Ova tema sadrži 131 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 132 ukupno)

Hrkanje

• Angel
    Član
    Angel

Hvala bogu neko! I treba, to je sasvim prirodno i nije nesto cega se treba stideti! :bravo:

lillyblue
    Član
    lillyblue

mm od 7 dana u nedelji 5 spava u drugoj sobi, upravo zbog hrkanja. Ne podnosim da mi testeri , cvili i gusi se, i to tacno na uvo. Nemam nameru da prebdim pola noci zbog toga . uvek se iznerviram. Jutros je dosao pre posla u “ moju“ sobu da me poljubi i rekao“ Pa valjda se neces razvesti zbog toga sto hrcem“ 🙂

Angel
    Član
    Angel

Pa kupi draga one flastere protiv hrkanja, cula sam da valjaju 🙂

mimica
    Član
    mimica

i moj muž spava u drugoj sobi. kako zahrče deca poaskaču, a ja ih taman uspavala! mada to i nije tako loše imamo gde da se hm kada deca zaspu.

Mary
    Član
    Mary

jao angel sad ti kao zelis da sve zene hrcu samo zato sto ti hrces?!!… i moj dragi hrce i uvek moram da idem malo prije njega spavat da bih zaspala inace me samo uznervozi. ne hrce strasno ali brzo zaspe, a ja se nastavim vrtit kao ringispil. malo ga gurkam ali on na svako gurkanje uzvrati poljupcem.

hrkljus!!! :-*

Angel
    Član
    Angel

Pa Mary svakako bi ti bilo lepse da hrces zar ne? ONda ne bi imala problema sa muzem, ne bi ni primecivala i spavala bi kao top, a time biste bili i ravnopravni 😆 😆 😆
    Ne zaista ne mogu da zamislim kako je ne hrkati i kad smeta tudje hrkanje posto moj dragi i ne hrce jako a ni ja. Nekako smo umereni bas, ni tamo ni ovamo…
    SVe u svemu solidarisem se sa vama iako sam hrkalica 🙂

Mary
    Član
    Mary

Moram da te ispravim JA NEMAM PROBLEMA SA MUZEM, a posebno ne zbog hrkanja. malo si pogresno razumela.

samo ti uzivaj i hrci,nije to merilo nikakvo.
    pozdrav ti

Angel
    Član
    Angel

Problem sa muzem u smislu sto te nervira sto hrce! No nebitno… :upomoc:

lena77*
    Član
    lena77*

MOJ MM LUDI OD MENE KAD POCNEM :spavam: MA HRCE I ON SAMO NECE DA PRIZNA PA SE UVEK RASPRAVLJEMO OKO TOGA.

ma-ta
    Član
    ma-ta

Bas sam se slatko ismejala!
    Podforum je Ljubav, Intimnost, Romantika, a tema Hrkanje!!! :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    Inace, i mm hrce, a prestalo je da mi smeta kada sam mu se i ja u trudnoci pridruzila. 😆
    Nije mi samo jasno kako Mateja uspeva da spava pored nas!?! :spavam:

gorana
    Član
    gorana

mimica – 19/10/2007 22:25

i moj muž spava u drugoj sobi. kako zahrče deca poaskaču, a ja ih taman uspavala! mada to i nije tako loše imamo gde da se hm kada deca zaspu.

:ruganje: :ruganje: :ruganje: Ovo me bas nasmeja!Nadam se da se ne ljutis!

Ja sam izgleda bas imala srecu.MM ne hrce a ja pojma nemam :neznam: On uvek zaspi pre mene tako da ni neznam.

gorana
    Član
    gorana

Samo_sam_u_prolazU – 6/10/2007 00:05

Hrchem ….. ali mi ne smeta ….. hrchu i zhena i cera …. pa kad se udruzimo zvuchimo kao filharmonija 😀

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    Bas ste duhoviti na ovoj temi!

Angel
    Član
    Angel

UUUUU zene meni je bilo dobro dok sam padala u san pre njega i nisam cula sebe kako hrcem 😆 , posto od kad lose spavam cujem njega i bas je zivopisno :>
    Salim se, neverovatno kako ume da zahrce a onda se okrene za koji cm i vise se ne cuje ni zvuk, pa ni disanje, kao da se probudio i osluskuje a u stvari spava. Neverovatno kazem vam :>

Angel
    Član
    Angel

U osmom mesecu sam pocela da hrcem jace nego pre, sad otpada lamperija a uz to sam pocela i da balavim kad god zaspim. Sto se hrkanja tice citala sam da trudnice dobiju 1cm masnoce na vratu za tih 9 meseci i da je zato otezano disanje i da zato trudnice hrcu. Tako da lepo je znati da ce proci 🙂

Tijancica
    Član
    Tijancica

Misliš da će proći? Ja se plašim da neće.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 132 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.