Ova tema sadrži 546 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ella 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 541 članaka - 541 do 547 (od 547 ukupno)

Frizure

• T3
    Član
    T3

Meni se jako dopada ova frizurica dare bubamare..
    mozda je u skorije vreme i nabacim…hihihi

simona78
    Član
    simona78

JOOOOJ, T3!!!!!!!!!!!!!!! Da ne rece da je ovo Dara Bubamaros, nikad je ne bih prepoznala :sok: :sok: :sok: :sok: :sok: :sok:

Ja mislila neka riba, a ono Radojka 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Leptir
    Član
    Leptir

Nosila sam paz dugo onda me svi napali kako to vise nije IN 😆 i evo me sad kratka 😆 svi su odusevljeni 😆 a i ja sa njima :>

zek4pek4
    Član
    zek4pek4

Evo i mene ovde.Zene,frizure su vam jako lepe. Inace,ja sam bila model za frizure i imala razne boje na glavi…:) E kada sam se udala,odlucila sma da se ofarbam u crno i posle se pokajala.Boja mi je mnogo zatvarala lice,ma uzas.Vremenom sa pocela da je prosvetljujem,ali nista.Radila sam pramenove,uzimala najsvetliju plavu i nista,uvek sam se vracala na isto.E zato sam ove zime otisla za Srbiju,ali sa nemerom da se u Autriju vratim plava.Imala sam kosu do pola ledja i mnogo gustu.Ja inace imam malu glavu pa me je ta kosa samo zatvarala.Uvek je mi je bila vezana u rep i nista nisam mogla sa njom da radim.Nazalost,naletela sam na ne bas najbolju frizerku,koja mi je blajhala kosu.Bilo je strasno,doslo mi je da placem,ali mi nije bilo nazad.Nakon blajhanja dobila sam lepu plavu boju,ali sam morala da skratim kosu do ramena.Onda sam je jedva oporavila,ali nisam htela da odustajem,kada sam vec napravila haos rekla sam sebi ili cu da je oporavim nekako ili cu tek kasnije da se prefarbam.I uspela sam nekako je oporavim.Kupila sam ovde neki sampon i pakovanje bas za plavu kosu,stavljam maslinovo ulje,jaje i limun pred pranje i na svakih mesec dana sama sisam krajeve.Inace sam frizer i neznam kako sam sebi dozvolila da mi ona frizerka drzi blans onako dugo na glavi.NIsam ja bas strucan frizer,ali osnovne stvari znam,ali eto covek se na graskama uci.Sada sam plavusa i zadovoljna sam,jedino malo teze izvlacim boju.KUpujem igorinu boju i farbam sa 9 %,i po potrebi nekada stavim malo blans,ali samo na izrastak i nikako ne nanosim direktno na koren glave.Postoji jedan pramen koji mi je ostecen,ali ce vremenom sisanjem i to da se oporavi.Hvala Bogu pa imam gustu kosu,inace ko zna sta bi bilo sa mojom kosom zbog tog blajhanja.Jel neka od vas stavlja blans na kosu?

Leptir
    Član
    Leptir

zek4pek ja se pre blajhala ali sa ultra kratkom kosom,ipak si trebala da trazim od frizerke skidac farbe koji ne steti kao blans!
    Ipak ti je ona sa tim izgorela kosu 😕 Skidac fino skine ali ne da bude bas plava, ako ti se ne svidi onda uzmes neku svetlu smedju pa polako u plavo. Ja sam prosle godine bila tamnooo smedja i posle izvlacenja pramenova ofarbam se u svetlu smedju i dobijem lepu boju,posle toga jos jednom pramenove (foliju sa blansom 9%) i onda se ofarbam sa plavom i sve mi lepo primi.
    Sad malo odmori kosu,mada iovako farbas samo koren.

zek4pek4
    Član
    zek4pek4

Leptir,ma sada mi je kosa divna kakva je bila.Nisam mogla ni da je cesljam,strasno.Dobro,treba joj jos vremena da se sredi i oporavi,ali dobro.Mekana je i nemam problem sa cesljanjem kada je operem.Inace sada farbam koren i malo razvucem cesljem boju po kosi i to je to.Krajeve kratim redovno i nadam se da ce da bude jos bolja.

Ella
    Član
    Ella

Ja sam sad u zadnje vreme skroz nezadovoljna frizurom. Osisala sam se 2x, 2 razlicita frizera, i unistili su mi kosu, nema nikakve frizure, i bas mi nekako strci i ruzno stoji 🙁 Pustila sam siske, a sve se dvoumim da se vratim na staro, i osisam ih 🙄 Cas mi se svidja lice bez siski, ali mi i one jako nedostaju… Skroz sam zbunjena i sludjena i ne znam sta da radim sa kosom.

Gledanje 541 članaka - 541 do 547 (od 547 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.