Ova tema sadrži 975 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Natasa 6 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 961 članaka - 961 do 975 (od 976 ukupno)

Gde su nestali neki ljudi?

• Ella
    Član
    Ella

Nisam isla u nazad da vidim je li ko pitao za mene 🙄 Ali proslo je doooooostttaaaaa vremena odkako ovde nisam ni provirila, a kamoli nesto drugo :doomed: Obecavam da cu biti malo aktivnija 😉 Ako ste se pitali gde sam bila do sad… pa uglavnom na istom mestu, TU u Parizu 🙂 Dosta smo putovali tokom godine, devojcice su dobro i rastu, Leona ima 18 meseci, velika je, dosta brzi uci u ovom periodu nego sto je Stella tad. Krupna je, plava, brbljiva, smejalica, posla je u vrtic. Stella je krenula u skolicu, ima 3,5 god, vazna je, modirana, fazonirana 🙂 pomalo nestasna, sveznalica… Sve u svemu trudicemo se budemo vise tu, jer me takodje zanima kako ste VI !!! :cvecko:

secer
    Član
    secer

ella, evo ja sam se pitala gde si ti, jer nekako prvo sam zapamtila forumasice iz inostranstva pa sve ostale….lepo sto si se opet vratila….

pahuljica
    Član
    pahuljica

Ella, lepo je sto si tu.
    Cekamo te.

luki
    Član
    luki

Dobar dan svim forumasicama,
    Zelim samo da se javim i da vas pozdravim ako me se uopste neko i seca:)
    Poljubac svima koji su mi pomogli nekada za mene davno da prebrodim velike zivotne probleme
    pozzz

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Secam se Luki,secam kako se ne bih secala :)Vidim imas i devojcicu,veliki poljubac za nju :-*

luki
    Član
    luki

Iva&Lule;763837 wrote: Secam se Luki,secam kako se ne bih secala :)Vidim imas i devojcicu,veliki poljubac za nju :-*

Da,imam preslatku devojcicu……i obozavam je
    Videcete slike.
    hvala i pozdrav

ummi-emina

Samo da vas pozdravim (nadam se da me se neko seca) ……….

Nije me bilo dugo na forumu jer nisam imala bas nesto slobodnog vremena kao pre dok su Emina i Edin bili manji. Emina je zavrsila predskolsko super se pokazala , uciteljica je non stop hvalila,Edin je isao u vrtic i on je bas super napredovao,zna da cita i pise,da broji, engleski solidno naucio,sad mala letnja pauza pa od septembra ce opet nastaviti.Ja vec neko vreme imam radnju „Zdrave hrane“,dobro ide hvala Bogu s obzirom koja je kriza ,ali narod se sve vise okrece zdravoj ishrani.

Cao,i poljubac za sve stare,a i nove forumasice!!!!!!!!

cipelica
    Član
    cipelica

ummi-emina;763858 wrote: Samo da vas pozdravim (nadam se da me se neko seca) ……….

Nije me bilo dugo na forumu jer nisam imala bas nesto slobodnog vremena kao pre dok su Emina i Edin bili manji. Emina je zavrsila predskolsko super se pokazala , uciteljica je non stop hvalila,Edin je isao u vrtic i on je bas super napredovao,zna da cita i pise,da broji, engleski solidno naucio,sad mala letnja pauza pa od septembra ce opet nastaviti.Ja vec neko vreme imam radnju „Zdrave hrane“,dobro ide hvala Bogu s obzirom koja je kriza ,ali narod se sve vise okrece zdravoj ishrani.

Cao,i poljubac za sve stare,a i nove forumasice!!!!!!!!

Pa ko bi zaboravio tebe Umi?Drago mi je zbog E2 ,kako napreduju i rastu,jos draze mi je sto imas sada svoj posao,svoju radnjicu i zelim ti uspeh od srca.

ummi-emina

Cipelice,hvala ti puno na lepim zeljama, bAS mi je drago sto si me se setila…………..ljubim puno tebe i tvoje gusare!!!!!!!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ummi-emina,bas mi je drago da si se javila 🙂 Super za decu sto su dobro,drago mi je da imas svoj posao,svoju radnju i mogu ti reci jako mudar potez:) Poljubac za tebe i klince :-*

ummi-emina

Ivana,hvala ti….ljubi i ti Luku!!!!!!

katarina
    Član
    katarina

poz ummi secamo se:wink:
    mene interesuje gde je AIKO,ELLA.standzi?a i Kale nju nisam videla ovde goodinama…ako neko zna nesto o njima neka napise koju rec…mozda ste u kontaktu preko fb…

Ammy
    Član
    Ammy

Drage drugarice forumasice, ja sam dosla samo da vas pozdravim! Proslo je 4 godine od kad sam prvi put dosla ovde O_O
    Pozdrav za staro drustvo i mame koje su se porodile 2007. i 2008.
    (Kaype)

milenica_1989

POZDRAV ZA SVE MAME I ONE KOJE CE TO TEK POSTATI…..SAMO DA VAS POZDRAVIM,AKO SE MENE NEKO SECA…..IMAM CERKICU IVU OD 4.5 GOD A ZA USKRS SAM DOBILA DRUGU DEVOJCICU….MOJA ELENICA….OVAJ FORUM MI JE MNOGO POMOGAO JER SAM IMALA 17 GOD KAD SAM DOBILA PRVO DETE I OVDE SAM NASLA DOSTA KORISNIH SAVETA….LJUBIM VAS I POZDRAV!!:wink: :-*

malisha75
    Član
    malisha75

Na mnoge sam pomislila u poslednje vreme… Malopre sam čitala temu o kuvanju. Iva&Lule, gdeeeee siiiiiii?

Gledanje 961 članaka - 961 do 975 (od 976 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.