Ova tema sadrži 88 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 89 ukupno)

Homoseksualac,moj prijatelj!!!

• kika
    Član
    kika

kika – 25/7/2007 01:49 ……….PA JESAM……… NE ZNACI DA IH MRZIM……… ALI OVDE JE PITANJE HOMIC – MOJ PRIJATELJ, I JA NE ZELIM DA IH IMAM ZA PRIJATELJE…..NE SHAVTAM IH, GADE MI SE, I NISAM SKLONA DA IH POSMATRAM SAMO KAO PRIJATELJE VEC BI STALNO TO "LEBDELO" U VAZDUHU. MOZDA ME ZIVOT DEMANTUJE, ALI SADA SAM OVAKVA I ISKRENA U TOME. A TEMA MOJE DETE – HOMOSEKSUALAC , NIJE POSTAVLJENA I LJUBAV PREMA DETETU JE NAD LJUBAV I NE MOZE SE POREDTITI NISAJEDNIM PRIJATELJSTVOM OVOG SVETA. NISMO POREDILI LJUBAV PREMA DETETU NI NA TEMI – SVEKRVA I ZAOVA I KOMSIJA…..

kika
    Član
    kika

kika – 26/7/2007 03:08 MA OVO JE BESMISLENA RASPRAVA. NEMAM IH ZA PRIJATELJE I NADAM SE DA CE TAKO I OSTATI. AKO ME ZIVOT BUDE DEMANTOVAO, JAVICU SE NA OVU TEMU. VEROVATNO SE UZAJAMNO GADIMO JEDNI DRUGIH, PA NI ONI MENE NE BI NI U PROLAZU DA VIDE.

kika
    Član
    kika

E PA SADA CU LEPO I SA DUBOKIM IZVINJENJEM DA SE IZVINIM SVIM HOMOSEKSUALCIMA.

ZIVOT ME DEMANTOVAO.

NA SAHRANI TATE SVOJE JAKO BLISKE PRIJATELJICE UPOZNALA SAM ( U TAKO DELIKATNOJ SITUACIJI , KOJA JE OD NAS ZAHTEVALA MIR DOSTOJANSTVO I ISKRENO UCESTVOVANJE U SVIM PROTOKOLIMA )…..UPOZNALA SAM JEDNOG VISOKOG , PRELEPOG, SAVRSENO OBUCENOG MLADICA, PREDIVNIH OCIJU , SA KOJIM SAM SE U SVIM SITUACIJAMA RAZUMELA POGLEDOM I BEZ RECI, BILA SAM TAMO MEDJU NAJSTARIJIMA , A MOJA PRIJATELJICA NEMA VISE NI MAMU NI SESTRU NI TATU , TAKO DA SMO SVE URADILI MI NJENI BLISKI PRIJATELJI KOJI JE ISKRENO VOLIMO I VEOMA CENIMO , …..ZNACI SRECEM SAVRSENOG MLADOG MUSKARCA….ZNATE ONAJ OSECAJ KAD VAS PRESECE PO STOMAKU KOLIKO JE NEKO NESTVARNOG DRZANJA, BISTROG POGLEDA, KAD JE PRIMER KAKAV MUSKARAC , DRUG , COVEK… TREBA DA BUDE KAO PRIJATELJ U TAKVOJ SITUACIJI.
    ZNACI…MOGLA BIH NA KRAJ SVETA S NJIM , PROSTO JE….SVAKA MU CAST.

tanja011
    Član
    tanja011

E kika i ja sam bila puna predrasuda dok nisam upoznala jednog momka sa kojim se fenomenalno druzimo mm ija. Mm je inace vrlo homofobican, ali je ovaj momak sve promenio. Izuzetan je i ne bih ga menjala za 100 drugarica!!!

teana
    Član
    teana

Ja nemam nikakvih predrasuda.

zMayica
    Član
    zMayica

Moj frizz je gej i mogu samo da kazem da mi je njegov senzibilitet totalno odgovarao o bilo cemu da smo pricali a to sto je on On ili vec Ona… njegova intima!
    Moje misljenje je da to nije normalno, prirodno, ali od kada se svet meri po meni i mom misljenju i zato- respekt!

Cvetic
    Član
    Cvetic

Pa sad kad se udas, prijatelji muskarci nekako ne idu u kombo….nazalost.. 🙁 Sve to je ok, ali slicno ko da vam muz visi sa nekom „prijateljicom“ nekako bi vas „ujelo“ ,bar mene mozda nas ima liberalnih.
    Mi smo izasli na veceru sa parom koji zivi zajedno 18 godina i mnogo se vole. On i On su obrazovani i VRLO zgodni i negovani. Ja sam se sita ispricala sa jednim o najnovijim knjigama, modom i dao mi je nekoliko komplimenta sto za manikir sto za tasnu.
    MM me umalo nije pojeo za dorucak zbog tih komplimenta 😯 😯 Mislim, kazem mu covece, isuse, pa on je GAY da ne moze biti vise gay..
    MM kaze nema veze on je musko. Balkane, Balkane, Balkane moooooojjjj

SmileyCentral.com

zMayica
    Član
    zMayica

e Cvetic, u pravu si skrozz za to! Balkanci 🙂

Oblak_u_bikiniju

Jao Cvetic, nasmijala si me… Pojeo za dorucak – „On je muskarac!“. JOj, ne zamjeri covjeku.
    Mm ponekad izleti sa necim (nevezano za homoseksualce, jer smo tu oboje skroz kul) i kad ukapira da grijesi kaze „Izvini sto sam tako… Balkanast…“.

