Ova tema sadrži 546 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ella 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 547 ukupno)

Frizure

• katarina
    Član
    katarina

pa ove godine jedva sam skinula crnu farbu i jos je imam..neznam sta da radim nekom se svidjam kao crnka nekom kao sada…pojma nemam

biki
    Član
    biki

Ja sam imala letos duzinu kose do polovine ledja,pramenove koji su bili sitni beli mesani sa mojoj svetlom(kao jecina)dali suvkastu nijansu.Ali mi se na moru kosa znatno ostetila te sam morala da je skratim na ovu duzinu…Sada je farbam koristim pakovanja jedno pripremam sama a drugo sto se ne ispira,silikonske kapi i ehoton da ubije zutu boju koja se nalazi pri korenu..Negovana je i kvalitetna ali se uvek slikam u najgorem izdanju pa se ne primeti 😆 ,Inace je tanka vlas i paucinasta nema neku tezinu ali je zahvalna za rad…imam krupne prorodne lokne i talase zbog kojih nemogu nista posebno sa kosom da uradim.Svaka frizura mi na kraju dodje na isto…Ne zelim da je peglam da je nebi gorela…

Mene znate pa ako neko ima neki predlog za mene ..volela bih cuti..

katarina
    Član
    katarina

ee ja sam ti tu biki laik..veze nemam sa kosom cak neznam ni da se isfeniram.. 😆 😆
    inace i moja je tanka dlaka bas ko svilena da je…
    uz to i masna pri korenu a vrhovi suvi…svasta stavljam i ne vredi…
    preme je svaki drugi maksimum treci dan…
    😥 eh da su mi tvoje lokne biki ja bi bila srecna..uvek sredjena frizura sta ces bolje a ne ko moja svaka svoji politiku vodi..
    na slici se ne vidi kosa mi je duga bas…slikacu se na dnevno svetlo sutra pa da tad cujem misljenja.. 😉

biki
    Član
    biki

E super i ja cu moju kosu :bravo:

Nikita
    Član
    Nikita

Kati meni se sada najvise svida tvoja frizura mada su i ove ostale super sve ti super stoji. Evo mene u nekoliko izdanja 😆 …

katarina
    Član
    katarina

niki kao plava si mi nezna,kao crnka ozbiljna a na zadnjoj si fatalna,tj provokativna da ne kazem sexi…

Nikita
    Član
    Nikita

He, he hvala najvise mi se svidja ovo fatalna 😆 😆 😆

Masha&Tasha

ma prva, definitvno za Niki! 😉
    Katarina, ova slika kako sad izgledas je :bravo:

simona78
    Član
    simona78

niki, na ovoj posljednjoj slici si VAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!! obozavam kad zeni stoji crvena boja ovako kao tebi… bas si vamp!!!

kao plavusa si takodje super… mada mi se vise svidja ova druga slika, znaci ne jako svijetlo…
    najmanje mi se svidja kako ti stoji crna…

zato, PLAVO ILI CRVENO furaj i bices i dalje super zgodna mama 🙂

Lilypie Expecting a baby Ticker

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Katarna i Nikilaki glasam za vase zadnje slike :bravo:

Evo i par mojih boja i frizura

Ovde me muz slikao na sajmu zivotinja :ruganje:

Pepeljasta

Satirano sa vraon pramenovima

sad trebutna boja cokolade

Inace bila sam crna,plava,pepeljasta,sa raznim pramenovima satirana,lesnik,boja cokolade,i jednom u tamno crrveno,sta cu kad vodim da menjam dosadno mi sve jedno te isto,mozda sledeci mesec promenim boju :ruganje:

Zao mi je sto ovde nemam slike da vidite boje i frizure kad sam radila u salonu:(

Nikita
    Član
    Nikita

Svidja mi se Ivana frizura br. 2 mada ti je i ova sada odlicna.

katarina
    Član
    katarina

i meni kraca tj broj 2

biki
    Član
    biki

Za svadbu sam imala bas dugu kosu sa pramenovima,zao mi je sto ne nemam sliku sa pustenom kosom

Kad se Jeca rodila crvenu i kracu(od prilike u isto vreme kad i Niki :p )

Ove zime ovako(kad je ispeglam)

I slikacu se da vidite kako izgleda sada kad je ne diram posle pranja Lokna do lokne loknica 😆

Niki bilo kako bilo plava je definitivno tvoja boja

biki
    Član
    biki

Ivana moj favorit su sl.br 3 i ova poslednja me O D U S E V LJ A V A…

Ella
    Član
    Ella

Biki, definitivno si mi naj kao plavusa :bravo:

Nikilaki, kao crvenokosa (odnosno na zadnjoj slici) si EXTRA riba!!! :bravo:

Katarina, cini mi se da ti sve boje stoje :bravo:

Ivana, najlepsa si na zadnjoj, ta boja kestena ti najbolje pristaje :bravo:

Sad cu dodati par slikica mojih i od ranije sto imam sad na kompu (mada nema ih puno).

Ovo sam ja sa 15 god,prirodna boja kose, tamno plava (na zalost crno-bela je slika pa se ne vidi) 🙁

Sa 17 god sam se ofarbala u tamno braon. Nemam boljih slika gde se vidi, od ove dve

posle sam se vratila u plavo

Najvise sam se farbala u pepeljasto plavu, obozavam tu boju, samo da nije zuta 😆

onda, sto najvise od svega volim, jesu tamni pramenovi koje radim u zadnje 2-3 god…

i danas ovako izgledam (pramenovi se isprali :(, ali radicu ih opet za 2-3 meseca)

Moram reci da sam uvek od malena imala dugu ili poludugu kosu, nikada kratku. Smatram da za kratku kosu moras imati perfektne crte lica. A i kratka kosa ne stoji svakome 🙁

:caos:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 547 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.