Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Ideje za poklon novopecenim mamama i novorodjenim bebama

Ova tema sadrži 54 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  malisha75 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 55 ukupno)

Ideje za poklon novopecenim mamama i novorodjenim bebama

• T3
    Član
    T3

neznadoh gde drugo da postavim ovu temu pa rekoh ajd ovde,ako joj nije mesto tu molim nadlezne da je premeste.

malopre mi u cestitkama jedna forumasica dade ideju sa postavljenom slikom sta kupiti ,doneti ili napraviti svezim mamama i tek rodjenim bebama na poklon.

pogledajte ovo ja sam se odusevila..u pitanju su torte od pelena..

slozicete se da je vrlo originalno i da izgleda savrseno.malo ko se ne bi odusevio ovako necim ..ja prva ne bi odolela,zaista kreativno i ja sam odusevljena idejom i prizorom..sad razmisljam da sestri kad budem isla da vidim bebu napravim ovako nesto..ekstra je i bas mi se dopada…nema tu samo pelena ,moze se dodati po zelji i kome sta padne na pamet jos stosta pride,koja igrackica,nesto od kozmetike,odevni predmet,ukrasiti trakicama,masnicama..itd..

pa eto i teme da zaintrigiramo malo mastu,zagolicamo i probudimo kreativnost u sebi i budemo sto originalnije u postavljanju i davanju ideja sta pokloniti u takvoj prilici…

T3
    Član
    T3

T3
    Član
    T3

Hrizostom
    Član
    Hrizostom

…divne su sve, T3 ! …ja bih se bas obradovala ovakvoj torti, jer inace volim stvari koje neko sam napravi i potrudi se…a uz to je i sadrzaj vrlo praktican 🙂 … jedva cekam prvu priliku da i sama nekoj od novih mama tako nesto poklonim 🙂 …cim se to desi – slikacu i postaviti, a mozete i vi …. :caos:

nanica
    Član
    nanica

Vau, bas lepo! Prvi put ovo vidim! A jel se mogu kupiti i gotove?

similic
    Član
    similic

T3 ovo je zaista fenomenalan poklon :love: , ja treba da idem od nedelje kod koleginice… al ajd sad kako da znam koja velicina Pampersa? Bebac ima skoro 3 meseca..

T3
    Član
    T3

similic pa pitaj koleginicu cisto onako bezveze i informativno u razgovoru koji broj pelena beba nosi i znaces..verovatno se mogu kupiti i gotove,ali meni nekako mnogo lepse i drze da ovako nesto sama ja napravim..kao sto vec rekoh sestra mi je pred porodjajem i cim budem isla da vidim sestrica potrudicu se da ukradem poneku od ovih mnogobrojnih ideja i svojim rukama napravim tortu tj neki poklon slican jednom od ovih…..
    kupicu veliko pakovanje pampersa jos tu svasta po nesto,trakice,masnice,celofan,i uz pomoc ovih divnih slicica napraviti svojih ruku delo tj poklon kojem ce se verujem sestra oduseviti..niko se nece setiti istog..jedva cekam,a cim budem zavrsila i imala pripremljenu tortu slikacu je i pokazati vam istu.

stvarno neznam koja je od koje lepsa..gledacvu da vuce na zeleno ili plavo posto je decak,kupicu neku igrackicu medu ili zeku staviti gore ko slag na pravoj torti,a usput i izmedju svasta ponesto od kozmetike,mozda par carapica,portiklice,cucle ,flasice itd..videcu vec jos,ali jedva cekam da se bacim u pravljenje iste i da bude gotova..bas cu biti ponosna na svoj rad,kreativnost,ideju i mastu,a jos vise izrazom lica moje sestre kad buide videla,beban se nece moci oduseviti jer je jos mjako mali,ali verujte ja kad bi ovako nesto dobila na poklon bilo bi zao da kvarim cuvala bi za uspomenu i da pokazem bebcu kad poraste sta je dobio…mozda se i sestra seti pa sacuva moje remek delo,kako god joj volja bitno da cu ga ja odneti i od srca im pokloniti..

njamiii
    Član
    njamiii

Bojle pitaj koliko kila ima beba, da ne provali ako pitash za velichinu pelena

Kaca082
    Član
    Kaca082

Ideja je fenomenalna.Mi sledece nedelje idemo da vidimo kumica pa sam resila da pokusam je napravim.Na yu tube sam videla snimak o tome kako se pravi.Ako mi uspe postavicu slike .

T3
    Član
    T3

kaca samo napred uspeces sigurno..a kad zavrsis obavezno stavi slicicu..i ja jedva cekam da pocnem i napravim "torticu" za mog sestrica.. :bravo:

MilicaCale

Kaca, stavi link sa youtube, da vidimo i mi.

T3
    Član
    MilicaCale

Super, i dalje je odlicna fora. Samo bi ja stavila vise poklona, a manje pelena. U stvari, nosila bi poklon od garderobe, flasica, kozmetike, igracaka, sa vrlo malo pelena. Pitanje je samo: Sakriti poklone, da pelene budu spolja, ili sakriti pelene, da pokloni budu spolja?

Biterlemon

:bravo: :bravo: :bravo: T3 ideja je fenomenalna, mada kod nas po prodavnicma ima vec upakovanih stvarcica u mrezice i korpice i bas je lepo organizovano!!!
    Ovo je jos bolje jer moze da uradis sam i smislis sta ces sve da stavis unutra!!!

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Mnogo mi se dopada kako to izgleda i baš je originalno.
    Taman ću tako nešto poneti na poklon u novembru,imaću
    2 bebe u komšiluku ;]

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 55 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.