Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme III rodjendan RoditeljPortala

Ova tema sadrži 169 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  T3 10 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 170 ukupno)

III rodjendan RoditeljPortala

• lelly
    Član
    lelly

Dolazimo naravno. I jedva cekamo.
    Anka pomoci cu ti i ja sa djavolcicima, opusteno, povedi ih bre.
    Manana dodji, imam za tebe jedan CD sa autogramom…. od tvoje omiljene pevacice 🙂 a i red je da se Boki upozna sa devojkom.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Anka i ja se pridruzujem u tim „ispomoci“ hehe. Uvalicu Srleta mm pa cemo svi jurcati za njima ;]

malena89
    Član
    malena89

Pa nisu valjda toliko djavolcici…? ako jesu mocicemo valjda svi da se izborimo sa njima… povedi ih bice bas zabavno da bude sto vise dece…

ja verovatno idem… jos nista nije sigurno… ali verovatno dolazim…

E da jel treba da se ponese nesto za humanitarnu akciju da znam?

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Ja sam pitala Mirche ali mi nije jos odgovorila, ali izgleda da ne treba jer je rodjendan roditeljportala i samo to tj nije humanitarna akcija

lelly
    Član
    lelly

I mene isto zanima, Mirche jel treba nesto da nosimo? Samo rodjendan ili i humanitarna akcija?

Mirche
    Član
    Mirche

U principu moze da bude humanitarna akcija s tim sto ako kazemo da se bilo sta donese neki nece moci da dodju 🙂
    U svakom slucaju ko moze neka donese nesto, prosledicemo dalje, najverovatnije opet Zvecanskoj jer znam da njima uvek nedostaje stvari a i oni dalje rasporedjuju gde treba po ostalim domovima. Uglavnom im nedostaju slatkisi, garderobica, pelene…Znaci nista obavezno, ko moze i koliko moze, uvek su zadovoljni i zahvalni koliko god im se i sta god im se donese.

lelly
    Član
    lelly

OK, hvala na informaciji, svakako ce se naci nesto sto mozemo da ponesemo.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mirche – 16/5/2009 23:01 U principu moze da bude humenitarna akcija s tim sto ako kazemo da se bilo sta donese neki nece moci da dodju ::

Mirche ne verujem da nas ima takvih, jer to nije obavezno, a i svako ce prema svojim mogucnostima. U svakom slucaju bice mi drago da pomognemo koliko god mozemo

мирка

Ми ћемо доћи….

LediIv
    Član
    LediIv

anka, bre zeno, budi pametna – igraonica dva sata, istutnjavanje uz pomoc milion i dve mame, a onda lepo umorni bar neki sat posle, pa ces kod kuce imati malo vise mira 😉

kao sto znate, mi se selimo, ja raskrcavam ormare, pa ce naravno biti i nesto decje garderobe, ali imam i nesto svoje. a kontam – u toj zvecanskoj valjda ima i starije dece, koja su vec blizu mojih gabarita, pa da li ima smisla da i to donesem?

Guest
    Član
    Guest

ako da bog dolazimo u punom sastavu i to je 2 min udaljeno od mene poz

rainbow
    Član
    rainbow

Heheheh mogli bi i mi da dodjemo 😆 , ako nas nesto ne omete 🙄
    Mi cemo doneti verovatno slatkise jer nasa garderobice uveliko ide dalje 😉 :-* :-* :-* :-*
    :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Mirche, Bip Bip je krajnja odluka? Nema nista napolju? ❓

Zhunga
    Član
    Zhunga

Mi necemo moci da dodjemo jer trenutno nismo motorizovani 🙁 a to nam je daleko

daki80
    Član
    daki80

I mi dolazimo ako princeza ne bude prespavala dešavanje i naravno ako ne bude 40 stepeni napolju ipak je to malo nezgodno vreme za skitnju

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 170 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.