Ova tema sadrži 525 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 511 članaka - 511 do 525 (od 526 ukupno)

FARMA!

• mikasin
    Član
    mikasin

Ja navijam za Zoranu!

srecna mama

Natasa – 21/12/2010 09:10 Blizi se kraj farme, ko je vas favorit? Moj favorit je Jovana, ali je situacija totalno neizvesna. Pobednik moze biti i Ekrem, Peja, Marijan.

Ekrem ako pobedi, treba svi da se obesimo na sred Terazija 👿 ,Moji favoriti su Zorana ili Jovana.Trece mesto Marijan, ali nebi mi bilo krivo ni da bue Bata ili Peja.Za sve ostale bi.

nicegirl
    Član
    nicegirl

Ukratko, zaludivanje nacije

srecna mama

Pa, i to stoji,ali kako ko shvati.Ja ne pridajem neki veliki znacaj, ne jurim da ih gledam, gledam sve vremena na vreme, u svakom sliucaju na nasoj televiziji nema nista mnogo pametnije.Doduse, cast za pojedine emisije koje su uglavnom na rts-u ostalo je sve manje-vise sliscno farmi.

myche
    Član
    myche

ne gledam farmu, ali sam juče slučajno upalila tv kada je bila najava za večernje prikazivanje i blago rečeno sam ŽGROŽENA onim što sam videla…lizanje tabana itd…ovo je tako bolesno da sad to više nema nikakvog smisla!

lillyblue
    Član
    lillyblue

Hahah, myche, treba se samo naviknuti na tako nesto, onda postaje cak i zabavno:)
    Meni se ljudi ona Eva Ras gadi. kakav ljigavac od coveka, prostakusa, licemer, bahatost i bezobrazluk. ja samo ne znam ko su ti koji za nju glasaju. uzas.

mikasin
    Član
    mikasin

Eva Ras je po meni paranoicna baba!

srecna mama

lillyblue – 23/12/2010 22:18 Hahah, myche, treba se samo naviknuti na tako nesto, onda postaje cak i zabavno:) Meni se ljudi ona Eva Ras gadi. kakav ljigavac od coveka, prostakusa, licemer, bahatost i bezobrazluk. ja samo ne znam ko su ti koji za nju glasaju. uzas.

Lili, za nju, Vendija i Ekrema glasa ZADRUGA .To su zlatne koke, nazalost.Ja ne znam ko mi sa vise smucio, da l’ Vendija, Ekrem ili Eva, polse onog moljakanja, i totalnog srozavanja svoje licnosti, ne mogu da verujem da zena toliko nema obzira prema drugim osobama, da to merennije u stanju da ispostuje nekoga.Definitivno, Eva, Vendija i Ekrem imaju neki psihicki problem.

lillyblue
    Član
    lillyblue

i … pobedise usrane gace…
    Nemam drugi komentar. bas sam razocarana.

srecna mama

Ja imam komentar:“Ziv je drug Tito, Rex ga je spasio“

lillyblue
    Član
    lillyblue

Ma cinjenica je da ima i te kako namestanja, a takodje je cinjenica da ipak mora da pobedi neko iz Granda. Prvi put topalko, pa Bojanic, pa sad pva kokoska. Ko zna sta im stoji u ugovoru i koji procenat od nagrADE TREBA DA DAJU PRODUKCIJI.

srecna mama

Naravno, ali iskreno da ti kazem lili, manje bolno podnosim to da je namesteno, nego da je danasnja omladina glasala za nju.

Natasa
    Član
    Natasa

Ovo je stvarno namestaljka, nisam mogla dazamislim da ce Katarina pobediti.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Ma ja ne mogu da verujem da uopste iko i glasa za nekoga, osim naravno rodbine i prinatelja kandidata. Mislim da je bilo posteno da bi Ekrem pobedio
    ali ne daju Pink i kompanija da pare odu u Ameriku:)

Gledanje 511 članaka - 511 do 525 (od 526 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.