Ova tema sadrži 260 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sarica1983 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 261 ukupno)

Imate li vozacku dozvolu?

• Standzi
    Član
    Standzi

ja imam nasu srpsku ali mi ovde ne vazi u Nemackoj,moram sve ispocetka da polazem i imam strah jer se ovde putevi jako razlikuju od nasih!sve je uzbrdo ,nizbro….joj ma strasno,ali jako bi volela da imam dozvolu ne volim da zavisim od muza „dodji po mene,odbaci me tamo…“ :galamdzija:
    samo jos nisam skupila hrabrosti…. 🙄

Marija
    Član
    Marija

Ja vozim 10 punih godina(od 18-e). Ali od velicine stomaka vec dva meseca ne mogu ni da pridjem volanu. 😆

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja nemam ali imam u planu da polazem pa zene ovo je 21 vek i da budem bez dozvole jaoj :galamdzija:

Amara
    Član
    Amara

da vozim,i ne znam kako bi sad bez kola.To mi daje nezavisnost da mogu da idem kad hocu i da ne zavisim da li muz moze da me vozi,kad ce da dodje po mene…Znam kako sam se osecala kad nisam imala svoj auto,uvek ga moljakam 5 dana ranije da me vozi ako negde treba.Ovde sa malom decom je auto apsolutno neophodan

crnokosa
    Član
    crnokosa

Ja sam imala isto nasu domacu ovdje kad sam dosla ali mi je vrijedila samo godinu dana i onda sam par godina bila bez.Sreca pa sam nekako se odlucila da i ovu dobijem i dobila sam je u martu ove godine.Bas zato sto smo planirali drugu bebu pa ono sta da zatreba i da bude neophodno a ja ni makac,pa sam i to srecom rijesila.Ma samo jednom kad se odluci nije tesko.

Irssa
    Član
    Irssa

Ja dugo nisam smela da vozim po Beogradu, ko poznaje BG znace kakav je saobracaj i kako su ulice brdovite. E kad je muz prestao da me vozika, onda sam skupila hrabrost i pocela da vozim, i vozicu dole god budem mogla da spakujem stomak u autu

Standzi
    Član
    Standzi

znam kakav je BG ,ja tamo ne smem da vozim,necu da trazim djavola :ruganje: sta mogu kad se bojim :neznam:

petra
    Član
    petra

ja imam dozvolu vec 5 god

kalet
    Član
    kalet

Imam dozvolu, vozim i svima bi preporucila.

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

Ja ću tek dobiti dozvolu. Baš sam prošle subote (19.tog) položila vozački. Samo ćekam da se ta papirologija sredi. Inaće, pošto sam studirala vani nisam imala novca da sad i to plaćam. Al u svakom slučaju je jako potrebna svima.
    :caos: :caos:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

cestitam Sandra na polozenoj vozackoj dozvoli,slazem se da je vozacka neophodna

markova mama

Ja planiram da polazem pre polaska na posao…posle necu imati vremena

RELJINA_MAMA

Jao MArkova uze mi recenicu 😆 ,samo sto se ja uzasno plasim to je i jedini razlog sto jos uvek nisam,ali sada sa Reljom mislim da mi je neophodna

May05
    Član
    May05

i ja imam vozacku dozvolu koja ne vazi u austriji,imala sam pravo prvih 6 mj kad sam dosla ovdje da vozim a posle samo da prevedem i dobijem austrijsku vozacku,ni to nisam uradila :uzid: (bilo mi mrsko)i sad bi trebala sve ispocetka da polazem,zato sto nisam na vrijeme to uradila.a iskreno receno i strah me odavde voziti pogotovo na auto-putu gdje je ogranicenje 130km.tako da nema nista od polaganja ponovo,a kad dodjem u bosnu tad obavezno samo ja vozim a ne MM:

Standzi
    Član
    Standzi

tako i ja moram Enina mamo! i ja imam strah od ovih „evropskih “ autoputeva…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 261 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.