Ova tema sadrži 131 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 132 ukupno)

Hrkanje

• Beca
    Član
    Beca

Nije mozda bas problem, ali moze da ga izazove.Kod hrkanja najveci problem su apneje, do su vremenski periodi kada u toku hrkanja, covek bukvalno prestaje sa disanjem, sto samim tim smanjuje i priliv kiseonika u mozak i ostale delove organizma, koji ne moze bez dovoljno kiseonika dobro da funkcionise.
    zato su ljudi umorni kada se probude ili imaju ruzne snove o propadanju, borbi za dah itd.

ivy
    Član
    ivy

mm jako slabo hrce ali cesto "otresa" nogama ili rukama. milion puta me vec istraumirao jer to uradi iznenada i stvarno velike pokrete pravi. jednom me cak i sastavio rukom po grudima…uzas.

a u 8 i 9. mesecu trudnoce ja pocela malo da hrcem :shock:. sama sebe probudim…

MissGak
    Član
    MissGak

bubica – 1/5/2007 4:43 PM
    …Moj dragi ne hrče, bogu hvala, ali škrguće zubima…i kad sam to prvi put čula, stvarno je bilo jezivo….

Sad mi je lakse kada znam da moj dragi nije jedini… ;]

Masha&Tasha

MissGak, slatko sam se nasmejala tvom snimanju, uvek moramo da se dovijamo i da im dokazemo da nesto rade i da nisu svesni tako sto cemo ih snimiti! I ja sam mog snimala al drugim povodom, da mu dokazem da je glasan kad prica i da je nervozan kad god prica telefonom, pa smo se posle smejali.
    Sto se hrkanja tice, to je stvarno gadna stvar, mislim da tu pomoci bas i nema, sve je individualno. Moj deka je kao mali imao nezgodu i povredio nos, od kako znam za sebe on kako zatvori oci tako hrce, ali to je toliko glasno da ja zaista nemam reci, ako gledamo TV i on zaspi to je nadjacavanje s TVom, kolko mi pojacavamo tolko i on, ako ga budimo ljuti se. Sto se tice mm i on ume ponekad, ali srecom ja ga odma protresem i „pretim“ da cu da ga posaljem u drugu sobu i on prekine s hrkanjem. 😉

crvena sonja

Ja sam nasla lek,pomazim ga po ruci i on prestane duboko udahne vazduh.
    Posle kad zaspim i necujem.

Florina
    Član
    Florina

Moj se okrece ko pastrmka na zaru, ali nista ne vredi – hrce i dalje ! :batinepoguzi: :neznam: :ljubav:

Tijancica
    Član
    Tijancica

Joj ja se ismijah citajuci ove postove. Ako je velikih razmjera, hrkanje moze da bude extra problem. Moj mm ne hrce. Veoma rijetko. A i to rijetko je tako blago hrkanje. Da je dovoljno da ga malo gurknem samo.
    Ali zato ja hrcem!!! Ne znam kako to zvuci. Doduse on kaze da nije tako strasno, ali je redovno. Ujturu kad se probudimo i kad mi kaze da sam hrcak njegov odmah mi bude krivo. Tu sam na mamu.
    A Miss Gak i bubica to skripanje zubima je valjda nasljedno. I ja sam to kao dijete radila, ali me u skorije vrijeme niko nije cuo.

dragana.srb

Zamislite moju situaciju. Em trudna, em nervozna, em vruće kao u paklu, još na sve to moj muž hrče celu noć bez prestanka. Ponekad mi dodje da ga šutnem iz kreveta ali mi bude žao. Od kako su mi hormoni poludeli i od kako sam postala nervoznija morala sam da predjem u drugu sobu radi njegove sigurnosti. To vam je devojke jedini spas. :vestica: :batina: :spavam: :trudnica: :batinepoguzi: :anene: :galamdzija: :leto: :uzid: 😈

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Mm hrce ponekad kad spava na ledjima, ali obicno pomaze kad ga lupim po ustima, sad za sad :srbenda: .

Tijancica
    Član
    Tijancica

Probajte sa zacepljanjem nosa. Mm kaze da tako mene usutkuje.

Angel
    Član
    Angel

Mi hrcemo uzajamno, ja malo jace ali njemu je i to slatko kao i sve drugo, jako smo otvoreni jedno prema drugom i nemamo takve probleme. Hrkanja se ne treba stideti.

Julija SG
    Član
    Julija SG

Moj mm kad je umoran hrce nenormalno!!! Onda ga gurkam, on se okrece tamo ovamo, na kratko prestane i onda nastavi jos jace!!! Nekad stvarno poludim, onda ga probudim, on se naljuti i tako u krug. Sreca nije svaku noc, inace stvarno neznam sta bi?! On kaze da sam i ja u trudnoci hrkala.

Brandza
    Član
    Brandza

Kod mene je svako veche ista pricha…drmam ga pola noci da prestane da hrche…ali bash je kao usisivach,nema sanse da zaspim…on kazhe da i ja hrchem…al` vidim da on nocu spava ko zaklan :O

Angel
    Član
    Angel

A hrce li neka od vas mozda?

Ja hrcem i to je potpuno prirodno i ne stidim se. Ne testerisem ali hrcem i on to zna i slatko mu je bas.

Samo_sam_u_prolazU

Hrchem ….. ali mi ne smeta ….. hrchu i zhena i cera …. pa kad se udruzimo zvuchimo kao filharmonija 😀

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 132 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.