Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme III rodjendan RoditeljPortala

Ova tema sadrži 169 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  T3 10 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 136 članaka - 136 do 150 (od 170 ukupno)

III rodjendan RoditeljPortala

• malena89
    Član
    malena89

Evo i mene vecjednom… ja ceo dan nisam bila kod kuce.. .a sad sam umorna za postavljanje slicica tako da cu ih postaviti sutra…

U svakom slucaju bilo nam je predivno… najvise sam pricala sa Mikamacom, Nonom, luk skywoker i jos par mama… ostale sam samo formalno upoznala… ali nadam se da ce biti jos susreta pa da cu i njih bolje upoznati…

мирка

Ево да се јавим – ми смо дошли, али пред крај. Пола вас је већ отишло, ја одвела Јану да се мало игра док ми не стигне и мм, а нисам обраћала пажњу на сат и…цврц…одоше сви! Жао ми је али стварно нисам могла раније… 🙁

malena89
    Član
    malena89

Mirka i meni je zao sto te nisam upoznala i verovatno sam propustila da upoznam jos neke mame… ali nadam se da ce uskoro biti jos takvih prilika… jer sto kaze fokica trebali bi cesce da se okupljamo pogotovo kad je ovako lepo vreme…

Mikamaco i ja mislim da Lolita2 nije bila… a bas sam htela da je upoznam…

E ovako da saberem utiske… i da krenem od Mirche… nju sam verujte ili ne zamisljala kao plavusu… Jelenu Vasiljevic sam zamisljala sa dugom kosom… Mikamacu sam vec pre toga upoznala i kao prvi put i sad smo se lepo druzile… pa se nadam dugom prijateljstvu ne samo sa njom vec i sa drugim mamama… Bilo mi je lepo da razgovaram sa nonom, Luk skywoker… nesto malo sam pricala sa fokicom ali drugi put cemo vise, jel tako? Neke mame sam upoznala samo formalno… Decica su se igrala i bas su bila slatka svi do jednog su preslatki…

Nesto mi se cini da Lejni, rainbow i anita takodje nisu dosle ili ih ja nisam videla…

Pa evo posto moja nocna ptica sad budna evo za par minuta stizu slicice….

malena89
    Član
    malena89

evo konacno i slike: Ovo je moja devojcica: Photobucket Photobucket Mikamacin Srle Photobucket Drugari se igraju: na slici su boki, Srle i AnjaPhotobucket Photobucket ovo iza Anje je nonin muz i mala ivonaPhotobucket boki mi pobeze kad sam htela da ga slikam.. a iza je Jeccina Nina ako nisam pomesala dete… Photobucket opet anja i Srle Photobucket Photobucket

na poslednjoj slici Iza Anje je sicusna Ivona, cerkica od Luk skywoker…

malena89
    Član
    malena89

E sad malo mame da pokazem… nisam stigla puno jos da slikam… morala sam da idem sa Mikamacom posto smo zajedno dosli… Srletu se spavalo… Jeca, Luk skywoker i njen muz i Ivona… a u pozadini Mikamacin muz i fokica Photobucket ja i Nona Photobucket na ovoj slici s leva na desno: ja, fokica, nona, luk i Mikamaca… Photobucket vracam se ja malo kasnije sa jos par slicica…

malena89
    Član
    malena89

evo me opet…

na ovoj slici su anja i ivona, ali ivona nije htela da se okrene… 🙁

Photobucket

lelly tvoj boki opasan… evo tu se nesto muva i oko anje… xaxa… salim se… evo ovde se dobacuju..

Photobucket

Photobucket

ovde smo anja i ja i jecca i nina

Photobucket

i na kraju opet anja

Photobucket

to je sve, sve slike sam vam stavila da ih vidite…

Manana
    Član
    Manana

Jaoooo… sto sam ja ljubomornaaa… ;] Vidim da ste se lepo druzile, a boga mi i decica. Boki, Boki… opasan si ti mangup (sigurno na mamu).Juris samo Nine! ;] :-* :-* :-* Ali kad si nam tako sladak sve ti je oprosteno!

