Ova tema sadrži 21 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 6 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 22 ukupno)

Grudnjak za dojenje

• mimica
    Član
    mimica

Verovatno ova tema vec postoji ali ja nikako ne mogu da je nadjem. Je ste li koristile grudnjake ya dijenje, i koliko su vam koristili? Ja se premisljam da li da ga uzmem ili ne. a i da neverujete ali u mome gradu sam već gledala na nekoliko mesta i nema. imam još dve opcije gde ću pogledati i ako ni tu nema onda stvarno kod nas nema da se kupi. strašno!!!!

asteraki
    Član
    asteraki

Mimice, moje misljenje je da taj grudnjak i nije nesto sto ti je neophodno.

Ja sam kupila pred kraj trudnoce dva takva grudnjaka i koristila sam ih samo prvih dana. Jedan mi se cesto otkopcavao ( ona kopca na korpi), a drugi nisam mogla nikako da zakopcam jednom rukom. Od kada Elena aktivno sisa, ja koristim najobicnije grudnjake, bez ikakvih cvrstih korpi i bez fisbajna, koje jednostavno podignem sa dojke za vreme sisanja i to je to. Oni su mi mnogo udobniji od ovih za dojenje.

Meni je drugarica rekla da je ona tu kupila Liscin grudnjak za dojenje, koji je bio negde 15-20eura. E, sada ne znam da li u tvom gradu postoji butik sa njihovim stvarima.

Nadam se da sam bar malo pomogla.

Fokica
    Član
    Fokica

Meni je grudnjak za dojenje fantasticna stvar. Imala sam 3 komada i koristila ih sve vreme dok sam dojila. Sa jednim sam se zeznula jer je otvor bio suvise mali, zato oprez pri odabiru.

mima80
    Član
    mima80

Ja takodje koristim taj grudnjak i mislim da je fenomenalna stvar!!!Cesto u njemu i spavam, on je cvrst a pamucan i nema zicu, narocito je leti praktican. Ja sam uzela Liscin valjda, platila sam ga 1500 dinara. Da sam znala da je tako dobra stvar nosila bih ga i u porodiliste

mimica
    Član
    mimica

uspela sam naci grudnjak, i to u apoteci. chikov je, i platila sam ga 1600din. kao lambada je stim da ima korpice koje drze grudi, i na njima otvore za dojke. ne kopca se vec se preko grudi prevlaci jedan deo. valjda ste razumele.tako da necu morati daa petljam sa kopcama, pogotovo nocu…moram uzeti joz jedan. dva ce valjda biti dosta.

saveta
    Član
    saveta

Koristila sam grudnjak za dojenje od samog pocetka a koristim ga i sada kada vise ne dojim jer mi je jako prijatan za nosenje. Prvi sam kupila u Aksi i platila ga oko 1500 dinara. Ostale sam kupila u butiku za trudnice i punije dame Eleni i tamo sam ih placala po 600 din, a verujte mi po kvalitetu ne zaostaju nista u odnosu na one skuplje.

duckiduca
    Član
    duckiduca

koristim i grudnjake i potkosulje za dojenje. fenomenalnoooooo… daj Boze da ih ima i u h&m-u u Bgd-u

tratincica

Meni je to mm kupio na pijaci, kostali su 5KM (oko 2,5 eura) po komadu. Posle sam kupila kos jedan u FIS-u za 2,5 KM. Nisu bili losi, nekako vise volim da imam vise komada koje mogu da menjam. Koristila sam ih celo vreme dok sam dojila, 18 meseci, danju i nocu.

renatas
    Član
    renatas

mimice, ti grudnjaci su fenomenalna stvar. ja koristim Chicco i imam nekoliko razlicitih modela. ali nije mi jasno zasto si vec sada kupila grudnjak? po tickeru vidim da si 32 nedelja trudnoce. ja sam ih kupila tek nakon porodjaja jer su mi se tada grudi „raskrupnjale“ i nema sanse da sam mogla da obucem i jedan jedini grudnjak iz perioda trudnoce. doduse, ne znam kako je to islo kod drugih porodilja ali moje iskustvo je bilo takvo. u svakom slucaju preporucujem Chicco i to modele koji su od pamuka (taj koji si ti kupila je sinteticki i ja sam od njega odustala zato sto sam se porodila u leto)
    ducki, H&M jos uvek ne postoji u Beogradu 😆 doduse cula sam da ce se otvoriti njihova radnja u novom trznom centu Usce

mimica
    Član
    mimica

draga moja ja sam iz iskustva spremila se odmah, jer niti cu ja moci ici u kupovinu sa troje male dece, a niti imam nekoga ko se razume u takve stvari pa da ga posaljem umesto mene. sa prvim detetom sam stvar prepustila slucaju i tu gresku vise necu ponavljati.

pirgo7
    Član
    pirgo7

ja uopste nisam koristila grudnjake za dojenje. Uzela sam par popmeinih pamucnih grudnjaka bez zice, izuzento udobni, spavam u njima

TwinMama
    Član
    TwinMama

A gde ste kupile brushaltere za dojenje?
    U Chicco prodavnici nema broja za mene a i kosta 3500!!!!:(…po apotekama nude nekakve Fest ruske brushaltere za 2500…do Akse nikako da stignem jer je daleko a ne znam gde da trazim Lisca modele…uf

Leptir
    Član
    Leptir

Nosim grudnjak i odlican mi je,pre svega praktican,i dok sam bila trudna pri kraju nosila sam taj isti grudnjak jer nema zicu i jedino sam njega mogla da obucem :>

acinica
    Član
    acinica

Ja sam kupila brushalter za dojilje marke Lisca i prezadovoljna sam,mislim da je cena oko 2600

malisha75
    Član
    malisha75

Ja sam vrlo kratko koristila grudnjak za dojenje marke „Anita“. Praktican je, ali ne volim sintetiku a taj je imao dosta elastina. Ubrzo sam kupila u Palmersu najobicnije pamucne grudnjake koji se napred kopcaju, bila je neka promocija pa sam za 15 evra dobila tri. Odlicno su mi posluzili i jos ih koristim. Imam male grudi pa nisam morala preterano da brinem. Verujem da je komplikovanija situacija sa velikim grudima.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 22 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.