Ova tema sadrži 260 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sarica1983 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 226 članaka - 226 do 240 (od 261 ukupno)

Imate li vozacku dozvolu?

• hippeia
    Član
    hippeia

Isti problem imamo 🙂 I ja sam fresak vozac i mogu samo mala auta da vozim…mm-ov auto nikad nisam vozila, vozim nas stari, ali i on mi je malo veliki…e sad je sveki kupila sebi novi autic, a mm ce da mi otkupi njen stari, koji je dusu dao za gradsku voznju 🙂 Na stari cemo da prodamo…

šestica
    Član
    šestica

Da, ali me u poslednje vreme nešto mrzi da vozim, valjda zato što sam svaki dan u autu 🙁

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mislim da nisam pisala ovde

Imam je i polozila sma cim sam napunila 18 godina, sto znaci da je imam 7 godina. Sto se auta tice ja vise volim velike automobile jer se osecam bezbednije

VesnaS
    Član
    VesnaS

Evo da i ja malo ovde sarnem. Imam vozacku dozvolu i ne znam kako bi funkiconisala da je nemam. Muz je puno vremena na putu u autu i ja da sam sama kuci bez auta ne bih mogla. Ovako idem kuda hocu nisam nicim ogranicena! Malo je i do toga sto je kod nas jako malo gradskih autobusa, jer svi imaju auto!!

milica-cica

Imam i to od 18-te godine, ali ne vozim. Nisam imala potrebe za tim, ali sada kada se Nemanja rodio, situacija je potpuno drugacija… Shvatam da je mnogo bolje da vozim, nego da cekam mm da nas negde odbaci…

maza82
    Član
    maza82

Imam je od 2005. do kraja 2007 sam vozila pa prestala i od tada nisam sela za volan. Nemam pojma kako bi se osećala da sednem ponovo ali posle porođaja ću definitivno voziti jer mm radi a ima službeni auto nemožemo ga uvek čekati da dođe da nas vozi, tako da jugić ostaje meni i klincima

aneri
    Član
    aneri

Imam dozvolu od 2003vozila sam prvih god.dana i prestala,sad nemam blage veze jer sam zaboravila.Kad se porodim planiram da obnovim.

Natasa
    Član
    Natasa

Imam je vec 4 godine. Vozila sam prvih godinu dana i prestala,jednostavno ne volim da vozim. Ali nikad se ne zna, ako mi auto bude zbog neceg neophodan, naravno da cu morati da sednem za volan.

jecaneca
    Član
    jecaneca

Imam dozvolu od 18. godine i vozim.Polozila sam na nagovor oca. Nije me to nesto zanimalo,ali sad sam mu zahvalna sto me je forsirao.

Ni sad ne volim da vozim…ali vozim skoro svaki dan…

Danijela&Jovana

Da, od 19-te, ali zadnjih par godina gotovo da ne vozim. Ako idemo zajedno, vozi moj muz, u suprotnom vozim se taksijem. Guzve na novosadskim ulicama su za mene, kao vozaca, nepodnosljive.

srecna mama

Imam dozvolu, ali vozim samo autice od mog sina do kutije za ogracke.

Praslin
    Član
    Praslin

Ja sam u petak pala na vozackom. Rekli su mi da odlicno vozim iako sam zensko. Ali sam neoprezno preticala. 🙂 Tako da cu vozacku sacekati jos malo. 🙂

srecna mama

Praslin – 28/3/2010 09:48 Ja sam u petak pala na vozackom. Rekli su mi da odlicno vozim iako sam zensko. Ali sam neoprezno preticala. 🙂 Tako da cu vozacku sacekati jos malo. 🙂

Samo da uzmu pare 👿 :galamdzija:

Praslin
    Član
    Praslin

Pa naravno. Ja sam i racunala da cu prvi put da padnem. A i odmah su me pitali da li prvi put polazem. Sve mi je bilo jasno zato se i nisam iznervirala. Zao mi para jer 3500 nije malo ali sta da se radi. Na to ne uticem samo ja i moja voznja.

adrijana
    Član
    adrijana

Ja vozacku imam od decembra, i mogu vam reci da sam se pokajala sto nisam ranije polagala,
    jer tek sad kad je imam vidim koliko ona vredi…
    Praslin srecno!!!

Gledanje 226 članaka - 226 do 240 (od 261 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.