Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Ishrana Porodice Fondan masa za torte i ukrasavanje

Ova tema sadrži 330 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  vele 6 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 301 članaka - 301 do 315 (od 331 ukupno)

Fondan masa za torte i ukrasavanje

• mummy3
    Član
    mummy3

http://imageshack.us/photo/my-images/696/dscn3679hn.jpg/ Ovo je bila torta za moju princezicu! Usudih se i ja da nesto napravim!:oops:

krissty
    Član
    krissty

Da li neko iz NS-a moze da mi kaze u kojoj ste apoteci kupovale glicerin za fondan? Ja sam bila u 3 u okolini zgrade, ukljucujuci i jednu Jankovic i bledo su me gledali i rekli da nemaju:(((

njamiii
    Član
    njamiii

Kako si trazila? Kao „glicerin za fondan“ ili samo glicerin? Mi ga kupujemo (pretezno za pravljenje sapunice za duvanje baloncica, ali smo ga stavljali i u fondan) u najobicnijoj lokalnoj apoteci (u beogradu), samo trazim glicerin-dodje u onom apotekarskom pakovanju, kao alkohol. :neznam:

Hanan
    Član
    Hanan

Njamili, hajde molim te iako nije tema otkrij mi tajnu te sapunice za baloncice, moze i na PP, hvala.

krissty
    Član
    krissty

Samo sam trazila glicerin, nisam spominjala fondan. Ništa, videcu sad kad krenemo u setnju pa cu svratiti u neku sto mi je usput, moram ga naci

MilicaCale

njami, pridruzujem se. Objavi nam recept za sapunicu

lena777*
    Član
    lena777*

njami, pridruzujem se. Objavi nam recept za sapunicu

a za glicerini samo trazi glicerin..i ja sam tako prvi put pitala kao za fondan pa su me gledai preko i poreko kao nije za ishranu i tako to..i posle nisam objasnjavala vec sam samo trazila i dobila bez kometara..i da on je u obicnoj beloj (plasticnoj bocici)…a do sad sam pravila jedno 5-6 torti i jos se niko nije otrovao :kreten:

krissty
    Član
    krissty

Kupila sam glicerOL, nemaju nigde glicerin, nadam se da je to isto i da nikog neću otrovati:))) Lena777*, isto je kao što kažeš pakovano u beloj plastičnoj bočici, nisam spominjala fondan (hvala na savetu jer bi me verovatno gledali popreko), tako da pretpostavljam da je to to

lena777*
    Član
    lena777*

da da GlicerOL..tako i kod mene pise..neces krissty samo napred 😆

84d
    Član
    84d

Evo moj prvi pokušaj fondana 🙂
    http://imageshack.us/photo/my-images/72/img3083k.jpg/
    [URL=http://imageshack.us/photo/m

krissty
    Član
    krissty

Svaka čast za prvi pokušaj, moj prvi pokušaj nije za slikanje i nimalo reprezentativan pa nisam ni postavljala sliku, stvarno ti je super ispalo!!!

84d
    Član
    84d

I ja sam skroz zadovoljna, za prvi put 😆 Imala sam utisak da je to mnogo komplikovanije. Sutra pravim ponovo, pa videćemo 🙂 Ako uspe,postaviću sliku!

MilicaCale

medeno. 🙂

XLAGUNA
    Član
    XLAGUNA

Ja bas i nisam neki strucnjak za torte…zato mi treba vas savet.Detetu je drugi rodjendan sledeci vikend i ja sam planirala ovaj put sama da napravim tortu da ne narucujem.E sad vidim da ovde ima raznih stvari oko fondana…..ne znam kako bih ja to mogla odraditi.Jel ja njega gotovog kupim u onim radnjama na meru,i umesim ga vodom i pravim oblike ili kako?Jer vidim da ovde ima raznih nacina

malisha75
    Član
    malisha75

Da li je neko probao da farba fondan sa Dr Oetker bojama (mislim da je gel u pitanju jer se prodaju u tubi – u pakovanju ima 4 tube – crvena, plava, žuta i zelena)?

Gledanje 301 članaka - 301 do 315 (od 331 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.