Ova tema sadrži 260 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sarica1983 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 261 ukupno)

Imate li vozacku dozvolu?

• zoe
    Član
    zoe

I ja se uzasno plasim brze voznje i stalno mi je u glavi recenica:“Znam kakva je budala sa ove strane,ali ne znam kakva je sa druge“,pa sam uvek na oprezu.Kada sam ovde proslog meseca prevodila dozvolu ,vozila sam dva dodatna casa i tada mi je instruktor dao par dobrih saveta:
    -Nikada ne vozi preko ogranicenja,cak i ako svi drugi to rade.Bolje i malo sporije nego malo brze.
    -Uvek prati svoj ritam
    -Kad u retrovizoru vidis kolonu,znaci da si preterala,stani negde da te preteknu,pa opet polako
    -Nije bitno da brzo stignes,nego da dobro stignes
    Sve u svemu,vise mi se svidja kako se ponasaju vozaci ovde nego u Srbiji.Veliki su dzentlmeni,postuju pravila(ne ulaze u jednosmerne ulice) i jako su tolerantni.

dragana
    Član
    dragana

Imam je devet godina. Kad sam bila mala jedva sam cekala da porastem da mogu da sedim napred pored tate a onda i da polozim da vozim ja tatu. I sad sam ja ta koja vozi tatu. Tata mi je bolestan i onda kad nesto treba zove svog sina tj mene da ga vozim.Sreca da smo u istom mesu.

May05
    Član
    May05

ja imam vec 8 godina vozacku dozvolu,kad smo u bosni ja vozim, a ovdje u austriji nisam se usudjivala sve do prije tri dana,svaki put me prijateljice napadnu zasto ne vozim,bolje sto prije da pocnem,zar uvijek moram cekati na mm da me vozi u kupovinu,da uzima slobodno da enu odvedemo kod dr,i ja neki dan odlucim od danas ja vozim,i bila sam luda sto nisam i prije,jest da nisam jos na autoput izasla da vozim ali bitno je da sam led probila,kao sto zoe rece,bar se ovdje postuju pravila i odmah je puno lakse,kad sam bila u bosni i neki covjek ispred nas sa autom ulazi u kruzni tok sa lijeve strane,i posle staje da propusti nas koji dolazimo sa desne strane kruznog toka,i to sam vidjela dva puta na istom mjestu u bijeljini,pa to nema nigdje 😯

sakicar
    Član
    sakicar

Ja imam dozvolu 11 godina, obozavam da vozim i da mi nije nje pola stvari nebih mogla da zavrsim u toku dana.

Iki
    Član
    Iki

Imam je , ali samo u Srbiji. U Austriji ne vazi dok je ne prevedem, a to znaci moram ponovo voznju da polazem. Nekako se jos ne usudjujem, iako obozavam da vozim, imam neki strah od ovolikog saobracaja. Ali posto nemam auto jos mi nije hitno, cim kupimo moracu to da uradim.

JelaJana
    Član
    JelaJana

Imam dozvolu.

vaguric
    Član
    vaguric

Da imam je i puno mi znaci ali me nervira sto moj muz nema i tako dok zene idu kod pedikira ,manikira i frizera ja idem kod majstora menjam gume,ulje,antifriz….. :vestica:bolje bi mi bilo da jasem metlu

petar
    Član
    petar

imam vozacku a skoro sam dobila i auto tako da sa svojim malisanima cesto odlazim u setnju.jedino mana je sto je jugo, zeljela bih veci auto da bi malisanima bilo komotno,njih 5 tesko je strpati u jugica

Prex
    Član
    Prex

Ja obozavam da vozim…ali nisam vozila jos od kad sam ostala u drugom stanju jer se moj muz mnogo plasio da mi se nesto ne desi (jer svi ovde voze kao ludaci) i onda je i meni uterao taj strah da ne vozim u trudnoci…sad kad sam se porodila jedva cekam da ponovo vozim, jos nisam imala prilike posto je Tara jos mnogo mala pa slabo izlazimo, ali jos koja nedelja da prodje pa kad krenemo u skitnju cera i ja… 😆 😆 😆

Ella
    Član
    Ella

Bas sledece nedelje idem na polaganje voznje 😉 Drzite mi palceve!!! Ako polozim, castim vas sve !

Aleksandra

Ja imam dozvolu i vozila sam do 7 mi mesec trudnoce.Posle mm se nesto plasio i nije mi davao da vozim,a mogla sam.

Ella
    Član
    Ella

a ja obrnuto..  Polazem voznju u 7om meecu trudnoce, i ne plasim se nicega, sigurna sam 😉

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Drzim ti palceve Ella, polozices sigurno. SRECNO
    SmileyCentral.com

Ella
    Član
    Ella

Joj Sanjice hvala ti, ali nije sigurno nista, vec sam 2 puta pala 🙁 Ovde uzeti dozvolu u Parizu je nemoguca misija smrc smrc… Ali ovo mi je zadnji pokusaj pred porodjaj!!! Nadam se najboljem!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Ella trudnjaco samo napred nemoj da klones duhom kad vide kako imas lep stomak ima da te puste :trudnica:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 261 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.