Ova tema sadrži 546 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ella 8 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 511 članaka - 511 do 525 (od 547 ukupno)

Frizure

• T3
    Član
    T3

tanja preslatka ti je i frizurica i boja.. :bravo: svaka cast.. :klanjam: bas blistas.. :smizla: svidja mi se..ma savrseno je.. :bravo:

Srcka
    Član
    Srcka

Tanja, :bravo: :bravo: :bravo: odusevljena sam, jer znam kako si imala slican problem mom, ali ovde nema zutila uopste. Svaka cast frizeru sto je uspeo iz prve.
    Odlicne su slike, ti blistas i svidja mi se promena, frizura i boja :bravo: Ja ne volim sivo plavu kosu, vise volim bebi plavu ali da ne vuce na zuto, mislim da je to ‘TO“!
    :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Ella
    Član
    Ella

Tanja, super ti je kosa, boja ti je najbolja do sada :klanjam: Super ti je frizer izvukao boju, enomenalno. A frizura ti je uredna, jeste ti dosta skracena kosa, ali je barem sad "zdrava", i dosta urednije izgleda. Sve u svemu, pun pogodak 😉

tanja.
    Član
    tanja.

Hvala devojke :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

Ja sam zaista presrećna sa ovom bojom …što reče Ella nikada mi nije bila bolja- uvek je bilo žutih nijansi …
    U ovom salonu koriste farbu i preparate za kosu “ LA BIOSTHETIQUE“ pa Srcka ..možeš probati :love: a moram da naglasim i da je devojka iz salona uložila maximalan trud.. 4 sata nije sela , sve vreme bavila se mojom kosom…pramenovi (koren jedna boja donji deo druga) pa ispiranje deo po deo ..iz 3-4 puta, pa prelivi …nemam reči …bila sam kod najskupljih frizera ali se niko nije toliko potrudio oko moje boje :klanjam: Salon je na vrhunskom nivou a nisu preskupi – vrlo su korektni sa cenama, kada su mi rekli na kraju koliko treba da platim 😯 ostala sam bez texta -očekivala sam u najmanju ruku duplo skuplje , znači i tu imaju jedan veliki plus!

Ella
    Član
    Ella

Ja u Cacku redovno idem kod mog frizera (koji je naj ui gardu) i on takodje je nabavio sve prozivode marke " LA BIOSTHETIQUE". Uradio mi je farbu i pramenove takodje. A od njega sam kupila " LA BIOSTHETIQUE" sampone, pakovanje i neke kapi za kosu. Dosta je skupa marka, ali zaista vredi, prelepo mirise, i kosa je nekako bas puna sjaja i blista 😉 Inace ovde ta marka je skoro pa ista cena kao i u Srbiji.

maslacak
    Član
    maslacak

Tanja posalji na pp koji je to salon , gde se nalazi , ko te je sredjivao …. hvala unapred

Biterlemon

Tanja sta reci sem WWWOOOOWWW kao i uvek 😉

Prex
    Član
    Prex

Tanja i boja i frizura su super, bas mi se dopada i super izgledas kao i uvek :respekt: :HAG: :bravo:

Daria
    Član
    Daria

Tanja,kao devojcica si 🙂 . Prelepa je i boja i frizura :bravo: :bravo: :HAG: :HAG:

mayya
    Član
    mayya

Tanchi, ti si meni lepa i sa subarom na glavi! 😆
    Ali, sto kazu devojke, bas si kao devojcica sada! 😉

maslacak
    Član
    maslacak

Tanja. hvala puno :love:

Moracu i ja da ih " isprobam " , nije mi se jednom desilo da dodjem kuci i da se isplacem 😥

Iva_A.A.A.

Tanja odusevljena sam,boja ti je fenomenalna!

tanja.
    Član
    tanja.

maslacak – 20/11/2009 09:47

Tanja. hvala puno :love:

Moracu i ja da ih “ isprobam “ , nije mi se jednom desilo da dodjem kuci i da se isplacem 😥

Nema na čemu :-* potpuno te razumem jer sam bila u istim situacijama…vratim se kući očajna, žuta, iskrzane kose….. i svaki put mi kažu biće bolje sledeći put, morate se farbati na 15-20 dana …a ja se sve nadam u pravu su 🙁 🙁 🙁 🙁
    U ponedeljak su mi ofarbali 4 prsta crnog izrastka i nikakav prelaz se nevidi!!!!! Toliko o češćem farbanju i biće bolje :kadtedovatim:

Nadam se da ćeš i ti biti prezadovoljna kao i ja , molim te javi utiske. :HAG:

tanja.
    Član
    tanja.

Puno vam hvala na pozitivnim komentarima :love: :love: :love: ja sam srećna kao malo dete !

hippeia
    Član
    hippeia

Zene postoji li neki tretman trajnog ispravljanja kose, tipa kao minival samo obrnuto??? Ludim od moje kose koja je prirodno izlomljena, ali nije dovoljno izlomljena da bih imala lokne, a nije ni ravna, znaci grozna je i bez feniranja nemam nikakvu frizuru.
    Sad sam se sisala na kratko i frizura je sama po sebi ok, ali vi nemate pojma na sta to lici kad se moja kosa sutradan po feniranju izvitoperi pa svaki pramen na svoju stranu…pa ima li joj spasa???

Gledanje 511 članaka - 511 do 525 (od 547 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.