Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke GDE SE MOGU KUPOVATI POLOVNE IGRACKE

Ova tema sadrži 4 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 5 godine, 12 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 5 (od 5 ukupno)

GDE SE MOGU KUPOVATI POLOVNE IGRACKE

• srecna mama

Poz mame,

Da li neka od vas zna gde se mogu kupovati polovne igracke?Konkretno mene zanima da li toga ima u Bgd-u, posto tu zivim, a i ako zante bilo gde, recite nam, posto ce verovatno ovo zanimati jos nekoga.Mene zanima da li u Bgd-u postoji tezga, radnja, bilo sta gde mogu kupovati polovne igracke.Pricala mi je jedna zena iz Nemacke da ona kupuje deci u Nemackoj, i da toga tamo ima dosta.Mislim da je to dobra stvar, jer recimo krupne igracke poput konjica, automobila…mogu se kupiti po jeftinijoj ceni.Moj svekar je nasem deckicu kupio auto za 120 evra, arecimo oni su takav polovni kupili za 50.

malisha75
    Član
    malisha75

Odlučih da osvežim temu jer imam gomilu igračaka i opreme koju polako prerastamo i koju planiram da prodam, jer mi nepotrebno zauzima dragoceno mesto u stanu. Vreme mi je takođe dragoceno i ne mogu jednu po jednu stvar da slikam i nudim na netu, a dosadilo mi je i da brinem tuđe brige i večito zapitkujem u bližoj i daljoj okolini kome šta treba.

Zato me interesuje da li se nešto po ovom pitanju promenilo u Srbiji. Zna li neko za radnju, u Novom Sadu recimo, koja se bavi prodajom polovnih stvari za decu? Ja bih najradije sve odjednom da popakujem u kola, istovarim negde, dobijem pare, i ne zanimam se više time. Prosto mi je neverovatno da na temi nema ni jedan odgovor, a pregledana je 1360x. Ako je tako, znači da ima zainteresovanih, ali nema ponude.

Iccy
    Član
    Iccy

Isto i mene zanima, i to ne samo za igracke, vec i za ostalu opremu i garderobu.
    U Nemackoj (neki su i pisali o tome) je odlicno organizovano, jednom nedeljno se odrzava decji buvljak i svi koji imaju takve stvari iznesu i prodaju ih po vrlo povoljnim cenama. Ja sam tako kupila mnogo stvari vrlo jeftino.
    Nasla sam na FB grupu, ali oni se bave iskljucivo poklanjanjem, ja bih radije kupovala i prodavala, mislim da je to vise fer.
    Ima li svrhe traziti da grad ili organizacija Bitka za bebe organizuju tako nesto? :hmm: :neznam:

malisha75
    Član
    malisha75

E konačno se neko setio da napravi bar sajt u ovu svrhu, a kako čitam, planiraju da organizuju i razmene u raznim gradovima.

http://beberzica.rs/kako-koristiti-berzicu/

Nije baš besplatno kako piše u medijima, plaća se naknada za svaki oglas za prodaju, dok je oglašavanje za razmenu besplatno.

njamiii
    Član
    njamiii

Ali ovako nesto (bolje struktuirano) vec ima na Kupindu, doduse bez razmene. Sto se igracaka tice, ima nesto sto se zove Klub ljubitelja igracka i jednom mesecno organizuju berzu u kaficu na Vracaru u Dalmatinskoj ulici, gde se mogu kupiti, razmeniti igracke, a u maju budi i jedan dan na Kalemegdanu.

Gledanje 1 članaka - 1 do 5 (od 5 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.