Ova tema sadrži 88 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 89 ukupno)

Homoseksualac,moj prijatelj!!!

• maja22
    Član
    maja22

Necu ni da ih kudim niti da ih hvalim,to je njihov zivot i je njihova stvar!!!!!!!!!!!!!Nemam takovog prijatelja a i da imam to mi ne bi bio problem da se druzim sanjim,jer to je njegova/njena stvar.

Ivanela
    Član
    Ivanela

Svaka cast Staroj Baki, u potpunosti se slazem sa svakom reci i nemam sta posle toga da dodam. :bravo: :bravo: :bravo:

tratincica

Zahvaljujem STAROJBAKI jer me je postedio dugog kucanja, a nisam bas vesta. Apsolutno se slazem sa njim. Oko 5% populacije je homoseksualno i to tako vekovima. A ima i kod zivotinja, mada redje nego kod ljudi.
    Ja sam rasla sa saznanjem da je neko iz moje okoline „drugaciji“. Svi su se trudili da ga izvedu na “pravi put“, da ga oduce od strikanja, kuvanja i slicnih zenskih stvari. A o nametanju devojaka i kojekakvih zenskica da ne pricam. Sad svi znaju sta je on ali… ne znam. Neki su prihvatili, a neki ga jos uvek “lece“ , a covek presao 50tu.
    Nemam nista protiv homoseksualaca ali imam protiv PEDOFILA, NEONACISTA, FASISTA, SOVINISTA, ZENOMRZACA i slicne gamadi.

Misteri
    Član
    Misteri

Sto se tice homoseksualizma moj stav je negdje izmedju liberalnog i konzervativnog 🙂
    Individualno, nemam nista protiv takvih ljudi. Shvatam da odredjeni dio ljudske populacije ima drugacije sexualne sklonosti i to postujem. Takođe, znam da homoseksualizam nije produkt novijeg vremena i da je narociti bio izrazen za vrijeme stare Grcke i Rima, a da je u srednjem vijeku bio tabu tema, sto je ostao do 70-godina proslog vijeka. Ono sto hocu reci jeste da nikada ne bih osuđivala nekoga iz svoje blize okoline za koga bih saznala da je homoseksualac. Svako ima pravo na svoj izbor.
    Ono sto mi generalno smeta vezano za taj fenomen jeste sve veci uticaj gay lobija u svijetu. Pogledajte koliko su se samo izmijenili kriteriji sto se tice ljudske ljepote. Naime, zene se pod uticajem tog lobija u svijetu modne industrije pretvaraju u bezoblicne anoreksnicne zombije, a muskarci u zene???? :> Tipican takav primjer je metroseksualni David Beckham, koji lakira nokte i nosi zenine gace. Takvog muskarca definitivno ne bih zeljela u svom krevetu, jer kada bih ga pozeljela, pomisila bih da postajem lezbejka.
    Medutim, klinke se sve vise loze na njega, kao i druge slicne njemu kao sto je na nasim prostorima recimo Din Backovic.
    Osim toga, na zapadu homoseksualci vode toliku kampanju za zastitu svojih prava da ce uskoro heteroseksualni biti ti koji su diskriminisani. Znaci, ono sto mi generalno smeta kod takvih ljudi, a mislim na one na zapadu, je sto nastoje da svakoga ubjede kako su oni ustvari „normalni“ a da su drugi „nenormalni“ i pritome se koriste jako agresivnim nastupima.

makica 265

kika – 21/7/2007 20:29

MOZDA SAM STAROMODNA.ALI JA BIH TO ZAKONOM ZABRANILA. A TEK DA USVAJAJU DECU, UZAS.
    I STA KO IMA DA TRAZI U BILO CIJEM DUPETU, ZNA SE CEMU SLUZI ANALNI OTVOR, DA IZBACI GOVANCE I ETO.
    U AL SAM …………
    AL JESAM .

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: E kako znas da me nasmijes…..

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

kika – 21/7/2007 20:29

MOZDA SAM STAROMODNA.ALI JA BIH TO ZAKONOM ZABRANILA. A TEK DA USVAJAJU DECU, UZAS.
    I STA KO IMA DA TRAZI U BILO CIJEM DUPETU, ZNA SE CEMU SLUZI ANALNI OTVOR, DA IZBACI GOVANCE I ETO.
    U AL SAM …………
    AL JESAM .

Kika kao i uvek slazem se sa tobom! E pa to je strasno, nije mi jasno kako i crkva(katolicka) dozvoljava takve bljuvotine.

makica 265

Ja to smatram kao neku vrstu poremecenosti ili tako nesto…Mislim….naravno ,njihova stvar ,neka radi ko sta hoce ali ja to smatram nekom vrstom bolesti!

