Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Narkomanija Halucinacije, tripovi i 'prekid filma'

Ova tema sadrži 5 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  black_horse 9 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 6 (od 6 ukupno)

Halucinacije, tripovi i 'prekid filma'

• Jecca
    Član
    Jecca

Zanima me jedna stvar u vezi heroina ili neke druge droge koja moze da se podvali u pice, zestok alkohol, kakvo ima dejstvo i kada pocinje. Desila se cudna situacija u mom okruzenju, prekid filma, ne secanje, a zesci trip za vreme dejstva necega, nepoznatog. Mesana su pica, vino, rakija uglavnom ali onakav trip i onakva zivost i volja su cudni. Onakva snaga i „prisebnost“, bez zaplitanja, bez postranja. Da li je moguce da posle nekoliko sati od oralnog uzimanja neke droge dodje do prekida filma koji traje i traje i od jednom puf ‘rupa u glavi?’ – Sta sam uradio??? Treba mi bas neko ko je imao iskustva licno ili indirektno. Hvala!

lillyblue
    Član
    lillyblue

Sigurno da ima droga koje se uzimaju oralno i koje imaju takav efekat kako si ti nazvala rupe u glavi, tj rupe u secanju. mada ne mora to uvek da bude neka sinteticka droga. dovoljno moze biti cak i da uzmes neku blazu tabletu za smirenje ili protiv bolova koja se uzme sa alkoholom, pa da kod nekih proizvede takav ucinak.
    cak i samo konzumiranje alkohola u vecim kolicinama, ili u kolicini koji neko teze podnosi, (zavisi od same osobe), moze da izazove rupe u secanju. ja sam jednom izasla sa kumom pre par godina i ona je popila par votki, nije delovalo pijano, ali je uspu, na putu do kuce razbila negde glavu, a da se sutradan toga uopste nije secala. dugo smo raspravljale o tome, znam da me nije folirala, ali eto, sasvim je moguce i to nije nista cudno.

Jecca
    Član
    Jecca

Hvala lily na prvom odgovoru. Znam da od puno pica, mesavine moze nastati rupa u secanju ali mi je logicnije kad se neko posteno napije da kljokne , zaspi…. a ne da ima snage volu rep iscupati!

lillyblue
    Član
    lillyblue

IMA DROGA POPUT LSD-A, KOJE SE NAZIVAJU PODIZIVACI, cije uzimanje ima dejstvo pojacane aktivnosi mozga i misica, pojacane budnosti i veci intenzitet osecaja u psihicnom i fizickom smislu. ali druga strana toga je ona losa, a o je da upravo takvo stanje , koje traje jedno izvesno vreme prelazi u totalnu obamrlost i nemoc, znaci drugu krajnost, ciji je jedan od oblika i rupa u secanju.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Da ali koliko ja znam LSD ne m oze da se sipa u pice jer se on lize, mozda i gresim ali koliko ja znam tako je. Ako je vec oran i moze volu rep da iscupa onda s4e mozda radi o spidu, pre ce biti da je to :neznam:

black_horse

LSD je sinteticka droga koja je zapravo u tecnom stanju,a za dalju distribuciju, „maze“ se na kartoncice… Ukoliko dospe u pice,lako se razlaze, i nemoze se primetiti,zato sto nema specifican ukus niti miris, pogotovo zato sto su kolicne potrebne za „fles“ extremno male. Medjutim,LSD izaziva stanje slicno snu sa otvorenim ocima,gde se percepcija,koje culo sta radi,mesa, tako da mozete cuti boje i namirisati zvukove…Nema nikakve veze sa snagom…vise sa nekakvom „umetnickom inspiracijom“.

Droga koju si ti mozda „pazarila“ je ili Extazi ili Spid, obe droge su „podizaci“ i imaju efekte kakve opisujes. Dolaze u obliku tableta koje se lako mogu izmrviti i sipati u pice,te tako podvaliti nekome, a da se to ne primeti. U kombinaciji sa alkoholom, desavaju se rupe u secanju, a po „spustanju“ dolazi to totalnog kontra-efekta, gde se ispoljavaju malaksalost i slabost…

Nadam se da sam ti iole pomogao. I nadam se da nije nista od ovog navedenog.

Gledanje 1 članaka - 1 do 6 (od 6 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.