Ova tema sadrži 21 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 6 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 22 (od 22 ukupno)

Grudnjak za dojenje

• hippeia
    Član
    hippeia

da, da, grudnjaci za dojenje-ne znam sta bih bez njih 🙂 nosila sam i posle prvog porodjaja, a i sada 🙂

nacafaca
    Član
    nacafaca

I ja sam kupila 2 za sada ali kod kineza i ako mi to nije pre padalo napamet ali eto nesto sam gledala i slucajno vidim te bruseve ili je neka devojka pitala pa sam cula ne secam se bas i ja reko da pogledam a ono super skoz pamucni sa debelim bratelama jedina mana su neke dve treke koje nekako vire inznad grudi a i imaju samo za vece grudi kao sto su moje 😆 pa pogledajte cena je 200 din 8)

mimica
    Član
    mimica

nisam ni znala da ima kod kineza. To je super! Ja sam gledala u radnji ali mi je prodavacica rekla da im jako pucaju kopce pa ljudi vracaju, i sto onda da dajem skoro 2000,00dinara? Doduse ja sam bila kupila lambadice koje su mi pomogle jako prvih nedelja dok mi se mleko nije regulisalo, ali ne drze grudi tako da bioh ih mogla nositi i posle. Ali naglasavam ne znam sta bih radila bez njih prvih nedelje.

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Preporucujem svim trudnicama da kupe unapred barem jedan grudnjak za dojenje i to za broj veci nego sto je bio trudnicki. Jos bolje dva broja veci, sa mogucnoscu da se bretele skrate i donja traka koja ide ispod grudi suzi. Kad se porodite, necete bas moci da otrcite i kupite grudnjak (zavisi gde zivite), a bice vam potreban. I to neki sa sirim bretelama, bez zica, koji ce drzati grudi, ali od mekih materijala da nigde ne zulja. Ja sam muku mucila sa grudnjacima za dojenje jer sam bila u bolnici pre porodjaja i nisam mogla da idem da ih kupim, a onda sam nosila stari trudnicki grudnjak i tako neke improvizovane, sto nista ne valja, jer na mestima gde grudnjak steze ili zulja moze doci do zacepljenja kanala i upale dojke! A bez grudnjaka ici, malo je nezgodno 🙂 Em su grudi teske i bolne, em ih gravitacija vuce i razvuce do struka 🙂

MilicaCale

ja se slazem, sto se tice broja. Ali se ne slazem sa modelom: pre sam za obican, bez zica (onaj „padobran“, za babe), nego za dojenje: ovaj za dojenje dodatno pritiska i stvara zacepljenje…

njamiii
    Član
    njamiii

Slazem se sa Milicom, meni su daleko vise odgovarali ti babski, a prakticniji su jer se kod kineza i po hipermarketima mogu kupiti za male pare, tako da nije problem baciti ih kada se dojenje stabiizuje (nema vise curkanja), jer ja ni redovnim otkuvavanjem nisam uspevala da skinem fleke koje su vremenom nastale od mleka,

MilicaCale

🙂 e, da, a najbolji sam kupila u merkatoru. Skroz je pamucan i ne grebe uopste (i ima ih jos uvek, u beloj i crnoj boji, oko 360 dinara su)…

Gledanje 16 članaka - 16 do 22 (od 22 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.