Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Humanitarna akcija i susret forumasica

Ova tema sadrži 164 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MikaMaca 9 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 165 ukupno)

Humanitarna akcija i susret forumasica

• Dorothy
    Član
    Dorothy

Stancha, nisi jedina koja tek sada vidi ove slikice, meni je ovo potpuno promaklo 😳 :neznam: :doomed:

Bilo vam je super sudeći po fotkama, lepo ste se družili, a klinci su extra svi do jednog :bravo: :bravo: :bravo: :-* :-* :-* :HAG: :HAG: :HAG:

Jelena&Teodora

Sada sam tek pregledala vase slike,bas ste super organizovale druzenje i humanitarna akcija je odlicna ideja,pa me bas zanima da li se tako nesto planira za Novi Sad?

Dorka
    Član
    Dorka

Sada sam tek videla fotkice,klinci su sjajni a druzenje u sklopu humanitarne akcije sjajna ideja!Pozdravljam ideju!

jagodica_bobica

Da li cete ponovo da organizujete humanitarne akcije?

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

jagodica_bobica – 30/4/2009 10:56

Da li cete ponovo da organizujete humanitarne akcije?

Trebalo bi sad u maju, MIRCHE javi se !!! 😮

Mirche
    Član
    Mirche

Bice okupljanje krajem maja, bicete obavesteni, jos smo u pregovorima 🙂

Fokica
    Član
    Fokica

Divno, nadam se da ce nam termin odgovarati.

tanja.
    Član
    tanja.

Izgleda da cemo opet propustiti akciju 🙁 do 28 smo na letovanju…

lelly
    Član
    lelly

Mirche, da li ima nekih novosti u vezi okupljanja?

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Anka – 9/5/2009 18:43

davajte info, pa da se ja i lelly i bosko strmoglavimo iz zarkova city na taj event… :):) ( naravno bez mojih zlockica) :):)

heheh si blesava , nepresusni izvor dobrog humora…a sto bre bez zlockica, dakle ja nikad onda necu videti tu cecu :anene: …evo i ja :strikam: dok Mirche ne baci info :zevam:

мирка

Оћу и ја, оћу и ја!!!!!!!

Јављајте кад, где и шта….

Анка 😆 😆 😆

Mirche
    Član
    Mirche

Cekam veceras ili sutra da mi potvrde lokaciju, cim budem nesto konkretno znala odmah javljam…u svakom slucaju ce biti za 3. rodjendan, krajem maja, verovatno poslednji vikend.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

I ja!!! Jedva cekam

Coka78
    Član
    Coka78

E bre ljudi bas sam u bedaku 🙁 Nama je rodjos poslednji vikend maja, pa verovatno nema sanse da postignemo 🙁 A bas hocu da se druzim s vama. Prosli put me slepo crevo strefilo par dana pre druzenja, a eto, izgleda da cemo i sad da propustimo. Bas sam 🙁

Nikita
    Član
    Nikita

Javljaj Mirche eto i mene 😉 😉 😉

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 165 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.