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Da Makice i ja mislim da su ti ljudi bolesni!

kika
    Član
    kika

……….PA JESAM……… NE ZNACI DA IH MRZIM……… ALI OVDE JE PITANJE HOMIC – MOJ PRIJATELJ, I JA NE ZELIM DA IH IMAM ZA PRIJATELJE…..NE SHAVTAM IH, GADE MI SE, I NISAM SKLONA DA IH POSMATRAM SAMO KAO PRIJATELJE VEC BI STALNO TO „LEBDELO“ U VAZDUHU.
    MOZDA ME ZIVOT DEMANTUJE, ALI SADA SAM OVAKVA I ISKRENA U TOME.

A TEMA MOJE DETE – HOMOSEKSUALAC , NIJE POSTAVLJENA I LJUBAV PREMA DETETU JE NAD LJUBAV I NE MOZE SE POREDTITI NISAJEDNIM PRIJATELJSTVOM OVOG SVETA. NISMO POREDILI LJUBAV PREMA DETETU NI NA TEMI – SVEKRVA I ZAOVA I KOMSIJA…..

biki
    Član
    biki

Ali, ne zaboravite jedno. Ko vam garantuje da neko od ovih lepotana i lepotica, čijim se slikama ponosite, a svaki uzdah njihov obožavate, neće jednog dana da vas iznenade. I onda šta? Da se odreknem? Teško. Vrlo, vrlo teško.

Ja, dragi prijatelji, takvu dilemu neću imati.

AMAN,STARA BAKO DALI TI TO PRICAS O NASOJ DECI?
    DA UPRAVU SI,AKO SE SA NJIMA DRUZIMO I LJUBAKAMO I PODRZAVAMO NARAVNO DA SUTRA MOZEMO OCEKIVATI DA NAM SIN DOVEDE SVOG DECKA KUCI,A CERKA DEVOJKU
    :sok: :sok:
    Nemam ništa protiv. Radite ljudi šta hoćete, gde ja imam vremena da razmišljam ko koga u koji otvor. Dok se to ne dešava na sred Knez Mihajlove (npr), u sigurnosti doma svoga nek rade šta žele. Ko zna šta mi heteroseksualni radimo.
    OVO SE U POTPUNOSTI SLAZEM SA TOBOM!

SVE U SVEMU NEK RADE STA HOCE ALI MISLIM DA NE TREBA PREVISE DA BUDEMO RAZUMNI I TOLERANTNI,I DA IH PUSTIMO BLIZU SEBE I SVOJE PORODICE!!!

MamaGoca
    Član
    MamaGoca

Ja mislim da ovo je tema Homoseksualac,moj prijatelj!!! a ne razocarao me moj prijateljer je pretukao zenu i dete ili sta rade heteroseksualci.
    Znam da homoseksualnos ima od pamti veka ali to ne znaci da je u redu samo zato sto to su radili stari rimjani pa cak i nas Aleksandar Makedonski.
    Sta ako moje dete ne pita kad vidi prvi put homoseksualni par vec se pita samo sebi pa ne mogu da mu kazem „vidi duso sladoled“mislim…ajde bre ..hehe.
    A o to dal me tera neko da gledam parade necu ne da komentarisem mislim kako da pobegnem covece kad u zadnje vreme na TV sve je gey.
    Ali ipak nikad ne bi podrzala da se homoseksualci bese,maltretiraju i sl.
    Moje djete gey hm..neko je vec rekao ljubav sprema detetu je nesto sasvim drugo od prijateljstvo.
    Ina kraju jos jednom NE SUDIM JER NEZELIM DA MI SUDE ali sto dalje bilo to mi je lakse.

mirjana79
    Član
    mirjana79

upoznala sam ih par, onako u prolazu, sasvim obicni ljudi..

Aiko
    Član
    Aiko

biki – 24/7/2007 20:52

Ali, ne zaboravite jedno. Ko vam garantuje da neko od ovih lepotana i lepotica, čijim se slikama ponosite, a svaki uzdah njihov obožavate, neće jednog dana da vas iznenade. I onda šta? Da se odreknem? Teško. Vrlo, vrlo teško.

!

biki, nisam sigurna da ovo razumem. Mozes da objasnis molim te!

lillyblue
    Član
    lillyblue

upoznala sam ih par, nekoliko muskaraca iz grada u kome sa zivela, i jako mi je godilo druzenje sa njima. Otkrila sam da su svi ( bar ti koje sam ja znala) natproseco inteligentni. Nesto neverovatno. To verovatno ima veze sa viskom zenskih hormona 🙂 🙂 🙂 heheh
    Nisam za to da se javno reklamiraju, ali mislim da bi bilo fer da ljudi shvate da postoje ljudi sa drugacijim potrebama , i njima takodje treba dati sansu da budu srecni, kad im je vec prioda oduzela ono sto bi trebalo da ih odlikuje muskarcima ili zenama.

biki
    Član
    biki

Aiko – 25/7/2007 09:42

[QUOTE]biki – 24/7/2007 20:52

!

biki, nisam sigurna da ovo razumem. Mozes da objasnis molim te!

To nisu moje reci,to sam citirala staru baku moje reci u tom textu su pisane velikim slovima da bi se razlikovale od njegovih

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 89 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.