Ova tema sadrži 131 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 121 članaka - 121 do 132 (od 132 ukupno)

Hrkanje

• srecna mama

Znas sta je najgore Njami, rade dosta, pa zao da ih budimo, ne znam sta da ti kazem.Ja sam stavljala vatu u usi.

baky
    Član
    baky

Ja sam nasla spas protiv hrkanja, kupila sam muzu SILENCE i spavam kao beba 🙂 poenkad uopste ne hrce, ponekad se bas smanji, ali bitno je da mogu da se uspavam…. 🙂

nacafaca
    Član
    nacafaca

Baky sta je to silence???

vragana
    Član
    vragana

Jel ima neko iskustva sa tom stipaljkom? Ja prvi put cujem za tako nesto… a bas bi mi trebalo… bilo sta inace cu jednom da odlepim totalno!!!!!!!

baky
    Član
    baky

Nacafaca to je sprej, naprska ga u grlo i smanji hrkanje do 70 % ili ga nema uopste, pre spavanja ga naprska dva puta, proguta i mirni smo…. Ne znam sta bih bez njega, a videli smo i tu stipaljku, jel ima neko iskustva sa njom? Mrsti se od spreja malo :))

nacafaca
    Član
    nacafaca

A koliko kosta taj sprej i gde se kupuje?

baky
    Član
    baky

U apoteci se kupuje, 1700 din je ali vredi svaki dinar…. Samo kad se naprska pred spavanje, posle ne sme da se pije ni voda ni nista da se ne bi ispralo… Pise u uputstvu

[email protected]

Ja to da kupim mom Viktoru 🙂

baky
    Član
    baky

Kupi Milena veruj mi da pomaze…

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Ja sam s bivsim muzem mislila da cu posandrcati od hrkanja, isla u drugu sobu u sred noci, ljutila se, budila ga da se bar okrene na stranu, a on se u snu navali na ledja pa kad razjapi usta i zahrce ko pneumatska busilica dodje mi da mu nabijem jastuk na lice… Salim se to, ali bas je bilo strasno. Ni silence nije pomagao! Naime, svako hrce iz drugog razloga, ali ako vasi muzevi rade nesto od sledeceg, onda su sami krivi i treba to da poprave: alkohol uvece. Jedan od glavnih razloga za hrkanje je opustanje zdrela i resice zbog opustajuceg dejstva alkohola. Ako gospodin hoce da popije svoje pivce ili vince, neka to uradi za ruckom. Uvece nema alkohola! Drugo, prekomerna tezina! Dovodi do zadebljanja zdrela pa i resica jace vibrira. Dakle, ako muzic ima stomace iliti bojlerce, neka ga skine! Trece, kriva nosna pregrada tj. septum. Na pregled kod otorinolaringologa da se vidi da li je septum prav, ako nije, to moze da se sredi jednostavnom operacijom. Cetvrto, lekovi za spavanje. Isto kao i alkohol, opustaju tkivo i dolazi do hrkanja. Ukratko, ako covek ima normalnu kilazu, ne pije sedative, ne pije alkohol uvece i prava mu je nosna pregrada – 90% su sanse da ne hrce. A eto, drugi put sam ubola muza koji ne hrce 🙂

IvanaSJ
    Član
    IvanaSJ

Moj Marko hrce jedino kada spava na ledjima,tako da cim krene da hrce ja ga udarim lagano i kazem mu da me zagrli ,jer onda sigurno nema hrkanja! To je moj spas! 🙂

mimicka
    Član
    mimicka

Znaci da ovaj moj pod hitno treba da skine „bojlerce“ inace nema spavanja.

Gledanje 121 članaka - 121 do 132 (od 132 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.