Ova tema sadrži 27 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 8 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 28 (od 28 ukupno)

Godisnjica braka

• T3
    Član
    T3

e ja sam mom mm za proslu ili ti sedmu godisnjicu braka dala tj poklonila najlepsi i najvredniji poklon koji on nikad nece moci da mi uzvrati niti nadoknadi hihihi a to je bebva ili ti trece dete…
    mislim da je i bog tu malo umesao porste i on je hteo da se nemanja rodi bas tog dana , 22 nam je bas talican hihihi..ali mislim da nam je ova godisnjica bila jedna od najlepsih i neponovljivih u zivotu..
    iako smo taj dan bili razdvojeni i nismo je proslavili kako smo planirali ja sam bila u bolnici a on kuci tj igrom, slucaja sam dsan tj vece ranije otisla da se porodim i samo pet sati posle ponoci dobio je najvredniji poklon na svetu odn za sve godisnjice ovog sveta …tj zajedno smo..dete….

Snezana J
    Član
    Snezana J

Posto sam godisnjicu braka provela u bolnicu sa Anjom 27.05. mm se setio po izlasku da nas iznenadi lepom tortom u obliku srca na kojoj pise VOLIM TE :love:

Natasa
    Član
    Natasa

Godisnjica nam je bila sad 3. Ja sam njemu poklonila sat, a on meni mindjuse, ali ipak najvise me je obradovala porukica koju mi je napisao. Pokloncici su nesto sto smo svakako planirali da kupimo pa eto sad povoda da to ucinimo jedno drugom.

nakica
    Član
    nakica

8 godina braka …setio se, sto ima posebnog znacaja posto su mu datumi bas slaba tacka, za razliku od mene…pamtim pored rodjendana i godisnjice svih nasih prijatelja i sto je najsmesnije, datume i kada su poceli da se zabavljaju, pa im i to cestitam, tako da i njih same podsetim 🙂

djurdjina
    Član
    djurdjina

nama je godisnjica bila 29.juna,i moj dragi mi je poklonio lanac sa priveskom u obliku srca a u njemu dva manja srca…zelimo da to budu nasi buduci pilici!

vragana
    Član
    vragana

Meni je godisnjica danas, ali nije proslo ni dve nedelje od porodjaja, pa nisam u fazonu nesto da slavim…. Mi smo se dogovorili da slavimo mesec dana kasnije, da izadjemo negde…

dunja26
    Član
    dunja26

ja jedva cekam 10.decembar kada nam je 2. godisnjica braka, zato sto prvu nismo slavili, Violeta je bila mala i imala jake grceve i god. braka nam je u tome prosla, ali nadoknadicemo mi to

njamiii
    Član
    njamiii

Nama je godisnjica sutra, ali danas cemo je obeleziti sa kumovima, posto se ne zna do kada ce mm morati da ostane na poslu sutra, tako da je ovako opustenije. Inace, ja kao pravu godisnjicu dozivljavam 30 avgust kada smo se prvi put :-* , ali eto, nismo bas bili u mogucnosti da zakazemo vencanje za taj datum, pa smo onda mislili 17 avgust – tada smo se sto bi se reklo „zagledali“, medjutim tada je kumi rodjendan, pa ne ide bas da joj otimamo dan, pa smo onda presekli da bude 16, ali u sutini svaki od ovih datuma obelezimo na sitno.

nakica
    Član
    nakica

setih se sada, nama je najlepsa godisnjica bila kada nam je sincic bio mali, pa nismo mogli nigde da izadjemo, ali smo uvece napravili veceru, malo ekskluzivniju i slusali tihu muzikicu uz vino, svece i gitaru……mislim da bi roditelji male, a i vece dece, tako nesto mogli da rade i cesce, bez vezivanja za datume…tako bi to imalo jos veceg znacaja…

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Nama je godisnjica bila 16 jula i izasli smo na veceru sa mojim roditeljima bez deteta i fenomenalno se proveli, bas je bilo divno :love: Inace to je prva godisnjica kad nismo isli sa drustvom na veceru ve ovako porodicno. Sto se poklona tice ja sam rekla mm da za sve datume (rodjendani, mesecnice, godiasnjice novew godine i sl) ne kupujemo jedan drugome vec da kupimo zajednicki poklon tj ono sto nama treba i super tako funkcionisemo, jer i bez datuma iznenadimo ponekad jedan drugog

niks
    Član
    niks

Nama je godisnjica braka bila 24.5,isli smo na veceru nas dvoje sami i bilo nam je divno,pricali smo o tome sta je sve bilo prosle godine u to vreme(svedba)

Angel
    Član
    Angel

Cetvrta godinjica braka je bila divna! Ceo dan je bio caroban, postarao se da tako bude, da predivno pocne i pored toga sto nas je vodio na rucak posle posla, dobila sam prelepu BMW solju i mobilni. Presrecna sam i zelim jos JAKO puno ovako lepih i ispunjenih godina! 😳 🙂

Micka&Nidza

Nama je godisnjica braka 30.12. i to cetvrta… dosad nijednom nije zaboravio i uvek padne neki poklon… ne nesto veliko, uvek me pita sta mi se svidja, sta bih zelela… a ja njemu vecinom kupujem pribor za brijanje, nesto od odece sto znam da mu se svidja….

Gledanje 16 članaka - 16 do 28 (od 28 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.