Ova tema sadrži 131 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 132 ukupno)

Hrkanje

• chigaptt
    Član
    chigaptt

JOJ NE ZNAM NI SAMA KO JE GORI JA ILI MUZ ISKRENA DA VAM BUDEM.mALO JE SMESNO AL VERUJTE MI DA SAM U STANJU SAMA SEBE DA PROBUDIM KOLIKO HRCEM!!!!!!!!!!HAHAHAHAHAH!MUZU ZACEPIM NOS AL PONEKAD NE VREDI VALJDA BI I NA USI HRKAO MADA MI ON TO NE VERUJE!MADA KADA SAM UMORNA NISTA MI NE SMETA.ETO TOLIKO OD MENE NA OVU TEMU,HIHIHIHIHI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brinet
    Član
    brinet

U zadnje vreme hrcem ja mnoooogo vise (9 mesec)….Gusi me nocu, nemam vazduha pa se borim za njega…Mm se nekad iznervira a nekad cuti..Koliko puta sam sebe uhvatila da hrcem i trgla se ali na zalost ne mogu trenutno protiv toga…

nina*****
    Član
    nina*****

Drage forumasice, evo kako sam ja jedne noci poludela!!! Mm je poceo u zadnje vreme uzasno da hrce. Uvek zaspi pre mene i ja onda po celu noc se vrtim,stipam ga,gurkam…i nikada ne mogu da zaspim :zevam: ! I pre neku noc poludim! Ne reaguje,ja ga guram ,stipam,on nista! E ja lepo u trenutku kad vise nisam znala sta da radim, lepo uzmem i prst u …Nadam se da razumete gde! Iz momenta se probudio,ustvari skocio kao lud iz kreveta! Prvo je hteo da me :batinepoguzi: a onda smo poceli da se cepamo od smeha! Ne znam sta mi je bilo to da uradim,ali sam uspela,od tada prestaje da hrce cim ga malo gurnem! I ja lepo spavam! :spavam:

lillyblue
    Član
    lillyblue

Eee, nina, pa shto ne reche ranije za taj efikasan metod. ‘Cemo i mi da ga primenimo. :ruganje:

nina*****
    Član
    nina*****

100% efikasno!!! 🙂

chigaptt
    Član
    chigaptt

bravo Nina svaka ti cast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Lavita
    Član
    Lavita

jao nina svaka ti cast haha
    mogu da zamislim kako mu je bilo
    e pa ja mislim da on sada nece smeti da zaspi haha
    jel ti ga cekas iz zasede
    mislim da ce da potrazi pomoc negde na drugoj strani za to hrkanje, kod svih strucnjaka samo da mu to nebi radilahahaha
    joj boze kako si luda

nina*****
    Član
    nina*****

Mozda sam bila malo vise okrutna,ali :neznam: sta da radim kada sam poludela :kadtedovatim:

Vazno je da je delovalo!!! :spavam:

Bubilina
    Član
    Bubilina

Mm hrce samo kad je jako umoran i ja ga vise puta opomen tokom noci i tako. Inace imam jako slab san i svaka sitnica me probudi 😥

dragana.srb

Ja sam već pisala koliko moj muž puno hrče, od njega se kuća tresla. Bilo mi je više glupo da ga svako veče guram, udaram, bockam….. I tako sam se ja konačno spasila, kupila sam mu jastuk Dormeo Memosan i evo on više ne hrče. Pa žene, poslušajte moj savet i naručite jastuk, nećete se pokajati.

MarijaHelena

moj ne hrce al zato sam ja pocela:D:P joj jadan covek….

marmit
    Član
    marmit

Imam isti problem kao i vecina zena ovde sa bebama. MM hrce, ali mi to ranije nije smetalo, medjutim, kako je dosla beba spavam na pola i onda kad ustanem zbog bebe vise ne mogu da zaspem. Zato sam izbacila mm u drugu sobu (mozda nam se zbog toga sex proredio 😕 ) i ja sad ono malo sto spavam spavam kvalitetnije ;]

maza82
    Član
    maza82

MM hrče ali meni to nije problem kada zaspim već kada on zaspi pre mene….mada i to se lako reši, gurnem ga da se okrene na stranu i hrkanje prestaje bar dok ja ne zaspim!

thelma
    Član
    thelma

Mm nije hrkao ranije (ili ja to nisam do sad primećivala). u zadnje vreme mi baš smet, probudi me ujutro 🙁

T3
    Član
    T3

mm hrce samo kad je jako umoran tj premoren i kad spava tj zaspi na ledjima..u ostalim situacijama i polozajima ne…ali meni ne smeta ,navikla sam,a i kad mi se spava mogu i topovi da udaraju ja cu zaspati.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 132 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.