Kika, zao mi je zbog okolnosti u kojoj je tvoja drugarica, stvarno, ali mi je drago da si promijenila misljenje o ljudima koji nisu birali da budu drugaciji, da ne mogu da budu sa onim ko ih privlaci i sa kim im je prijatno i da tim odnosom ostvare potomstvo. Sto se usvajanja tice… h, sarena stvar! Znam covjeka koji je nakon dvije kceri dobio sina i sve podredio razmazenom deristu. Kada je klinac dok ga je sastra (14god) pazila pao jer je naravno ne slusa otac ju je tako pretukao da su je u skoli snimili profesori da nij eok, odveli je u kanc kod pedagogice i nagovorili da svuce pantalone – sva je bila u modricama i pala je u nesvjest. Onda su ustanovili povrede glave. Djevojka je danima krvarila a nije bilo menstruacije – obio joj je cudak bubrege. Ona je sada odrasla zena, mozda ima porodicu. Tog monstruma srcem po ulici, ponosnog sa svojim naslijednikom. Recite mi – zar ne bi djevojcici bilo divno da je podignuta izmejdu dva muskarca koji gaje ljubav jedan prema drugom, ali prije svega prema njoj…

Djetetu treba neko da mu pruzi odgoj, ljubav, paznju… To sto ima muskog tatu i zensku mamu ne znaci da je sretno!
    Upoznala sam neke homo opredjeljenje ljude, nije da su mi drugovi, ali ih znam i vrlo cijenim 1000 kvaliteta koje imaju. Ako je neko od njih silovatelj, lopov, manijak, zlocinac u bilo kom smislu – mislim sve najgore o njemu. Ali ne zato sto voli isti pol, vec zbog ocajnog kaarktera! Uvijek dijelim ljude na dobre i zle!

kika
    Član
    kika

AJOJ….PA NI JA NE MISLIM DA JE NEKO PO DEFINICIJI DIVAN COVEK ILI OTAC SAMO ZATO STO JE MUSKO U MUSKOM TELU……
    TEMA JE HOMOSEKSUALAC MOJ PRIJATELJ….NARAVNO DA NISAM IDEALNA SAMO ZATO STO VOLIM MM I PRIVLACI ME MM………
    ALI DA JE NORMALNO DA DVA PEDERA GAJE DETE…ILI DVE LUJKE…PA BRE LJUDI NIJE.

ALO BRE LJUDI ?
    NIJE.

TO NE ZNACI DA SMO MI KOJI SMO HETEROSEKSUALNI SAMIM TIM, PO DEFINICJI , DIVNI LJUDI,RODITELJI, PRIJATELJI…. NE NARAVNO DA NE …. IMA I MEDJU NAMA MNOGO CRNOG I MUTNOG….

kika
    Član
    kika

ali tema je MOJ PRIJATELJ….

kika
    Član
    kika

CAK IDETE KOJE NEMA ZIVE RODITELJE NE ZNACI DA CE BITI NAJNESRECNIJE NA SVETU….I DA NECE IZRASTI U DIVNU OSOBU….DAJ DA NE BRKAMO LONCICE…

Cvetic
    Član
    Cvetic

Kiko uvazavam tvoje misljenje i ne potcenjujem , ali zivim u jednoj sasvim drugacijoj sredini. Pa cuj malo drugaciji pogled na svet.
    Necu da razglabam sta ja mislim o homoseksualcima, dali odobravam ili samo prihvatam, to je uostalom moja intima, ali sto se tice zdravog vaspitanja i nege deteta, moram reci da je za dete izuzetno vazna ljubav, nega, postovanje a seksualna orijentacija roditelja pada u senku iza ovih prioriteta.
    Kazem ovo jer radjanjem deteta se ne stice pravo da se isto maltretira i zapostavlja. Takodje kada neko odraste dete od 3 kile mesa , crnci nad detetovom ishranom, psihom, vaspitanjem, skolovanjem onda ta osoba stice zvanje -roditelj toga deteta, bez obzira dali je to dete rodila ili ne.
    Na svetu stvarno ima previse napustene, maltretirane i ugrozene dece. Zar je odrastanje sa dvoje oceva ili dve mame stvarno gore no odrastanje u privremenim domovima gde dete odraste u narkomana, gde podlegne povredama, ili zavrsi u zatvoru?

Inace prema statistici u zadnjih 50 godina, deca izrasla u ovakvoj sredini (dve mame ili dva oca) nisu ni vise ni manje homoseksualci u adolescenciji ,nego opsta populacija.Znaci nista ne menja orijentacija roditelja, dali ce dete da bude homo ili hetero ne zavisi od toga.

Sorry for OT. :respekt: :respekt:

kika
    Član
    kika

Zar je odrastanje sa dvoje oceva ili dve mame stvarno gore no odrastanje u privremenim domovima gde dete odraste u narkomana, gde podlegne povredama, ili zavrsi u zatvoru?

PA MISLIM….UVEK IMA GORE……
    ALI TEMA JE HOMOSEKSULAC MOJ PRIJATELJ.
    A NE DVA HOMOSEKSUALCA RODITELJI.

Aiko
    Član
    Aiko

Ja jos samo da dodam na sve ovo- live and let live!!!

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 89 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.