Ova tema sadrži 260 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sarica1983 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 261 ukupno)

Imate li vozacku dozvolu?

• katarina
    Član
    katarina

Morala sam i ja ponovo ali samo test i voznju ako Stanislava ne uradis sad moraces kasnije ponovo sve ispocetka zato skupi hrabrost i kreni a ako se plasis uzmi dodatnih 5 casova voznje,ovde je auto potreba vozim i imam svoj auto jer kad mm radi treba mu auto da ode do posla a ja tad bila trudna pa sta ako se desi kad on nije tu i tako sad se vozikam svuda…a i kad idemo za Srbiju menjamo se gde da mm sam vozi ipak su to 25 sati voznje pa mi je auto putem jos lakse…Inace bas volim da vozim a i volim dobar auto da imam pa kad dobijem na loto kupicu ili bmw dvosed kabrio ili nekog besnog dzipa…uuuu :spavam: snovi…ali dobro ni sam nemam losa kolica bitno je stignem gde trebam a ne idem pesice

Mirche
    Član
    Mirche

Imam vec 11! godina ali ne vozim puno jer imamo jedan auto, pa ga mm koristi za posao i da odveze Pavla u vrtic. Vozim povremeno…i volim da vozim po otvorenom putu, ne po gradu, ovde u Bgd cini mi se, brze stignem prevozom nego kolima.

…danijela…

imam je al nisam vozila vec5 dugih godina 🙁 vise sam i zaboravila kako je to upravljati automobilom 😕

Mina
    Član
    Mina

I ja jos malo pa celu deceniju vec vozim(al sam matora) ! :doomed: Ja sam polagala voznju ponovo kad sam stigla u ch da bih prevela dozvolu i mnoogo bih se zeznula da nisam.Sad uzivam… Meni licno ovde mnogo lakse nego u Srbiji.

MissGak
    Član
    MissGak

Imam dozvolu a uzela sam je iz nuzde posto ovde ne mozes ni kod nekog na kafu peske,a da ne pominjem prodavnicu.Volim sto sam u tom pogledu nezavisna,sto kad god nekud pozelim otici ne moram nikog da molim,vec sednem u svoj autic(mada mu bas ne pristaje deminutiv) i odem.Sada sam malo pasivnija zbog Alekse,ali cim malo ojacamo odosmo mi zajedno…
    Kada mi neko sada iz Evrope pomene guzvu na cestama ja se samo nasmejem…ovo ovde je ludnica,mozda i iz prostog razloga sto ovde gotovo svako moze sebi da priusti auto,bilo kakav,plus sto deca sa 15 godina imaju pravo na dozvolu(ne bas regularnu,pa imaju ogranicenja),ali opet…
    Da ne pominjem jos neka nelogicna pravila u saobracaju-tipa da imas pravo da prodjes kroz crveno ukoliko skreces desno(nevezano za uslovno-strelicu!!) ❓ ,a mozete zamisliti koliko je ko oprezan u tome…Ali sta da se radi,auto je potreba u svakom pogledu!Prosto sam morala da se oslobodim,a trebalo mi je skoro godina dana i ..krenem…

ummi-emina

i ja vec 7 god.kako imam polozeno,sad bas nevozim,zato sto nemamo nas lican auto,samo deverov,pa nevolim da nedaj Boze nesto bude,mene bi krivio,a i nije mi bas toliko potrebno zasad,videcemo kasnije da kupimo nas neki autic.

andela
    Član
    andela

nemam i ne nameravam da polazem jer se jako bojim voznje mislim da nikad nebi mogla da vozim kola.a znam da je to ovde jako potrebno ali sta cu

xxooxx
    Član
    xxooxx

Ja vozim od 18 god i totalno sam se srodila sa kolima, ne bih bez njih nigde mogla mrdnutni inace!! Kada sam dosla u Australiju vozila sam na internacionalnu dozvolu nekih 3 meseca i posle toga otisla da polazem i nisam imala nikakvih problema sa testom, jer je ovde mnogo lakse dobiti vozacku nego kod nas. Jedino mi je bilo malo nezgodno u pocetku zbog promene strane, ali i to je proslo….heheheh nisam napravila nikakav sudar 😆

zoe
    Član
    zoe

Ja sam imala pravo u Austriji 6 meseci da vozim sa nasom dozvolom,a onda sam se svercovala godinu i po dana.Proslog meseca sam polagala(2 dodatna casa) i polozila bez problema.A bila mi je frka kao i svakoj od vas.Ipak,cinjenica je da je lakse voziti ovde ,nego u Srbiji.Tamo ne vaze nikakva pravila.

malimiš
    Član
    malimiš

ja nemam vozačku dozvolu,nemamo dva automobila pa nesmatram da je neophodno,ako nešto zatreba zovem taksi i brže stignem na određenu destinaciju nego sa mm,nemoram da tražim mesto za parking….

spuki
    Član
    spuki

Imam PSP dozvolu tj. za motor,i nameravam da polazem i za auto,smatram da je to dosta prakticno,ne moram uvek cimati muza da me vozi ako treba da idem negde sa detetom.
    I na kraju ja ne volim da zavisim od bilo koga za bilo sta.

maja22
    Član
    maja22

Imam ali meni moja sluzi za hvatanje prasine ne usudjujem se da vozim.Ne znam ni samo zasto.

jecanadja
    Član
    jecanadja

Imam i mnoooogo sam srecna zbog toga. Pogotovo sada kad imam cetvoromesecnu bebu pa ne moram nikog da cimam kad idemo na kontrolne preglede, kod babe i dede i sl. Misljenja sam da svaka zena (i devojka, naravno) treba da je ima. Pogotovo kad dobije dete. Tako je mnogo lakse jer su danasnji muzevi (vecina) mnogo zauzeti poslom pa mi moramo mnogo toga i same. :bravo:

Sneki
    Član
    Sneki

Slazem se sa tobom u potpunosti jecanadja

ada
    Član
    ada

i ja imam vozacku dozvolu ali mi trenutno ne sluzi ni zasta jer se ne usudujem voziti pogotovo ne po ovim auto-putevima po kojim svi uzasno ludo voze :sok:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 261 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.