Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Ideje za poklon novopecenim mamama i novorodjenim bebama

Ova tema sadrži 54 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  malisha75 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 55 (od 55 ukupno)

Ideje za poklon novopecenim mamama i novorodjenim bebama

• Ocajna Bri

Malisha:ovo izgleda savršeno,sa merom i ukusom napravljeno,svaka čast na trudu!

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Jao prelepo si napravila ovu torticu :bravo: :bravo: :bravo:

malisha75
    Član
    malisha75

Bas mi je drago da vam se svidja. Ako se odlucite za slican poduhvat racunajte da je potrebno bar sat, sat ipo vremena i jos jedna osoba da pomogne.

Kaca082
    Član
    Kaca082

Malisha torta je fantasticna :love: :bravo: :bravo: :bravo:

stancha
    Član
    stancha

Kaća,Malisha-oduševljena sam vašim torticama :bravo: :bravo: :bravo:
    Evo i moje,koju sam malopre odnela drugarici,i ona je kao što sam i očekivala isto bila oduševljena,čak nije htela ni da je otpakuje da vidi čime je torta „filovana“ 😆 ,kako bi je pokazala još nekome u narednih nekoliko dana :smizla:
    Photobucket

malisha75
    Član
    malisha75

Stancho, Kaca, hvala na pohvalama! I vase su tortice super! A najvaznije je da su novopecene mame kojima su namenjene odusevljene poklonom. Stancho, ni moja kuma nije jos takla tortu, ceka da prodju babine :). Sva sreca da je „fil“ u velicini 62 tako da moze malo i da „odstoji“.

Usput, ima li neka kreativna mama jos neku ideju za poklon???
    Ja sam recimo kupila jednu veliku kutiju koja izgleda kao knjiga, veze se ukrasnom trakom, na prednjoj strani ima mali ram za fotografiju bebe, a unutra dovoljno prostora i fiokica za cuvanje prvih bebinih uspomena. Nedavno sam videla da ovakva kutija moze da se kupi u Metrou za oko 800 dinara. A ako je neko strpljiv i spretan verovatno moze i da napravi nesto slicno.

saskicabg
    Član
    saskicabg

najbolji poklon svakoj novopecenoj mami je 100 evra
    jos bolji je 200…

marija mara

novopecenoj mami ce prelep poklon biti mei tai nosiljka za bebu kao i podloga za igru,jer svi dodju prva 2m donesu tonu stvari za taj uzrast,a posle…kad ti sve treba i hranilica i as i ljuljaska…nigde nikog,zato razmislite kad krenete negde da poklonite nesto cemu ce se mama obradovati jako i za par meseci

mmmarija
    Član
    mmmarija

super su ove torte od pelena,svaka cast.
    ja mogu da vam preporucim bodice za bebe sa totalno ludim natpisima . prodaju se preko interneta na http://www.coolbeba.com
    i vec imaju super pakovanje,bas su za poklon
    ja kupila i mogu vam reci da je super pamuk

malisha75
    Član
    malisha75

Evo me malo da osvežim temu. Dve kume su mi trudne pa se spremam da opet pravim torte od pelena ili nešto slično. U potrazi za idejama, na netu sam naišla i na kolica i kolevke od pelena.
    Samo ukucate u google image „diaper carriage“ ili „diaper bassinet“ i eto mnoštva ideja.

Npr.

Gledanje 46 članaka - 46 do 55 (od 55 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.