Ova tema sadrži 131 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 132 ukupno)

Hrkanje

• milica-cica

Mm od kako se ugojio hrce i to veooooma glasno. Posto ja imam lagan san, probudi me muva ili komarac( nazalost), presao je u drugu sobu… Zao mi je sto ne spavamo u istom krevetu, ali toliko sam neispavana zbog bebe, da ne bih podnela nespavanje radi hrkanja. Nadam se da ce malo smrsati pa da ce prestati hrkanje. A da, probala sam i sa cepicima za usi, ali ne pomazu…

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

kika
    Član
    kika

IMA U APOTEKAMA KAO NEKA MALA STIPALJKA ZA NOS.
    UKOLIKO I SMANJI KILOGRAME, I OVA STIPALJKA POMAZE, MNOOOOGO UBLAZI TO HRKANJE, A I NJIMA JE LAKSE, A I SPAVA SE OPET LEPO ZAJEDNO.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

da mu turim nesto na ili u nos pa da istera oko bezi bre, lakat je zakon !!!!!! 😆 😆 😆 😆

andrea
    Član
    andrea

Moj hrce kad spava na ledjima. Ja ga malko sutnem i problem resen :>

MarijaHelena

JA HRCEM!!!!!!!!!!!! :uzid: :uzid: pOCELA U TRUDNOCI I NE PRESTAJEM! :uzid:

Kacia
    Član
    Kacia

Ne mogu da veujem da nisam ranije videla ovu temu ranije:D:D:D
    Znaci smejala sam se ko nenormalna u kancelariji. I naravno moram da odgovorim.

Dakle mm ne da hrce, nego kako neko rece skida malter sa zidova. Kada smo poceli da nocimo jedno kod drugog jako mi je smetalo njegovo hrkanje, a on nije verovao da toliko hrce. E kada smo otisi na prvi zajednicki odmor ja naranvo nisam spavala ni jedan dan, a nocu bih toliko glasno morala da gledam tv da su poceli svi da se bune. Najjace m je bilo kada je jedna nemica u sred noci zakucala na vrata i donela mi neki nemacki zenski casopis i na nekom slabom engleskom rekla „ako ti je dosadno hajde da pijemo kafu jer pored dvojice hrkaca ja nikako ne mogu da spavam“ naravno mislila je na mm (tada decka) i svog mm jer je jadna zena bila u aparanu do nas.

E kada smo poceli da zivimo zajedno, kako vec ide sa romantikom i spavanjem zagrljeni i sl. Ali nasa romantika je potrajala jako kratno jer sam ga dmah izmestila u dnevnu sobu pa nek tako remeti san ribicama i psu.
    Sto je najgore od svega i pas je poceo da hrce 🙂

Inace ja ne mogu da funkcionisem kada nisam naspavana. Ne samo da ne funkcionisem nego sam u stanju nekog da :batinepoguzi:
    A mm ne pomaze nista, ja ne gurkam polako (kada se desi da spavamo zajedno) vec udaram i to dobr, pa ako tu noc i nije hteo da spava u dnevnoj sobi odmah uzima svoje stvarcice i prelazi. Valjda je skontao da mu je zivot miliji os spavanja sa mnom u istom krevetu.

Natasa
    Član
    Natasa

I mm hrce, ali ne bas kao tvoj Kacia 🙂 . Nije toliko glasan,ali iritirajuc svakako jeste. Skoro svaku drugu noc zavrsi u dnevnoj sobi. Jadnicak, ali sta da radim. Nocas je npr probudio Davida 😡 .

baky
    Član
    baky

I ja imam isti problem kao Kacia, znaci katastrofa… 🙂 Samo sto se ja uvece selim u dnevnu sobu jer mi se zbog trudnoce i ne spava, a i kad mi se prispava to je nemoguce… Jel ima nesto osim te stipaljke da smanji hrkanje?

