Ova tema sadrži 27 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 8 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 28 ukupno)

Godisnjica braka

• marmit
    Član
    marmit

Da li se vasi muzevi uvek sete godisnjice braka? Nama ce sad peta i imam osecaj da ce moj mm da zaboravi 🙁 . Glupo mi je da ga podsecam. A mozda ce i da me iznenadi! 😆

T3
    Član
    T3

marmit nama ce ove godine 7..kazu ko predje tu i prvu zivece u dugom i srecnom braku jos narednih 77 godina mada je to nemoguce…ali eto predjosmo mi i tu presudnu tj po babama famoznu baksuznu godinu braka .. 😆

mm se do sada uvek setio istih,nikad ga ne podsecam pa ti savetujem nemoj ni ti tvog tm,setice se ne brigaj.

uvek me iznenadi sa buketom ili korpom cveca i nekim prigodnim,skromnim ,ali lepim i meni uvek dragim poklonom,mada bi mi i poljubac i zagrljaj bili dovoljni,lepo od njega sto pamti datum kad je ista i sto se svake godine trudi da bude sto originalniji.

inace ove godine ce nam taj dan biti poseban i drugaciji nego svaki drugi..naime.. termin porodjaja mi je 20. 12,a godisnjica nam je 22. 12. vec unapred sam mu rekla da je sto se tice poklona i previse od mene,a on ce morati duplo da se iskezi..hihi 😆 ..ma salim se oboma ce nam najlepsi poklon i za taj dan i ovako uopste biti jos jedna kruna nase ljubavi ili ti trece dete kao jos jedan rezultat i dokaz iste.. :ljubav:

pahuljica
    Član
    pahuljica

MM ne zaboravi taj dan, ali nije originalan, naprotiv. Svake godine odemo na neki izlet, ali nam to najvise prija.
    Nema nikakvih poklona, vecera, taj dan provedemo sami u opustenoj atmosferi.
    ;]

marmit
    Član
    marmit

I moj se svake godine setio, uvek smo isli na neku veceru, ali sad imam neki osecaj, valjda zbog njegovih obaveza, da je skroz pogubljen 😕
    Nije ni bitno, ali bas me zivo zanima da li ce se setiti. Skoro smo nesto pricali pa sam ja kao uzgred pomenula da se blizi, tek da ga podsetim. A i ja sam neka namcorasta, sve mora da bude kako ja zamislim 😮

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mm do sada nikad nije zaboravio godisnjicu i mislim da nece ali Boze zdravlja zivi bili pa videli, ko zna mozda se i to desi
    T3 ja sam cula za 6 godisnjicu braka da je tako a ne za 7 ali kao sto ti rece sve su to bapske price…ko ce ga znati

Kaca082
    Član
    Kaca082

Mm se uvek seti godisnjice braka.Nikad nije zaboravio nijedan datum bitan za nas .Nadam se da ce tako i ostati.
    Marmit sigurna sam da ce se setiti ,i slazem se da ti verovatno priprema iznenadjenje pa budi strpljiva da mu ne pokvaris planove 🙂 .

marmit
    Član
    marmit

Setio se 🙂
    Nije bilo neko iznenadjenje, otisli smo na veceru, kao i svake godine. Nije bilo :cvecko: , ali ok. Da se nije setio bilo bi :batina:

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Vidis da se ipak setio a to je bitno. A sto se cveca tice ja sam mm rekla da mi ga ne kupuje jer me smara tj nemasm nista od toga, to je samo paznja a on mi je poklanja svakodnevno i to u ogromnim kolicinama

T3
    Član
    T3

marmit – 25/9/2009 20:35 Setio se 🙂 Nije bilo neko iznenadjenje, otisli smo na veceru, kao i svake godine. Nije bilo :cvecko: , ali ok. Da se nije setio bilo bi :batina:

marmit rekoh ti ja da nece zaboraviti..super sto ste se lepo proveli i eto bar nekako obelezili taj dan… :ljubav:

ivek25
    Član
    ivek25

S obzirom na to da mi proslavljamo i mesečnice zabavljanja i da se više puta mm setio nego ja 😳 , baš me zanima koje će mi iznenađenje pripremiti za godišnjicu braka…:hmm: :buljavko: ????

Biterlemon

E drage moje to je tako zanimljivo u pocetku a evo ja jos malo da zaboravim nasi 11 godisnjicu, iskreno znam da ce je mm zaboraviti, ali ne mogu da ga krivim jer i ja zaboravim ipak su godine to i izgubi neku draz…
    Nasa godisnjica je sutra 🙂

sladjanam
    Član
    sladjanam

mENI JE GODIŠNJICA BILA PRE MESEC DANA, MUŽ me je probudio sa buketom cveća i bombonjerom u obliku srca, i bio je divan i pažljiviji nego inače (i inače je pažljiv:)) I bio mi je zaista divan dan, dovoljna mi je tako mala pažnja, i osmeh mi je na usnama po ceo dan:)

dunja26
    Član
    dunja26

nama je godisnjica sad 10.12.,ne verujem da ce mm da zaboravi…mi to spominjemo svako malo,ipak nam je tek prva godisnjica i bas se radujem sto je sa nama i nasa

Sofie
    Član
    Sofie

Vec je proslo 32 dana od nase druge godisnjice.
    Moj vrli mm me je odveo na veceru, a poklon je bio hm – procenite same 🙂
    Dobila sam kosu klupu za trbusnjake 🙂

Snezana J
    Član
    Snezana J

27.05.nam je cetiri godine braka.Do sad je bilo iznenadjenja u vidu vecere,cveca.Videcemo sta ce biti ove godine 🙄

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 28 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.