Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Ideje za poklon novopecenim mamama i novorodjenim bebama

Ova tema sadrži 54 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  malisha75 7 godine, 12 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 55 ukupno)

Ideje za poklon novopecenim mamama i novorodjenim bebama

• milica-cica

T3, imam ja jednu ideju, ali posto mi jedna forumasica kuma, ne smem da otkrijem. Planiram da joj poklonim nesto, pa cu uslikati i okaciti kad napravim. 😉

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

T3
    Član
    T3

ti nam je sapni da je ona necuje hihi 😆 salim se …

ajde sprovedi ideju u delo pa kad bude gotova otkri nam kako izgleda i kome je namenjena.. 😉

Svetlana81

Mislim da je ideja sa tortama od pelena sjajna iz više razloga. Jako lep prvi utisak, a i za sigurno znate da je koristan poklon. Idealno ako se poklanja nekom slabijeg materijalnog stanja. Super je kad se dobiju odelca isl. ali ipak beba može i sa nasleđenim polovnim stvarima, a bez pelena i sredstava za higijenu teško.

T3
    Član
    T3

Svetlana81 – 29/11/2009 11:43 Mislim da je ideja sa tortama od pelena sjajna iz više razloga. Jako lep prvi utisak, a i za sigurno znate da je koristan poklon. Idealno ako se poklanja nekom slabijeg materijalnog stanja. Super je kad se dobiju odelca isl. ali ipak beba može i sa nasleđenim polovnim stvarima, a bez pelena i sredstava za higijenu teško.

upravo tako..jos ako se svemu tome pridoda koja igrackica ili sitnica koja ce bebi znaciti tj koristiti svrha i cilj poklona su i vise nego uspeli..

ja sam vec rekla da bi se ja licno mnogo vise obradovala ovako necem (a verujem da nisam jedina) nego nekoj stramplici tj odelcetu koje ce brzo izrasti ili bilo kojoj drugoj beskorisnoj stvarcici…

ove torte od pelena su kad je pitanje sta odneti na poklon novorodjenim bebama i novopocenim mamama zaista pun pogodak.. :bravo:

Natasa
    Član
    Natasa

T3 extra ideja.

thelma
    Član
    thelma

milica-cica – 28/11/2009 21:36 T3, imam ja jednu ideju, ali posto mi jedna forumasica kuma, ne smem da otkrijem. Planiram da joj poklonim nesto, pa cu uslikati i okaciti kad napravim. 😉 Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

:bravo: :bravo: :bravo: blago tvojoj kumi!!! A hoćeš li joj lično isporučiti? :HAG:

T3
    Član
    T3

o znaci thelma ce imati tu cast tj njena dunjica da dobije ovaj predivan poklon tj tortica u vidu pelenica..super..bravo.. :bravo:

obavezno nam je ili ti milice kad je napravis ili ti thelma kad dobijes istu okaci da je vidimo… :bravo:

milica-cica

thelma – 3/12/2009 17:49

[QUOTE]milica-cica – 28/11/2009 21:36 T3, imam ja jednu ideju, ali posto mi jedna forumasica kuma, ne smem da otkrijem. Planiram da joj poklonim nesto, pa cu uslikati i okaciti kad napravim. 😉 Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

:bravo: :bravo: :bravo:  blago tvojoj kumi!!! A hoćeš li joj lično isporučiti? :HAG:

U fazi sam ubedjivanja mm da mu niko nece ostetiti auto ako ga ostavi jednu noc van garaze 🙄

I bzvz je da ne urucim licno, ali nije torta od pelena u pitanju, moracu kumu da razocaram 😯

[URL=http://www.glitterkiss.com][/URL

milica-cica

T3, ako ideja uspe, kacim fotku, a ako ne 🙁

[URL=http://www.glitterkiss.com][/URL

T3
    Član
    T3

I bzvz je da ne urucim licno, ali nije torta od pelena u pitanju, moracu kumu da razocaram..

kako to mislis nije…????? 😯

U fazi sam ubedjivanja mm da mu niko nece ostetiti auto ako ga ostavi jednu noc van garaze…

au tek si nas sad bacila u rebus tj rzmisljanje i tek sad neznam ni priblizno sta bi to moglo biti da nije zirafa… 😆 :neznam:

thelma
    Član
    thelma

milica-cica – 3/12/2009 20:50 [QUOTE]thelma – 3/12/2009 17:49

[QUOTE]milica-cica – 28/11/2009 21:36 T3, imam ja jednu ideju, ali posto mi jedna forumasica kuma, ne smem da otkrijem. Planiram da joj poklonim nesto, pa cu uslikati i okaciti kad napravim. 😉 Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

:bravo: :bravo: :bravo: blago tvojoj kumi!!! A hoćeš li joj lično isporučiti? :HAG:

[/QUOTE] U fazi sam ubedjivanja mm da mu niko nece ostetiti auto ako ga ostavi jednu noc van garaze 🙄 I bzvz je da ne urucim licno, ali nije torta od pelena u pitanju, moracu kumu da razocaram 😯 Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers [URL=http://www.glitterkiss.com][/URL[/QUOTE]

Autu neće biti ništa, u krajnjem slučaju imamo rešenje i za to, naš kum vozi Megana i parkira ga svako veče u garaži Immo centra koji se zaključava u 21:30 i otvara tek ujutro oko 08-09, a vama sigurno neće trebati preko noći 🙂 Kuma će biti srećna samo da vas vidi, a poklon je najmanje bitan :love:

Izvinjavam se malo smo off topic 🙂

thelma
    Član
    thelma

Ne znam šta mi se desilo sa prethodnom porukom, malo sam pobrljavila :neznam:

stancha
    Član
    stancha

Ovo je fenomenalno!Imam dve bebice kojima bih mogla ovo da odnesem,i mislim da će mame biti bar upola oduševljene kao što sam ja :bravo: :bravo: :bravo:

malisha75
    Član
    malisha75

😯

T3, u čemu je fora? Prvo otvoriš temu pa onda obrišeš sve postavljenje slike 👿 !

Ideja je odlična, ja se upravo spremam da pravim jednu sličnu tortu, biram poklončiće i upravo htedoh da vidim ideje za dekoraciju, kad ono :neznam: .

Sad moram da googlam sama, a vremena ni za lek, šmrc.

malisha75
    Član
    malisha75

Moja kuma se porodila i ja sam konacno dobila razlog da shopingujem za devojcicu, jeeeee! Uzivala sam birajuci pokloncice i osmisljavajuci dekoraciju za tortu. Bas ima mnogo ideja na netu, a meni su se nekako mnogo vise svidele torte koje jednostavnije izgledaju, tj u kojima su pokloncici, ako ih i ima, unutra, a ne okaceni okolo. Bas sam uzivala praveci je i nadam se da ce se kumi svideti. Evo kako je ispala.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 55 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.