dunja26
    Član
    dunja26

mm kad se okrene na ledja ponekad toliko hrce da je to nepodnosljivo, srecom malecka ima cvrst san pa ju to ne ometa al meni smeta pa ga ja gurkam dok se ne okrene na bok jer nema sanse pored toga spavati tj zaspati

lillyblue
    Član
    lillyblue

mi vise nemamo tih problema. MM spava u dnevnoj, ja sam klincem u spavacoj i miliiiiina. Jest’ da sam se budila 15 puta nocu dok je dete bilo jos malo, ali mi je to lakse palo nego mucenje uz zvuke motorne testere dok je mm spavao pored mene.
    A i mislim da je ovako zdravije za brak:)

srecna mama

dunja26 – 25/7/2010 00:02 mm kad se okrene na ledja ponekad toliko hrce da je to nepodnosljivo, srecom malecka ima cvrst san pa ju to ne ometa al meni smeta pa ga ja gurkam dok se ne okrene na bok jer nema sanse pored toga spavati tj zaspati

A, je li ima neki lek protiv hrkanja, sem da oteram muza u drugu sobu?

dunja26
    Član
    dunja26

srecna mama,ne razumem se u te stvari tj lekove protiv hrkanja, al mene mm ne budi sa hrkanjem vec mi smeta kad ja odem posle njega da spavam a on hrce, srecom to je ponekad samo jer ipak najcesce spava na stomaku, ali zalomi se ponekad pa ga gurkam dok se ne okrene na bok

njamiii
    Član
    njamiii

Mm hrce nenormalno, to je strasno. Kada smo bili kod moje sestre u poseti, spavali smo u sobi koja je na suprotnom kraju hodnika od sestrine i zetove spavace sobe i oni tu celu prvu noc nisu oka sklopili koliko su se cerakli jer ovaj testerise kao manijak, a moj brat koji je spavao u dnevoj sobi u prizemlju je ceo dan gundjao i uopste nije mogao da shvati kako sam naspavana i odmorna. Mm-u posle toliko bilo neprijatno da se 2 noci vrpoljio i stalno nesto prevrtao, uopste nije mogao da se opusti i da zaspi lepo. Meni je ranije bas smetalo i bio je taj fazon kao sto dunja kaze, on ceka da ja zaspim, pa tek onda on u suprotnom nema sanse, nema spavanja ni njemu ni meni. Dok smo se zabavljali desavalo se da me toliko smori sa hrkaljem da se u pola noci pokupim i odem kuci da spavam kao covek. Medjutim, vremenom sam valjda malo i oguglala, malo mi i sluh oslabio, a i zapalo mi dete koje se od rodjenja budi po bar 2 puta nocu, tako da sad, ne da ga ne cujem i ne registrujem vise, nego verovatno i ja hrcem i to 10x jace nego on. Toliko se osecam sazvakano i neispavano da ne biram vise ni vreme, ni mesto, ni priliku, knjavam kad god hoces i gde god da me posadis u svim mogucim uslovima. Mada moram priznati da je bio jedan kritican period dok malome nismo izvadili treci krajnik, pa je i on hrkao i krkaljao siroma, tako da mm sa leve strane, mali sa desne, a ja u sredini ostrim sekiricu…

srecna mama

;)E, Njami, dobra si.Mm isto hrce, i moram da nabavim nesto u apoteci, preporucicu ako kupim.I, ja mog molim da se okrene na bok, a nekad me toliko smori da ne mogu da ga probudim i onda ko blesava ga okrecem na bok sama, :uzid: a naravno ne mogu jer je tezak, nije debeo, ali je tezak.I, onda ustanem , uzmem slusalice od telefona i ubacim u telefon 💡 , nadjem radio, i sta cu… 🙄

njamiii
    Član
    njamiii

Bojim se da jedina stvara iz apoteke koja moze da pomogne je bensedin ili bromazepam (naravno za nas) :>
    Primetila sam mm mnooogo vise hrce kada ja bas umoran ili iscrpljen. Tada totalno nema mere i kontrole.

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 132 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.