Ova tema sadrži 260 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sarica1983 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 241 članaka - 241 do 255 (od 261 ukupno)

Imate li vozacku dozvolu?

• srecna mama

Praslin , srecno i od mene,ne znam da li su podigli cene zbog novog zakona, ja kada sam polagala, bilo je 2500 i testovi toliko i voznja isto toliko.N akom vozilu polazes?Samo opusteno, bez nerviranja, jer oni kad osete nervozu, namerno nesto nadju…Mada, ja kada sam polagala nije bilo preticanja, samo malo voznja po reskrsnici i polukruzno okretanje, naravno poligon.Ja sam zurila da zavrsim pre novog zakona.

adrijana
    Član
    adrijana

Kod nas je uplata bila 3500 ali je obuhvatala i testove i voznju. Ali ako polazes ponovo voznju, opet placas 3500… Tako je bilo u decembru , ne znam da li se sad nesto promenilo.
    Kod nas se vozi poligon, i gradska voznja, znaci moze da bude preticanja a ne mora zavisi ko vam se nadje na putu…

Praslin
    Član
    Praslin

Srecna mama,na yugu polazem. Na njemu mi je bila najeftinija obuka (10000 20 casova). mada i da sam imala vise para opet bih jugo izabrala. 🙂 Ovde se svuda posebno placa test,posebno voznja. I jos psp koji sam polagala,on je 1700 u mojoj as. A preticanje oni i ne teraju da radis nego sam ja bila primorana. 🙂 Bili su parkirani kamion i auto ispred prodavnice. Ali parkirani na kolovozu.

Andrijana,srecna mam hvala. 🙂 Valjda ce biti bolje sledeci put. Doci cu na ovu temu da se pohvalim ako polozim. 🙂

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Praslin srecno i od mene
    Ja i mm uvel delimo voznju jer i on i ja obozavamo da vozimo, pa kad god idemo negde onda ja u jednom pravcu a on ui drugom vozi hehe. Mogla bih da vidim da polazem za taksistu hehe

Praslin
    Član
    Praslin

Hvala Mika Maco. Mislimd a cu i ja sa mm da imam slicne situacije. Ali njega npr. smara voznja do Krusevca a ja cu uzivati da vozim do tamo. 🙂

Praslin
    Član
    Praslin

Evo da se pohvalim da sam polozila danas. 🙂

katarina
    Član
    katarina

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda:
    cestitam!

Praslin
    Član
    Praslin

Hvala Katarina. :-*

srecna mama

Svaka cast Praslin, cestitamo, gde su slike vinca da nazdarvimo malo;))))?

Praslin
    Član
    Praslin

Samo vi recite sta pijete pa dodjite da se castimo uzivo. 🙂 :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

srecna mama

Hehehehe, a sta cemo ako nas uhvate cika policajci, a ipak smo tek polozile, hmmmm bodovi, bodovi;))))))))

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Za policajce imam resenje…sarm (prolazi i kad prodejte na crveno). Ali mislim da su sada bas poostrili. Sva sreca pa imam uvek „pomoc prijatelja“ pu pu pu. Mada zaista do sada ni jednu kaznu nisma imala sem toga kad su me austvili jer sam prosla na crveno a znam da nisam nego je bilo zuto i prosla na sarm

sladjanam
    Član
    sladjanam

Imam dozvolu od 2005., a tek od ove godine aktivno vozim 😳 Nisam imala auto, pa sam bila trudna, pa sve nešto , ali sad opušteno, i život mi je mnogo lakši.

nakica
    Član
    nakica

imam, ali 100 godina nisam vozila…sto rece sladjana, prvo trudnoca, pa prodali auto, ali smo ga sada ponovo kupili i trebalo bi da nastavim…

lillyblue
    Član
    lillyblue

Imam. Polozila pre 5 godina a sela u auto 5 puta do sada. Nikako da skupim hrabrost. uzasava me ova guzva i losi vozaci na ulicama. kad idemo negde uvek vozi mm, a ja samo sebe zamisljam na mestu vozaca. on se stalno zali na ludake koji ne postuju propise, i stvarno, nije se desilo ni jednom da smo krenuli negde a da bar 10 situacija na putu nije bilo zazgrazavanje.
    Uvek vidim neko izleti ne gleda, obilazi preko pune, prodje na crveno, ne pusti zenu i dete na pesackom, izleti iz sporedne, nabije nam se u dupe(ne drzi odstojanje), da zmigavac da skrece tek kad pocne da skrece, i svasta nesto. Pa se ja jos vise istraumiram i nemam ni zelju da vozim.

a trebalo bi da pocnem, jer mi je muka da me mm vozi svuda.

Gledanje 241 članaka - 241 do 255 (od 261 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.