mi je sto je Zorani popustila samokontrola, ipak nije mogla da izdrzi sve ono prozivanje po pitanju onog samozadovoljavanja, pa se otkinula od alkohola. Ali dobro, i ona je covek.

srecna mama

Ne radi s evaljda o tome da ne moze, vec je valjda aludirala na to sto se je musko, a ustvari zensko, ma ko ce ti ga znati..Ma, poznato je da Vendi uopste ne bira reci i ne razmisljla o istima.Nisam bas sigurna zasto je bas tu rec upotrebila.Zao mi je Zorane, ali joj ne zameram.

srecna mama

Evo sad sam citala na jednom forumu, da je to "jalov" bilo upuceno Marjanu, naravno to joj ne umanjuje glupost koju je izrekla, ne mogu da verujem koliko sa ta zena poziva na postenje, i koliko je kontradiktorna, a to jalov, pokazuje koliko nije svesna svojih gluposti. :uzid:

lillyblue
    Član
    lillyblue

A pa da, Marjanu. A ne cudi me od nje nista. ja bas mislim da ona bira reci, i to trudi se da upotrebi bas one najpogrdine i najuvredljivije.
    A to za Katarinino pitanje u vezi sa buretom, stvarno…. ne mogu da verujem, pa ona se izgleda stvarno nije okupala ni jednom ako je to pitala. Svasta.

srecna mama

M,a ja prosto nesto ne mogu da verujem da se nije okupala nijednom, pa na sta bi joj kosa licila da je ne pere….Moguce je da je rekla u ironicnom smislu.Ali, opet verujem u price farmera da se retko kada kupa, jer ako je ustanju da gura prljave gace ispod kreveta….

Natasa
    Član
    Natasa

Blizi se kraj farme, ko je vas favorit? Moj favorit je Jovana, ali je situacija totalno neizvesna. Pobednik moze biti i Ekrem, Peja, Marijan.

Gledanje 496 članaka - 496 do 510 (od 526 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.