Ova tema sadrži 685 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  _emma 4 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 686 ukupno)

Fotografije

• dr Avluela

Htela sam da postavim nekih fotografija oko prve pomoci ali kao sto znamo problem jos nije resen.
    Jelajana mi poslala pp kako da ih postavim u forumu ali nije mi uspelo (ili nesto ne radim kako treba).
    Posto mislim da i druge devojke bi htele da stave slike a isto ne znaju,molila bi Jelujanu ili ko vec zna kako se to radi da nam to pise sto detaljnije moze. :kucam:

JelaJana
    Član
    JelaJana

Ja slike postavljam preko: http://imageshack.us/

Na CHOOSE izaberes sliku koju hoces da stavis,kliknes na HOST IT i kasnije dobijes HOTLINK FOR FORUMS (1) koji kopiras i nalepis na poruku.

Ako kopiras HOTLINK FOR FORUMS (1) slika bude velika,ako kopiras THUMBNAIL FOR FORUMS (1) bude mala,ali kada kliknes na nju poveca se. Pa ti izaberi.

bubica
    Član
    bubica

Ja slike iz svog kompa, prebacim u photobucket., tamo imam formiran svoj album, pa odande lepim uz poruke na Forumima…
    slika tamo dobije tri formata, ja izaberem HTML i copy/paste…gde hoću i to je to…Zavisi šta koji forum prihvata…

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Ako je neko od vas raspolozen da mi malo detaljnije objasni lepljene fotki? vec duze vreme pokusavam ali mi ne ide mozda sam malo glupa sali sta sad! :upomoc:

JelaJana
    Član
    JelaJana

Ako radis sve kako sam napisala ne znam gde gresis… :hmm:
    Mozda su ti slike prvelike… :neznam:

nina*****
    Član
    nina*****

bubica – 5/2/2007 4:04 PM Ja slike iz svog kompa, prebacim u photobucket., tamo imam formiran svoj album, pa odande lepim uz poruke na Forumima… slika tamo dobije tri formata, ja izaberem HTML i copy/paste…gde hoću i to je to…Zavisi šta koji forum prihvata…

Ja sam procitala da je Bubica napisala ovo jos ranije u nekoj drugoj temi i pokusala sam i uspelo mi je…

katarina
    Član
    katarina

<a href="http://img477.imageshack.us/my.php?image=0pict0023rb7.jpg&quot; target="_blank proba

katarina
    Član
    katarina

KOJA NIJE USPELA

Jecca
    Član
    Jecca

Pa uzmi drugi kod, ovaj nije dobar. Tamo ti je ponudjeno vise kodova pa ti probaj dok ne nadjes pravi, a dok ne ubodes pravi, brisi poruke koje nisu uspele, Katarina.

katarina
    Član

katarina
    Član
    katarina

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa konacno!!!!hvala jeco eto biraj sta hoces od slatkisa castim te!!!

gorana
    Član
    gorana

Bravo katarina!!!Ajde sada da vidimo ostale!!!Prvo tebe!!

Lelejn
    Član
    Lelejn

proba

Lelejn
    Član
    Lelejn

mikica
    Član
    mikica

Lelejn, David je prekrasan i ima krasno ime!!!!!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 686 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.