Ova tema sadrži 73 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jelenaorg 8 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 74 ukupno)

H&M konacno u Beogradu

• jelenaorg
    Član
    jelenaorg

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2008&mm=12&dd=17&nav_id=334922

Ovo za Kavalija nije tacno , u stvari mozda i jeste ali fotkica datira iz prosle sezone i prosle zime je radio za njih jedan deo kolekcije.

Dakle svi veliki ljubitelji H&M u ponedeljak juris u Knez u Zekstrinu radnju, jedva cekam i iskrenos e nadam da nece preterati sa cenama u Srbiji!!!!

:bravo: :bravo: :bravo: za H&M

Dorothy
    Član
    Dorothy

Kada li će ga otvoriti u NS? To bi me baš obradovalo!

leptiric
    Član
    leptiric

Otvara se u Kralja Milana 23.
    to je kod Beogradjanke
    a,ne Knez Mihajlovoj.
    Bas me interesuje kakve su cene odece za decu,i nas.
    Iako otvara H&M Zekstra grupa
    Cini mi se ako ce biti kao kod Zare, mnogo skuplje nego unostranstvu,onda dzabe.

Prex
    Član
    Prex

Devojke javite nam kakve su cene i kakav je izbor, bas me interesuje :bravo:

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

aa ja msilila da ce biti veliko interesovanje za ovu temu ….kad ono medjutim ??? no nema veze ja sam u ponedeljak na otvaranju a vi kako hocete :-*

Ella
    Član
    Ella

Jeco ajd ponesi fotoaparat, slikaj mi BG, guzvu, H&M, ludilo… Mozda vidim u gomili nekog poznatog 😆 Cisto da nam docaras atmosferu te histerije 😉

jecaneca
    Član
    jecaneca

Evo ja sam odusevljena sto H&M stize u Beograd,konacno…
    Kupovala sam ih prvi put u Nemackoj ’98. i tad su mi prirasli srcu
    a od tada cekam kad ce se pojaviti kod nas i evo 10 godina kasnije ja docekala…
    U ponedeljak, nazalost, necu biti na otvaranju jer nisam iz Beograda,
    ali prvom prilikom kad cujem da ima robe na akciji eto me…
    Nadam se da cu na ovoj temi moci naci informcije o tome…

super ti je tema… samo sto ja vise citam a malo pisem,a odma sam je otvorila….
    pozz za tebe i javi kako je bilo i jel ima snizenja i ako nije skupo da odem i ja pre doceka…
    a ako bi stavila i slicice to bi bilo :bravo: :bravo: :bravo:

Ella
    Član
    Ella

Kazem ti ja Jeco da moras da slikas, da vidimo kako izgleda to! 😉

uniona
    Član
    uniona

ne znam kakvo je vase iskustvo ali h&m danas je bas losijeg kvaliteta nego ranije
    jedino je garderoba za decu ok, cini mi se da je boljeg kvaliteta
    ali ipak dobro je da je najzad otvoren u srbiji, bilo je i vreme.

simona78
    Član
    simona78

Super da konacno stize i u Bgd, ali je Uniona u pravu, kvalitet robe je dosta oslabio 🙁 Ja tamo uglavnom kupujem esarpe, kape, salove, pidzame, ima i divne bizuterije koja je u trendu. Djecje stvari su dosta kvalitetne.

Jeco, slikaj kad su navalile 😉 :-*

Jelena&Teodora

Hoce H&M doci i u Novi Sad?

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

ja verujem da ce ga biti svuda…slikacu zneske ne znam tacno u koje cu doba ici tamo da li ujutro ili posle posla videcu, ali jedva cekam JEDVAAA

Mozart
    Član
    Mozart

Evo jos jednog ljubitelja H&M.

Ja sam kupovala njihov donji ves i ostalu odecu. Bas sam zadovoljna kvalitetom.

Ima mnogo dobrih stvari za bebe i decu koja je kvalitetna. E u inostranstvu je uvek sve jeftinije a pogotovo kad dodje i popust. Nadam se da ce i kod nas cene biti pristupacne

Jedva cekam da odem u shoping.

Jelena popisi cene cekamo izvestaj u ponedeljak.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Ljudi bila sam, videla sam, pipkala sam…probala nisam bila je guzva. Slikala nisam jer nema sta da se slika osim rafova koji jos uvek nisu popunjeni sa garderobom. Beby kolekciju jos nisu izlozili, kao ni ceo asortiman za ostale uzraste. Recimo za skolski uzrast karirana kosulja kosta 750 din. Za nas matore zene skijaska jakna kosta 2 300din a iste takve pantalone skijaske 1 800din sto je super komplet i cena je slozicete se super maltene i povoljnije nego kod kineza. Muski kasmir dzempercici ili bluze sta aj znam kako vec da ih opisem , svetlo sivi oko 1 300din, kouslje takodje. Ima dosta garderobe elegantne za NG sve je pretezno ljubicasto , crno i sivo…

sta bih jos rekla ne znma a pitajte ako vec neko nije odlazio …a da bitna stvar na samom uglu Resavske ( bivsa General Zdanova) i Kralja Milana ( bivsa Srpskih vladara) je butik , izlog je polukruzan izbocen jutros nigde nije pisalo H&M vec pise ZEKSTRA & Co ……..pa prazan prostor verujem da su ostavili da u produzetku napisu H&M

lelly
    Član
    lelly

Jeco idem i ja za sat vremena na svečano otvaranje, živa nisam dok ne vidim kolekciju za bebe, nadam se da su je do sada izložili.
    Cene hoće biti jače nego preko, ali ne baš puno.
    Pošto cene ove bebeće kolekcije znam napamet jer non stop visim na sajtu, baš me zanima da uporedim.
    Javljam se večeras sa utiscima

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 74 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.