Ova tema sadrži 377 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  marmit 4 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 378 ukupno)

Gde kupujete trudnicku odecu?

• ana011
    Član
    ana011

drage koleginice trudnice,

Zanima me gde u Beogradu moze da se kupi kvalitetna i moderna (ili bar normalna) odeca, pre svega od prirodnih materijala? JA sam 21 nedelja i do sada sam nosila svoje siroke lanene pantalone sa spustenijim strukom, ali vec pocinjem da otkopcavam dugme, a i rajsveslus moram da pospustam.

Bili smo juce u prodavnici IANA, ali oni su imali jedva dve stvarcice za buduce mame, koje cak i nisu bile mnogo rastegljive.

Ajde pomazite, stvarno nemam pojma gde da idem, a stanje postaje alarmantno. Ako ovako nastavim moracu u setnju u donjem delu pidzame. I stvarno bih volela da kupim nesto lepo, a ne xxxl trenerku. Obecala sam sebi da cu biti doterana trudnica!

Pozdrav!

Hanan
    Član
    Hanan

Ne znam gdje bi mogla kupiti odjeću al ja sam odlučila da ništa ne kupujem, moja zaova je krojačica, tako da sam kupila finih štofova i ona mi sve kroji i šije…mada i ja znam ponešto da uradim…Znam da samo da je trudnička odjeća jako skupa, ovdje kod mene su npr. trudničke hlače duplo ili i više skuplje nego ove obične…ne znam stvarno što se diže tolika cijena!?

ummi-emina

ja sam kupila tri trudnicka kompleta,i nekoliko tunikica,jedne farmerice,jos sa cerkicom kad sam bila trudna,tako da i sada u ovoj drugoj trudnoci mogu to da iskoristim,nista necu kupovati,a inace kupila sam u jednom butiku za trudnice u Pazaru sve to,sto kaze Hanan neisplati se za trudnice kupovat,jer mnogo je skuplje,nego za ove obicne.

Irssa
    Član
    Irssa

ja nisam do sada nista kupila u prodavnici za trudnice jer mi je malo bez veze da dam brdo para za nesto sto cu da nosim par nedelja. Inace, do 7.meseca sam nosila farmerke i odozgo neku tuniku ili trenerku i body majcu, al ise nisam ni puno ugojila.

Irssa
    Član
    Irssa

imas butik preko pita Vuka, ugao27 marta i ruzveltove DENDI,
    Na trgu nikole pasica JASMIN
    U ulici koja sece ulicu majke jevrosime, zove se ZA DAME I BUDUCE MAME
    na Banovom brdu, u Pozeskoj kod okretnice tramvaja imas ELENI

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

e Ana ja zivim u Parizu i ovde se mogu naci stvari za trudnice po poslednjoj modi,boje,dezeni,krojevi sta ti dusa zeli,ja sam 24 nedelja nisam se puno ugojila negde oko 2-2.5kg i jos nosim svoju garderobu muz mi je kupio jedne prelepe trudnicke pantalone sportske masinasto zelene ali njih cu moci da nosim u 7,8,9 mesecu ali mnogo mu se svidele pa mi kupio,nemoj puno bacati para na trudnicku garderobu to ce zacas proci,a to je lepo sto brines o svom izgledu u trudnoci lepo je videti sredjenju i doteranu trudnicu 😉

Amara
    Član
    Amara

ova prodavnica na trgu Nikole Pasica je dobra,bar tako mislim.Nisam nikad bila tamo,ali mi je svekrva kupovala neke kosulje i jednu tuniku,mnogo lep i mekan pamuk.

ana011
    Član
    ana011

Hvala zene,

Izbor ipak bas i nije neki. Juce sam bila u nekoj radnjici u Maksima Gorkog i kupila farmerke, tako da se sada lakse dise.

Pozdrav!!!

dida
    Član
    dida

Draga Ana,
    pa evo malo pomoci s obzirom da sam imala isti problem i polu uspesno ga resila.
    Postoji butik Vista u trznom centru Piramida na N. Beogradu, prilicno je ok. I meni je bilo jako tesko s obzirom da radim.
    I naravno butik Eleni u pasazu/Knes Mihailova.

Pozdrav,

Prex
    Član
    Prex

Drage buduce mame, vi koje zivite u Beogradu i u inostranstvu imate bar nekoliko butika pa mozda i budete „srecne ruke“ da pronadjete nesto od trudnicke garderobe sto odgovara vasem ukusu…u Nisu je situacija katastrofalna…ne mogu da verujem da je izbor ovako mali i ovako ocajan…ja sam u 7. mesecu i do sada jos nisam kupila nista od trudnicke garderobe jer je sve odvratno, kao za neke babe. Pantalone sam morala da sasijem (srecom imam super krojacicu), a i pozajmila sam dva para lepih trudnickih farmerica od drugarica koje su pre mene bile trudne. Za ostalo se snalazim, nosim normalne majice i dzempere, jer mi se inace svidja kada trudnice nose normalnu garderobu i pokazuju stomak, a ne kada ga kriju ispod nekih ogromnih XXL dukseva i trapezastih tunika…Inace ponekad u onim India shop-ovima mozes da nadjes i neku lepu tuniku, ja sam u jednom od njih nasla super majicu koju jos uvek nosim.
    Ako ima jos neka mama ili buduca mama iz Nisa, neka mi pomogne i kaze gde ona kupuje garderobu, ves i ostalu opremu za trudnice, mozda postoji jos neka prodavncia za trudnice u ovom gradu koju jos nisam otkrila? 🙄

Aiko
    Član
    Aiko

Mislim da je kod nas (Srbija) izbor za trudnice nepovoljan kako u estetskom, tako i u finansijskom smislu. 😥

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

meni muz kupio extra pantalone bas moderne trudnicke,a ja se ugojila samo 4kg i nosim jos uvek svu moju garderovu samo sto pantalone i sve ostalo suknje i tako to za kopcavam ispod stomaka, neverujem da cu nesto kupiti od trudnicke garderobe ostalo mio je jos 12 nedelja do porodjaja a ja se uopste ne gojim u nogama samo u stomaku i gridima,tako da nosim svu moju garderobu,draze mi je da kupujem za bebicu nego za mene

Aiko
    Član
    Aiko

BLAGO TEBI!!! 🙂 Ja sam se od totalne mrsavice pretvorila u bure i zaista nista staro ne mogu da obucem, cak ni suknje…:( A nikad zdravije nisam jela. Nista slatko ne jedem, ne jedem uvece kasno, sve je sveze, puno voca i povrca, tacno tri obroka i dve uzinice…Ne vredi, lepi mi se 😥

Sneki
    Član
    Sneki

Aiko, i meni se lepilo, alio posle je polako uglavnom sve otislo. Valjda to zavisi i od konstitucije, genetike. Ja stvarno nisam puno jela, a mnogo sam radila.

nina*****
    Član
    nina*****

Imas u YU BIZNIS CENTRU na Novom Beogrdu prodavnicu za trudnice. Ima lepih stvarcica ali nemaju bas male brojeve pa za sebe nisam nista nasla jer sam u 6.mesecu a imam 50kg. Na kraju sam kupila neke stvarcice u  P…S…-u koje nisu za trudnice ali su jako rastegljive sto mi odgovara jer sam jako mrsava u nogama,samo mi rastu grudi i malo mi se zaokruglio stomak.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 378 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.