Ova tema sadrži 88 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 89 ukupno)

Homoseksualac,moj prijatelj!!!

• Aiko
    Član
    Aiko

Aha, sorry, nisam lepo videla. 😕

kika
    Član
    kika

MA OVO JE BESMISLENA RASPRAVA.
    NEMAM IH ZA PRIJATELJE I NADAM SE DA CE TAKO I OSTATI.
    AKO ME ZIVOT BUDE DEMANTOVAO, JAVICU SE NA OVU TEMU.

VEROVATNO SE UZAJAMNO GADIMO JEDNI DRUGIH, PA NI ONI MENE NE BI NI U PROLAZU DA VIDE.

kika
    Član
    kika

MOZDA NEKO OTVORI I TEMU MOJ PRIJATELJ HETEROSEKSUALAC. ILI USVAJANJE DECE U HOMOSEKSUALNIM VEZAMA.

KO ZNA….

Bojana I Anja

Svako ima pravo da radi sta hoce u svom krevetu ali nikad ne bih dozvolila takvim parovima da usvoje decu

biki
    Član
    biki

kika – 25/7/2007 21:10

MOZDA NEKO OTVORI I TEMU MOJ PRIJATELJ HETEROSEKSUALAC. ILI USVAJANJE DECE U HOMOSEKSUALNIM VEZAMA.

KO ZNA….

:ruganje: :bravo: :bravo: :bravo:

Aiko
    Član
    Aiko

Drage devojke, ja sam bila protiv druzenja ili bilo kakvog kontakta sa homoseksualcima, ali mene je zivot demantovao. Znaci, celog zivota sam poznavala odredjenog gospodina, finog coveka, obrazovanog, uglednog, koje je i mene i moju porodicu obozavao, a tako je i dan danas. Saznala sam pre 3 godine da je homoseksualac, odnosno svi su tad saznali i to kad je on otisao iz Srbije pa se odvazio da vise to ne krije. Sta je trebalo da uradim? Da bacim svojih tadasnjih 26 godina prijateljstva sa njim zato sto njega ne privlace zene?!?!!? Da mu kazemo kako svi oni prijateljski saveti, pomoc,kvalitetno prisustvo u pravom trenutku sad nista ne znaci jer njega privlace muskarci? !?!?!?Da mu kazem da je bolestan i da ga se odreknem jer GENETSKI ima predispoziciju za nesto razlicito od mene, a pri tom nikog nime ne ugrozava?
    Homoseksualnost nije kuga, nije to prelazna bolest. Ako je neki tamo homoseksualac los covek, napljuvacu ga i necu zeleti da ga vidim. Ako je ok, onda me zaista nece zanimati sta radi u sopstvenom krevetu.

Misteri
    Član
    Misteri

Aiko slazem se sa tobom. Sama cinjenica da je neko homoseksualac, ne znaci automatski da je i los covjek. Nazalost, ovdje na Balkanu jos uvijek vazi takav stereotip.
    Aiko je dobro postavila pitanje, kako bi ste vi reagovale, kada bi ste saznale da je vas dobar prijatelj ili clan porodice – ustvari homoseksualac ??? Ja definitivno ne bih mogla prekinuti prijateljstvo samo zbog te cinjenice.
    S druge strane, ne smatram da je homoseksualizam prirodan, kako se to sada namece, ali zasto sada sa potpuno iskljucimo iz drustva ljude koji su se rodili drugaciji od nas.

manea
    Član
    manea

Meni,cak i takve teme ne bi smetale. Najlakse je nekog odbaciti,tesko je biti dobar covek i pomoci drugima.

MamaGoca
    Član
    MamaGoca

manea – 26/7/2007 21:07

Meni,cak i takve teme ne bi smetale. Najlakse je nekog odbaciti,tesko je biti dobar covek i pomoci drugima.

Mislila sam da se vise necu javljati na ova tema ali… ja mesam babe i zabe ili sta?!?Draga manea budi sigurna da ako neko zatreba moja pomoc necu razmisljati dali je homo ili hetero…a to ko je dobar covek je opet druga tema ovo je tema prijatelj gey…za mene prijateljstvo se bazira na iskrenost,postovanje,ljubav,tolerantnost,neogovaranje…..kako sto sam vec rekla moj frend gey uvek bi bilo nesto sto ne bi mogla da pocitujem a poznanik neko ko ga vidim nakratko….
    :hmm: evo razmisljam…znaci nije mi preterano stalo do njega :hmm: …sta hoce neka radi ali pitam se dali ta nasa indeferentnost nece skoditi na moje dete.

milenica
    Član
    milenica

Nisam imala za sada kontakt sa gey osobama…
    Smatram da je homoseksualnost ipak na neki nacin razlicitost ali kao strejt osoba mogu samo da kazem da mi ih je zao jer nikad nece u svojoj ljubavi zaceti i bebu…a to je dovoljan razlog da vec budu osudjeni!!!!
    Muskarac i zena su jednostavno stvoreni jedno za drugo…i savrseno pristaju jedno drugom!! Tako je oduvek…i tako treba da bude!!!

makica 265

milenica – 29/7/2007 00:49

Muskarac i zena su jednostavno stvoreni jedno za drugo…i savrseno pristaju jedno drugom!! Tako je oduvek…i tako treba da bude!!!

Tako je! :-* :-* :-*

gocica
    Član
    gocica

svoje prijatelje ne biram prema seksualnim sklonostima, nego prema tome koliko su „veliki“ i kvalitetni kao ljudi…
    Inace nisam sklona da osudjujem ljude koji su van vazecih moralnih i drustvenih formi…svako ima svoju pricu,opravdanje… osecanje…svi smo ljudi i svi smo isti…i zivot i mi sami se stalno menjamo i neznamo sta donosi sutra…
    jedino sto osudjujem je nasilje i bilo kakva brutalnost te vrste;strasno me pogadja nemar i nebriga nad decom…e to su stvari od kojih mi jurne krv u glavu… 🙁

Aiko
    Član
    Aiko

gocice :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

cipelica
    Član
    cipelica

Homoseksualac je bio nas bivsi komsija a sada jedan od najboljih prijatelja nase porodice iako je Svajcarac.
    Ne zato sto je u pitanju nas ili ti moj prijatelj,jer sretala sam na stepenistu i njegovog partnera,mogu da kazem ,da su vrlo ljubazni,pazljivi i dobronamerni.
    Nikada nisu javno ispoljavali svoje emocije ili bili razliciti od drugih obicnih ljudi.
    Na odlasku u porodiliste sa starijim sinom,jedan je nosio moju torbu sa stvarima za bolnicu,a drugi me je pridrzavao zajedno sa muzem da sidjem uz stepenice.Sa nasom decom su razvili takodje jedan lep kontakt i uvek pa i prosle godine iako se odselili dolaze za njihove rodjendane sa poklonima,a muzu i meni cestitaju takodje bozic i uskrs.Ovim kratkim primerom zelim reci ,da su i oni sasvim obicni ljudi,koje ne treba osudjivati ili pokazivati prstom na njih.Imaju oni vise razumevanja i ljubavi nego sto se nekima to cini.Svako po meni ima mesta pod ovim nebeskim prostranstvom,i ako je dobar prema meni ,uzvraticu mu hiljadu puta vise,bez obzira na seksualno opredeljenje,veru ili naciju.

gorana
    Član
    gorana

:bravo: :bravo: :bravo: I ja takodje mislim da je bitno da je neko COVEK,dobar covek a ne kako izgleda,koju je skolu zavrsio,koje je boje ili sa kim spava!!!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 89 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.