Ova tema sadrži 50 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bobiska 10 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 51 (od 51 ukupno)

Grozno se osjecam…

• Jelisaveta

Draga Kika ja sam nova ovde,i izvinjavam se sto ovako upadoh medju vas..
    Inace imam problema sa stitnom zlezdom u poslednje vreme sve vise,volela bih kada bi me nekako uputila do te zene koja je u Beogradu jer sam i ja.
    Veliki pozdrav!

jelenab
    Član
    jelenab

Dusice izdrzi!!! Mogu samo da zamisljam kako ti je, ali veruj da ce biti bolje i sigurno hoce. A i vidim da ovo sa orscicima stvarno pali. Razmisljaj da ne radis to samo za sebe vec i za to divno dete koje ces uskoro imati (sigurna sam da hoces!!!!) a njemu treba zdrava mama!!!!! Sad si mozda malo sebi i drugima nezgodna, ali sve je to zarad mnoooogo lepe buducnosti!!! uz tebe sam i saljem ti puno poljubaca :-* :-* :-*

kika
    Član
    kika

DAKLE,
    MAJRA SAPARGALIJEVA
    SINDJELICEVA 40
    ALTER MED CENTAR
    011/244-83-99…JE BIO TELEFON PRE DVE GODINE , PROBAJTE …..

Jelisaveta

Draga moja Kika do neba ti hvala neka te Bog nagradi !!!

Ja se spremam za posetu njoj i onda cu vam se javiti.
    Nekako verujem vise u alternativne pravce i snagu organizma i volje i podsvesti.
    Prosto od zelje za ozdravljenjem organizam se kao neka masina sam dovodi u red.
    Ne zelim da idem po lekarima da pijem te hemijske lekove ovo mi je prvi korak,pa orahovaca pa Zlatibor a ako ne deluje to sve na kraju cu morati na lekove.
    Ne brinem za bebu jer znam da je to u Bozjim rukama i imam prijateljicu koja je sa rakom materice rodila cetvoro znas kakvi su kao andjeli a i ona je dobro.
    Tako da verom i pozitivnim mislima mozemo mnogo.
    Autosugestivno se razboljevamo i ozdravljamo i sve je u mislima.
    Koliko puta sam se uverila,kad sebi nesto umislim kao “jao pascu ispit “ ja stvarno padnem.

Jedino mi je zao zbog brzine zivota i obaveza zaboravila sam malo na sebe,mnogo radim pa kuci obaveze i polako zaboravljam na sebe i zdravlje a bolje mi je spreciti neke stvari nego leciti.
    Puno Vas sve pozdravljam i javljam se !

Jos jednom hvala,srecna sam do neba!

Hopeful
    Član
    Hopeful

Preporučujem centar Balans Medika koji se bavi nekonvencionalnom medicinom i mislim da su što se dijagnostike tiče i mnogo jeftiniji a i mnogo precizniji od svih drugih metoda. Barem po mom ličnom iskustvu.
    Imate detalje na sajtu

Home

bobiska
    Član
    bobiska

Proslo je dosta vremena od zadnjeg posta. Nisam redovno ovde, imam jako malo vremena pa svratim tu i tamo. Tek sad procitah ovu temu, nadam se da je sve kako treba sa tobom Dusice. Imala sam slican problem negde u isto vreme, sad sam na terapiji. Ja sam to jako tesko prihvatila ali kako kazu bolesti je svako duzan. A hipotireoidizam mu dodje jos i kao laksa varijanta kad je stitna u pitanju (tesim se ja)…

Gledanje 46 članaka - 46 do 51 (od 51 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.