Ova tema sadrži 260 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sarica1983 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 256 članaka - 256 do 261 (od 261 ukupno)

Imate li vozacku dozvolu?

• dunja26
    Član
    dunja26

mene sramota reci al nisam jos polozila, to je jedna od stvari u mom zivotu koja nikako da dodje na red, kad god sam se nakanila uleteo bi neki neocekivani trosak, a sad zadnja uletela je trudnoca i evo sad bebica ima preko 9 meseci i pocela sam opet da razmisljam o tome i sve si mislim sta li ce sad uleteti :hmm:

baky
    Član
    baky

Polozila pre 3-4 god, toliko puta i sela u kola i to po naselju 🙂 Strah me da izadjem u grad, pored toliko ludih vozaca…

nakica
    Član
    nakica

zanimljivo…vecina ima dozvolu, a vise od 90% ne vozi ili vozi vrlo retko…Sposobne smo za mnogo vece stvari, a ne vozimo…steta…

srecna mama

Ja bih volela da vozim, medjutim, nemamo svoj auto.Koristimo auto od svekra po potebi.Ja ne zelim da vozim njegov auto jer nisam iskusan vozac.

Praslin
    Član
    Praslin

lillyblue – 2/8/2010 11:24

sela u auto 5 puta do sada. Nikako da skupim hrabrost. uzasava me ova guzva i losi vozaci na ulicama. kad idemo negde uvek vozi mm, a ja samo sebe zamisljam na mestu vozaca. on se stalno zali na ludake koji ne postuju propise, i stvarno, nije se desilo ni jednom da smo krenuli negde a da bar 10 situacija na putu nije bilo zazgrazavanje.
    Uvek vidim neko izleti ne gleda, obilazi preko pune, prodje na crveno, ne pusti zenu i dete na pesackom, izleti iz sporedne, nabije nam se u dupe(ne drzi odstojanje), da zmigavac da skrece tek kad pocne da skrece, i svasta nesto. Pa se ja jos vise istraumiram i nemam ni zelju da vozim.

a trebalo bi da pocnem, jer mi je muka da me mm vozi svuda.

Potpisujem!!! Voim jedino na auto-putu kada idemo za KS. Strah me raznih ludaka. A mm ce poludeti sto ja imam toliki strah. Ali morac da se oslobodim jer nema smisla da mi dozvola stoji u novcaniku cisto da kazem da je imam.

sarica1983

Imam skoro deset godina dozvolu i aktivan sam vožač od kad sam položila! Počela da idem na vožnju sa 18, a položila mesec dana posle 19 rođendana ( tri puta me obarali čika policajci ). Praslin koga imaš u Kruševcu, ja sam tamo rođena i često idem dole ( skrenuh sa teme, oprostite )

Gledanje 256 članaka - 256 do 261 (od 261 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.