Ova tema sadrži 546 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ella 8 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 547 ukupno)

Frizure

• ummi-emina

i ja volim dugu kosu,meni je onako srednja neka duzina,ali imam problem sto mi se cesto masti,ako je neoperem treci dan katastrofa,ko da je nisam prala 10 dana,pa pomalo me to nervira sto posle moram da se feniram,a ruke me zabole jer nemogu svako pranje da idem kod frizera.

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Da duga kosa je zakon!!!!SmileyCentral.com!!

sani-sk
    Član
    sani-sk

mislim da je duga kosa -ipak prava stvar, ali da je negovana. uvek sam bila crnka ali u trudnoci nisam nista kupovala od garderobe-nekako mislila sam da sa debela i da nemam gde da se doteram, pa sam zato navalila na kosu. satirala sam se, vukla pramene, i najzad u 8 meseci stigla do plavuse. njima je zivot lakshi, to je moje iskustvo. Ali odmah nakon porodzaja vratila sam se na smedze i evo 5 godina sve prijateljice i kolege me pitaju…pa ko ti radi ovu divnu smedzu boju. Trik je u crvenim i zlatnim pramenovima koje se utamaju u smedze.Obozavam tu boju-ala S.craford. A vi?

Marija
    Član
    Marija

I ja sam za dugu kosu! Inace od danas sam crnka! 🙂

Karli
    Član
    Karli

I ja sam za dugu kosu!Nikada nisam imala kratku kosu!Ja imam pramenove,ne jako svetle!

nina*****
    Član
    nina*****

Ceo zivot imam dugu, plavu, zdravu kosu koju obozavam,ma sve drugo mi nije bitno kad je kosa na svom mestu:)

dacka
    Član
    dacka

Imam crnu zdravu kosu niti dugu niti kratku sada je pustam da me ima moja bebica zasta vuci i cupati,zlato moje :HAG: :zvezda: :bravo:

katarina
    Član
    katarina

MOJA UBEDLJIVO NAJBOLJA VRIZURA

katarina
    Član
    katarina

:uzid: :uzid: pocela sam na nemackom da pisem umesto f je v :uzid: :uzid:
    slikano pre 3 god…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Katarina ja cu da budem iskrena:

Meni se ne svidja kako ti stoje ove pletenice,ali iskreno!!!

Meni se najvise svidja kad sam te prosle godine videla na web cam sa dugom crnom isfeniranom kosom,onda kad ti muz dolazio iz Afrike tad si se sisala…

Ja samo iskrena :cvecko:

katarina
    Član
    katarina

a ova boja kose ne vidi se bas al je satirana

biki
    Član
    biki

I ja cu se pridruziti Ivani…. 😛 I reci da ti ovo sa kikicama uopste ne stoji…
    Ivana sad smo nadrljale :doomed: :kreten:
    Ova druga je vec druga prica,odlicna je,mada ja mislim da bi tvom tenu bolje stajala neka svetla cokolada

katarina
    Član
    katarina

znaci ovako nesto???

biki
    Član
    biki

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BINGOOOO

katarina
    Član
    katarina

ILI PA OVAKOA:biki bila sam i crnka,crvena,plava,satirana…
    ovako je sada

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 547 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.