Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme III rodjendan RoditeljPortala

Ova tema sadrži 169 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  T3 10 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 170 ukupno)

III rodjendan RoditeljPortala

• Mirche
    Član
    Mirche

Postovani korisnici i posetioci RoditeljPortala i Foruma,
    zadovoljsto mi je da vas pozovem na obelezavanje trece godine postojanja RoditeljPortala.

Nedelja, 31.05.2009 od 11.00-13.30, igraonica Bi-Bip http://www.igraonicabibip.com/

Cekamo vas!!!

Fokica
    Član
    Fokica

Konacno 🙂
    Vreme je malo nezgodno jer u to vreme je spavanjac, ali cu se potruditi da dodjem solo.
    Ima toliko forumasica koje bas zelim da upoznam :bravo:

Lejni
    Član
    Lejni

Hvala na pozivu, dolazimo

LediIv
    Član
    LediIv

ma joooooj, ja se tad selimmmm :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija:
    uffff…. moracu da stavim malo selidbu na stand-by i da se pojavim makar na kratko. ja ako dolazim, dolazim u punom sastavu, uvek i svuda nas cetverac zajedno :> . a gde mi prodjemo… 😆 tako da anka, povedi i ti svoje, nisu gori od mojih, garantujem!

zMayica
    Član
    zMayica

Dolazimo i mi drugari u punom sastavu 🙂 , konacno da vidim moje drage forumasice :caos:

Nikita
    Član
    Nikita

Naravno kao i uvek eto i nas 🙂 vidimo se 😉

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

I mi dolazimo u punom sastavu i jedva cekamo da se upoznamo sa svim mamicama i decicom :-*

Manana
    Član
    Manana

Jaooo, kako bih ja volela da dodjemo i mi… Ali nista ne obecavam… pojma nemam kad odmaram ja kad mm, ali ako dolazimo dolazimo u kompletu. ;]

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mirche imam jedno pitanjce 😳 Posto mi je ovo prvi susret a pise i da je humanitarna akcija, pa me zanima sta treba poneti? Sorry ali bolje da pitam

bozana
    Član
    bozana

ja ne mogu doci zivim dalje od bg
    ali cestitam n atrecem rodjosu i zelim svima lep provod.

nona
    Član
    nona

MikaMaca – 14/5/2009 21:45

Mirche imam jedno pitanjce 😳 Posto mi je ovo prvi susret a pise i da je humanitarna akcija, pa me zanima sta treba poneti? Sorry ali bolje da pitam

MISLIM DA JE OVO SAMO PROSLAVA III RODJENDANA ILI SE VARAM?U SVAKOM SLUCAJU DOLAZIMO!

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Ja se iskreno nadam da ćemo se konačno videti….nekako se uvek ispostavilo da mi datum za ranije susrete nije odgovarao, ako ne sa bebom i mm-a tebalo bi, onda solo….
    :-*

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

trebalo bi…

una
    Član
    una

Mi smo 30-og u NS na svadbi,tako da nemozemo doci na proslavu,ali cestitamo 3-cu godisnjicu.

malena89
    Član
    malena89

Ja jos ne znam da li dolazimo ali ako dolazimo dolazimo svo troje u kompletu… ali javicu na vreme… a bas bih volela… pa nadam se da cu uspeti da se organizujem… mnogo vas zelim da upoznam…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 170 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.