Ova tema sadrži 50 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bobiska 10 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 51 ukupno)

Grozno se osjecam…

• Masha&Tasha

Dusice, evo stize podrska i od nas! Jos samo malo pa onda :ukrevetu: . Doci ces ti :vestica: glave!

dusica81
    Član
    dusica81

SAD MALO STRIJEPIM OD NALAZA…ODUZILO MI SE DO CETVRTKA NEKAKO I SAMO MISLIM O TOME. DA MI JE SAMO DA SE RIJESIM BROMERGONA. MADA SAM PRIMJETILA DA SAM HLADNA KAO SPRICER I DA MI JE SVE SVEJEDNO A TO VJEROVATNO ZNACI DA MI SE PROLAKTIN SROZAO TOTALNO.

bubica
    Član
    bubica

leptiric – 26/6/2007 00:25

dusice drago mi je da si bolje.
    samo napred.

DA…SAMO NAPRED!…. 😆

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

DUSICE DRAGO MI JE STO VIDIM DA SI BOLJE, VERUJEM DA CE SVE BITI BOLJE U CETVRTAK! :HAG:

Hvala ti na ovom opsirnom i korisnom tektu za stitnu zlezdu!!! Bas si :andjeo:

makica 265

Dusice super :bravo: ,
    samo kad si se izborila sa tim!Javljaj rezultate sto prije!!! :HAG:

natalija
    Član
    natalija

Sve će biti u redu, videćeš. Sa Tivoralom (letroxom)se živi potpuno normalno, nemoj zaboravljati da ga piješ, a i ako nisi sigurna da si popila, nemoj piti da ne bi duplirala dozu.

Kad sam bila kod jednog debilaod doktora, on mi je rekao kako je čudno to što sam na kraju studija sa obzirom na moje rezultate ja sam trebala da budem debil. Ispostavilo se da rezultati nisu dobri, a i da on nema mozga. rezultate vadi u konzilijumu, i tamo gde imaju testove INEP ZEMUN, oni su najtačniji. Vrsni stručnjak u oblasti endokrinologije mi je tada rekao: „Od štitne žlezde se ne umire, sa tim se umire“. Znači ne može dovesti do smrtnog ishoda, a ceo život pod lekovima može sasvim normalno da funkcioniše. Opusti se i pomeri se od stresa.

dusica81
    Član
    dusica81

Stigli moji nalazi…Sjedila sam u cekaonici 1h da bih jos plus kada se med. sestra smilovala da potrazi moj nalaz kod doktora, cekala jos 30 min. da ga on konacno otkuca!
    Nalaz mi je urucen na hodniku klinike bez ikakvog objasnjenja.
    Samo mi je rekla da su se stisali hormoni i da je ocigledno da mi nesto smeta i da oni ne znaju sta a ja treba da nastavim sa terapijom pa da dodjem za 3 mj.
    Na nalazu pise dijagnoza> IDEM – a sta to znaci ja pojma nemam 😯

Bas su me iznervirali.

natalija
    Član
    natalija

Ako su se stišali od lekova znači da su ti pogodili terapiju što je odlično jer se mnogo puta muče sa pravom dozom. A sestre ne mogu ništa da ti kažu jer je nuklearna medicina i za doktore još uvek skoro pa naučna fantastika, to je najneispitanija oblast u medicini. Niko ne može da zna bolje o tvojoj bolesti nego ti sama.

dusica81
    Član
    dusica81

Krivo mi je sto su me pustili bez ikakvog objasnjenja a pogotovo zbog toga sto sam jasno objasnila da ne podnosim bas najbolje terapiju a pogotovo kad mi je rekla da meni nesto smeta a oni ne znaju sta.
    Uglavnom sada i ne razmisljam unaprijed hoce li mi biti muka, da li cu biti nervozna i ostalo vec samo popijem tablete u odredjeno vrijeme i zaboravim. Lakse mi je.
    Nadala sam se da ih necu morati piti dugo zbog toga sto planiram trudnocu iako je letrox neskodljiv, meni bas nije svejedno zbog mog oticanja zglobova a tek u trudnoci…

Draganab
    Član
    Draganab

Dusice kako si ti,jel se osecas dobro?Da li si probala da odes na medicinski sajt i potrazis znacenje te reci vezano za tvoje oboljenje?

mimo
    Član
    mimo

:bravo: :bravo: :bravo: svaka cast samo tako nastavi i budi jaka ,velika podrska od mime :cvecko:

dusica81
    Član
    dusica81

Draganab – 29/6/2007 20:42

Dusice kako si ti,jel se osecas dobro?Da li si probala da odes na medicinski sajt i potrazis znacenje te reci vezano za tvoje oboljenje?

Jesam i to znaci isto, kao i prethodno a meni definitivno nalaz nije isti kao prethodni.
    To je samo cisto bacanje termina po nalazima…Cista glupost.
    Ma sta me briga, idemo dalje i necu vise da se nerviram.

Ivek
    Član
    Ivek

Tako je draga Dukili, bez nervoze, uz tebe smo svim srcem :love: :love: :love:

Bravo za kilazu ;]

:-*

natalija
    Član
    natalija

Ja moram da pijem terapiju do kraja života. Važno je samo da ti uspostave ravu dozu i sve će biti kako treba. Opusti se i uživaj. Lekovi će ti pomoći protiv nadutosti.

Jecca
    Član
    Jecca

Da da cim sam videla to IDEM pretpostavila sam da znaci ISTO ili TAKODJE ISTO , bar je to znacenje reci na francuskom. Ne daj se, i polako i strpljivo! Zaista imamo zabrinjavajucu Zdravstvenu sluzbu, niko nista da ti kaze, da te posavetuje… Propast!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 51 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.