Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme III rodjendan RoditeljPortala

Ova tema sadrži 169 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  T3 10 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 170 ukupno)

III rodjendan RoditeljPortala

• jelena_vasiljevic

Mi cemo da se potrudimo ovaj put da dodjemo.Javljamo dva dana ranije

Jecca
    Član
    Jecca

OK posto ja slecem u subotu 30 maja u BGD , gledacu da se zadrzim i sutradan i da konacno i ja dodjem na jednu proslavu i veci skup dragih mi forumasica. Nina i ja dolazimo!

lelly
    Član
    lelly

:alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: yeeeee, jecco bas super! :bravo: :bravo:

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Zhunga, a da dođeš sama?

Jecca
    Član
    Jecca

Mirche – 16/5/2009 23:01

U principu moze da bude humanitarna akcija s tim sto ako kazemo da se bilo sta donese neki nece moci da dodju 🙂
    U svakom slucaju ko moze neka donese nesto, prosledicemo dalje, najverovatnije opet Zvecanskoj jer znam da njima uvek nedostaje stvari a i oni dalje rasporedjuju gde treba po ostalim domovima. Uglavnom im nedostaju slatkisi, garderobica, pelene…Znaci nista obavezno, ko moze i koliko moze, uvek su zadovoljni i zahvalni koliko god im se i sta god im se donese.

Sad sam malo sarala po drugim forumima koji su pominjali temu Zvecanske. Javljali su se volonteri sa napomenom da je najpotrebnija kozmetika i pelene, znaci pavloviceve, ulja za masaze za bebice koje su na fizikalnim terapijama, kupke, sapuni, stapici, tufercici….. Je l to ok?

Mirche
    Član
    Mirche

Moze, ko koliko moze i ako moze. Nista obavezno.
    Jecco, bas bi bilo lepo upoznati te konacno.

Uki&Ada
    Član
    Uki&Ada

Kako bi volela da i mi mozemo da dodjemo ali previse nam je daleko.U svakom slucaju zelim vam srecan rodjendan:cvecko: i da jos mnogo,mnogo dugo trajete i naravno zelim vam lep provod i pozdrav za sve:-*

Jecca
    Član
    Jecca

Odluka je definitivna pala! Dolazimo Nina i ja!!!

Iva_A.A.A.

Trebale bi da dodjemo nas cetri nisam jos sigurna

jelena_vasiljevic

Ivo da dodjes obavezno volela bi da te upoznam.

Odluka je pala dolazimo i mi samo ne znam da li cemo samo ja i Bojan ili svo cetvoro.Mirtche imamo si mobilne pa ako zalutamo zvrcnu cu te ok

LediIv
    Član
    LediIv

eh, kod mene je kriticno… ako i uspem da dodjem zbog selidbe, bicemo to samo ja i lena, jer je ivan fasovao varicele…

Zhunga
    Član
    Zhunga

anita75love – 19/5/2009 23:16

Zhunga, a da dođeš sama?

Uh, ne znam bas, ne ide mi se bez Line, jer radim cele nedelje pa mi zvrk nedostaje, a kada je jos igraonica u pitanju ne ide mi se bez nje definitivno (onda bi pre na bajs 😛 )

Fokica
    Član
    Fokica

Ja defenitivno dolazim solo. Moji momci spavaju bas u to vreme pa ce mm biti lako da ih cuva.
    Jedva cekam 😆

lelly
    Član
    lelly

LediIv baš mi je žao što to čujem za Ivana i varičele. Nadam se da ćeš doći sa Lenom, volela bih da te upoznam.
    Fokice takođe, radujem se što ću te upoznati.

Manana
    Član
    Manana

Evo da se javim da mi ipak necemo uspeti da dodjemo. Oboje radimo tako da nema sanse da bilo sta iskombinujem. Toliko mi je zao da vam ne mogu opisati, a najvise zbog Jecce i Lelly… 😥 Normalno, volela bih i vas druge da vidim… ali sta je tu je…

p.s. Lelly, salji to nesto lepo za mene brzom postom! 😉 ;] :-*

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 170 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.