Ova tema sadrži 975 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Natasa 7 godine ranije.

Gledanje 931 članaka - 931 do 945 (od 976 ukupno)

Gde su nestali neki ljudi?

• jelena_vasiljevic

@majjo pa gde si ti meni

@TANJA ja ti obecavam da vise ne odlazim odavde

@MissGak pozdrav i tebi

Bojana I Anja

Hvala svima na cestitkama i bas mi je drago sto mislite na mene.

Cvetic
    Član
    Cvetic

Drage moje samo da vam posaljem veeeeeliki :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* i da vam kazem da vas redovno citam, onoliko koliko mi porodica i posao dozvoljavaju. Forum nikada necu napustiti , i ako nekome trebam, slobodno neka mi posalje PP. :kucam:
    Nesto sam cesce na FB ali i na forumu svratim redovno.
    I dalje se nasuzim kada se neko mene seti i procitam da nekome nedostajem. Predivno je videti koliko se novih bebica rodilo i koliko novih trudnica ulepsava forum.
    Voli vas sve
    Cvetic :cvecko:

mayya
    Član
    mayya

Cvetic i mi volimo tebe, puno!
    Jelena, tu sam, tu sam! Ferceram! 😉

simona78
    Član
    simona78

Cvetic :-* Divno je znati da si tu…

MissGak
    Član
    MissGak

Nisam bas bila redovno na forumu,posecivala samo neke podforume,pa nisam bas ni mogla da ocenim koga sve nije bilo,ali gledajuci ovu temu unazad,jako mi je drago da se sve vracate.Uvek mi je drago kada gledam sva dobro poznata imena a radujem se i novim.
    :-* za sve!Jelena ;),poljubac za tebe!

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

jao jao jao … Cvetic , Jeco :HAG: :HAG:

malisha75
    Član
    malisha75

Cvetic :HAG: . I meni je jako drago da si tu! Mislim da su tvoji postovi jako mnogo doprineli edukativnom aspektu ovog foruma. Mnogo toga sam od tebe naucila, narocito na temama o dojenju. Hvala ti!

Pozdrav i svim drugim forumasicama koje ovde nesebicno ulazu svoje vreme i iskustvo! :cvecko:

Ella
    Član
    Ella

Cvetic, nisi ni svesna koliko nam falis! :HAG:

P.S. gde je Tanja&Katia? Ja je nisam odavno videla 🙁

Aiko
    Član
    Aiko

Cvetic – 29/12/2009 00:55

Drage moje samo da vam posaljem veeeeeliki :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* i da vam kazem da vas redovno citam, onoliko koliko mi porodica i posao dozvoljavaju. Forum nikada necu napustiti , i ako nekome trebam, slobodno neka mi posalje PP. :kucam:
    Nesto sam cesce na FB ali i na forumu svratim redovno.
    I dalje se nasuzim kada se neko mene seti i procitam da nekome nedostajem. Predivno je videti koliko se novih bebica rodilo i koliko novih trudnica ulepsava forum.
    Voli vas sve
    Cvetic :cvecko:

:-* :-* :-* :-* :-*

adrijana
    Član
    adrijana

Zna li neko sta je sa May 05?
    Odavno nisam videla njene postove….

minka
    Član
    minka

Ja sam se cula sa May05 preko fb-a.Ona je dobro i kaze da ne moze lako da udje na forum pa se iznervira i odustane.Ali recu cu joj da se javi i da pitate za nju!Bit ce joj sigurno drago sto mislite na nju!

May05
    Član
    May05

Drage moje hvala vam sto mislite na mene,ali kao sto rece minka,stvarno nekad nemam bas toliko vremena da cekam po pola sata da mi otvori stranicu ili da uopste udjem na forum,mi smo dobro hvala bogu,beba raste sad ima 10 mjeseci,Ena ide u vrtic i super joj je,ljubim vas sve i ja cesto mislim na vas :-*

Milena J.
    Član
    Milena J.

Drage moje prijateljice!!!!

Vratila sam se na forum ali znale ste me kao Milenicu i duuuugo me zaista nije bilo ali ste mi jako nedostajale….procitala sam par stranica na ovoj temi i videla puno meni poznatih imena i drago mi je da su me ta imena docekala ponovo…Meni je Forum neizmerno pomogao u citavoj prici pre, u toku trudnoce i nakon rodjenja mog sina Ilije…

Sada sam tu i necu otici…poljubac svima!!!!

jelena_vasiljevic

Drage moje ja evo sam se vratila kao sto neko ovde rece vise sam na faceu nego na forumu malo sam ga zapostavila. Mi smo dobro odustali smo od logopeda u Jovanovoj nisam zadovoljna sa njima ipak na kraju. Mislim da su imali pogresan pristup. Napravicemo malu pauzu preko leta pa ako treba na jesen ngde da idemo recimo u dom zdravlja ici cemo. Sva sreca nisam nista placala. U pocetku je bilo ok ali ne znam sta se to desilo Nevena je dobila neku odbojnost prema svemu. Ne znam videcemo sta cemo.

Gledanje 931 članaka - 931 do 945 (od 976 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.