Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Ideje za poklon novopecenim mamama i novorodjenim bebama

Ova tema sadrži 54 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  malisha75 8 godine ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 55 ukupno)

Ideje za poklon novopecenim mamama i novorodjenim bebama

• dacika
    Član
    dacika

JAO KAKO JE ORIGINALNO…ODUSEVLJENA SAM

Pih….sto mi krivoooo…. bila sam vec kod kumceta , a bas
    mi je trebala ideja, koju na zalost nisam imala….

T3
    Član
    T3

MilicaCale Pitanje je samo: Sakriti poklone, da pelene budu spolja, ili sakriti pelene, da pokloni budu spolja?

imas ovde i jednog i drugog primera tj i onih" torti" gde su pelene spolja u prvom planu,a pokloni se nevide ili jedva vide tj sakriveni su iza njih,i onih gde su pokloni spolja,a pelene jedva vidljive..na tebi i tvom izboru je za koji model i nacin pakovanja i predstavljasnja ces se odluciti…

u svakom slucaju na bilo koji nacin ove "torte " za male bebane izgledaju savrseno…toliko su originalne,na neki nacin skromne i jednostavne,a samim svojim izgledom privlace i govore da su napravljene i donete sa toliko nevidljive ljubavi tj od srca… :love:

Kaca082
    Član
    Kaca082

MM ce sutra da nam kupi poklone i pelene za tortu.Stizu slikice za koji dan ,nadam se uspesne.Ja sam smislila da u sredinu zbog stabilnosti stavim karton od rolne ubrusa umesto flasica ili onih stapica.Valjda ce lepo ispasti 😆 .

marijana
    Član
    marijana

i ja do kraja godine idem da vidim jednu bebanu i bas super ideja
    kaca stavi slicice obavezno

malena89
    Član
    malena89

ovo je menomenalna ideja… prosto bi mi bilo zao otvoriti ga… prelepo

Kaca082
    Član
    Kaca082

Evo slikica 😛 .Ja sam zadovoljna kako je ispala 😛 .

malisha75
    Član
    malisha75

Bravo Kaca082 :bravo: !

T3
    Član
    T3

bravo kaca..super ti je ispala „tortica“
    ja sam juce isla da vidim sstrica nazalost nisam imala vremena da napravim tortu tj ovakav poklon koji sam planirala,ali vec nekom narednom prilikom ili za neku drugu bebicu ocu sigurno..
    ja sam na poklon odnela radosnicu ili ti deciju prvu knjigu,.vrtesku tj zvecku za krevetac i plisanu igracku sareno slonce koje i svira..
    pa eto mogu i moje ideje kojih sam se na brzinu dosetila da posluze kao predlozi .. sta kupiti novorodjenim, bebama kojima idemo prvi put u posetu…

marijana
    Član
    marijana

kaca divno
    reci mi sta si stavila kao postolje i u sredinu sta da drzi pelene
    i koliko si pelena stavila

Kaca082
    Član
    Kaca082

Marijana ja sam u sredinu stavila dva kartona iz sredine kuhinjskih ubrusa.To mi je delovalo stabilnije od flasica ,kao na snimku.Postolje je takodje karton koji sam prekrila ukrasnim papirom.Iskoristila sam 72 pelene (velicine 2 ,od 3-6kg) .Kumovi su se raspametili, nisu mogli da veruju da sam to sama napravila :love: .

marijana
    Član
    marijana

hvala
    i ja to planiram da pravim za drugaricu koja treba sad za 20 dana da se porodi
    hvala na odgovoru

rozga
    Član
    rozga

Ideje fantazije! I ja treba da pravim kad mi se sestra porodi i da nosim kumi koja se porodila. Samo ja ne bih odmotavala pelene vec kako su vec savijene samo bi ih umotala. Probacu pa kad budem napravila stavicu slicice. Ali predivna ideja:-*

thelma
    Član
    thelma

Ako neko nije spretan za pravljenje, ovakvo pakovanje mogu da vam naprave u Ušću u prizemlju. Tamo ima jedan štand za ukrašavanje poklona i videla sam da to prave.

milica-cica

U bre, T3 ala si nas izbombardovala tim tortama! Kladim se da ni novopecene mame ne bi mogle da se odluce koju bi najradje za poklon! Sve su fenomenalne 🙂

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

T3
    Član
    T3

hihihi 😆 milice pa sta cu kad su mi sve bile lepe,pa nisam mogla da se odlucim koju da vam pokazem i stavim kao primer… :neznam:

najbolje da se mi odlucimo po nekom nasem ukusu ,poznvajuci mamu i u zavisnosti od pola deteta koju kombinaciju tj model pelena-tortice da napravimo…veruj mi ja bi bila i vise nego odusevljena bilo kojom..

ako mi ikada neka foriumasica dodje na babine eto joj ideje i predloga sta da mi /nam donese…hehehe 😛

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 55 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.