Slike su divne i bas bi bilo lepo da cesce ima druzenja.

zMayica
    Član
    zMayica

Anka – 31/5/2009 18:55

:ruganje:

Zmajica me totalno dokusurila, Zeneee, neda je visoka, ja ti dodjem ko patuljak, Onako kada je covek vidi odaje utisak, ne petljaj se ili si debelo nagrabusio… Naravno mm i ona su bili u igraonici, pitam se dal su antipusaci ili je mata bio naporan 🙂 a sto ima takve loknice ja nevideh skoro i pu pu napredan, samo muljaci nesto po ustima…

Nisam znala da ostavljam takav utisak na ljude :respekt: i da Anka, u oba nagadjanja si bila u pravu, Mata je bio jako naporan, cas hoce, cas nece u ‘oborce’ 😆 a pritom je bio ‘na pola koplja’ jer je bilo vreme za spavanjac . Tebi kao i jos nekim mamama je bio merak, ostavila bandite po kucama i sa mirom ispijala kafu i :blabla: elem, bice prilika da se bolje upoznamo i :alkoholicari: u to ime :bravo:

Drago mi je da smo se okupili juce, ja nisam stigla da se upoznam bas sa svima i popricam posteno ali moram da izdvojim da mi je posebno drago sto sam videla moju Jeccu, LediIv, Anku, Mirche i Fokicu-divne ste zene, a Ninocka i Lena su preslatke. MikaMaca i Lelly, i vama :-* :-*

Mahanjac za celu ekipu sa foruma i malene drugare :caos:

Mirche
    Član
    Mirche

I ja konacno da se javim.
    Bilo mi je jako prijatno, cak je doslo i vise mama nego sto sam mislila. Drago mi je sto sam upoznala mlade mame malenu i MikaMacu, stvarno su divne i brizne, zatim jelenu_v i njenog sina koji joj je zadavao probleme jer nije mogla kafu na miru da popije, sto sam upoznala Fokicu najzad, Anku, Lelly, Jeccu, zMayicu, nonu, Luk, Mirku, zao mi je sto je nekako sve proletelo pa i nisam stigla sa svima da progovorim, ali vidim da su se svi lepo druzili. Sve ostale koje vec znam da i ne pominjem, to je vec pravo druzenje! A deca…ma sve lepse od lepseg!
    Moram i da se zahvalim svima koji su bili na zaista divnom prepodnevu i na pomoci koju su doneli, znam da ce nekome to jako mnogo znaciti!

bilja74
    Član
    bilja74

Slike su fantasticene,vidi se da ste uzivale.Bas vam zavidim.Nadam se da cu imati i ja prilike jednom da vas sve upoznam.

lelly
    Član
    lelly

Malena, slike su ti super, a Anjica je toliko draga devojčica da nemam reči. Imam i ja jednu njenu i Bokijevu sliku, super je.

Anka je naravno dala pun pregled situacije, ništa manje od nje nisam ni očekivala, sve taksativno i sve po redu, nikog nije zaobišla pa ni Fokicinog muža, hehehe koji jadan čovek nije ni bio na okupljanju ali je pomenut. 😆 😆

Pa meni Zmayica nije delovala toliko visoko :hmm: Možda nisam obratila pažnju jer sam više gledala u ono njeno predivno dete sa onim kovrdžicama (pa kad je ovaj moj ćelav, meni su fascinacija dečaci sa kosom).

Mirka, stvarno nemam reči! Pa baš mi je krivo da se nismo upoznale, uopšte ne znam kada si došla :hmm: Ne znam kako Janu nisam primetila, ako si mi ti već promakla.

Fokica
    Član
    Fokica

Super fotkice.

Rekla bih da sam videla Mirku i Janu, proletele su kao metkovi pored nas na ulazu. Dok sam se okrenula da vidim ko je u pitanju bile su u kavezu sa lopticama.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

a u covece , gde ovo da propustim cccc :uzid: …

zene svaka vama cast , vidi se iz prilozenog da je provod bio No 1 . Fenomenalno…zao mi je sto sam ovo propustila, nadam se da sledeci put necu propustati ovakve dogadjaje… :bravo:

Luk Skywallker

e sad cu ja pokusati da postavim…..

Gledanje 136 članaka - 136 do 150 (od 170 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.