Ova tema sadrži 113 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Srcka 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 114 ukupno)

IN & OUT

• jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Cuvena sada vec fraza koja se cesto pominje u modnim rublikama sta je IN a sta je OUT , ili u prevodu sta je moderno a sta ne. Ja to ponekad zovem modnim frikovima. Imam jako veliku listu tih modnih frikova, narano nisam je pravila ja vec svetski modni kriticari. Po mom kritickom misljanju preterali su i manjini a u vecini su u potpunosti bili u pravu.Ovom temom takodje zelim postici to da se ljudi edukuju i da vecini na ovaj nacin postane jasno da nije sve u novcu , ne mora robica da bude skupa da bi smo bili IN. Pa da pocnemo…. ;]

* Dugi nokti izlakirani ranim aplikacijama– OUT

* tanke obrve poput Gwen Stefani, Goce trzan i sl– OUT

*  pantalone na tregere nije vaan materijal — OUT

*  dzins u totalu i gore i dole, teksaski fazon — total OUT dakle ili gore ili dole oba NE  NIKAKO.

* Kosa sa formom stroge formirane lokne ili strogo peglana na ravno – OUT- trenutno IN vetar u kosi neobavezno

*  Cipka, ala strikala mi baka , totalno — OUT

* Kozne jakne fazon Michael Jackson– OUT

* Nakit sa krupnim verskim obelezjem ( krst) kao i medaljoni u HIP-HOP fazonu – OUT

* Mama dzins- misli se na duboge farme koje idu do struka sa sirokim bokovima i falticama pozadi i napred, slabo to vidjam po nasoj zemlji ali u Americi da bas bas cesto- OUT

* Dekoltei , ala Ceca i ostala Grand parada – OUT

* Mini sunknje ono bas bas kratke- OUT

* Tange koje izviruju iz plitkih pantalona ili farmerica – OUT

* Animal print – OUT

* Kod gojaznih kratke majice gde ispada stomak, uske majice gde kipi salo sa strane, uske farmerke gde puca zadnjica i ispod zadnjice bokovi , butine… — OUT

* Hippy fazon izblejenih majica – out

* Indija fazon sa aplikacijom Indusovog profila sa perjem na glavi- OUT

* Konsji rep i gumice za kosu – OUT sa ovim nikako ne mogu da se pomirim i ovo pravilo krsim kao i mnogi  ;]

*  Muske kosulje sa previse detalja Mozzart fazon , karneri, cipka, zvono rukavi – OUT

* Zene u muskom odelu sako , kravata, pantalone – OUT

* Kombinacija odelo muko na patike ala Justin Timberlek- OUT

*  Jaka sminka , zeleno, plavo, sa strogim crtama na kapcima — OUT

* Crni ili braon okvir okolo usana ili bilo koja druga boja olovke za usne koja odstupa previse od boje karmina – OUT— u ovom friku je JK vodeca.

*  Providna garderoba tipa Britni ili Madonna u usponu ;] , ispod koje se nazire svasta i ves a mozda ga i nema :doomed: –OUT

* Vise od 3 boje na sebi nedopustivo, a u evropskim centrima mode kao sto je Paris nikako vise od 2 boje i po mogucstvu jednobojno, na prmer bela majica , crni sorc, bele ili crne japanke- IN

* Pirsing- OUT

* ako garderoba sarena onda moze flower print- IN

*  NO 1 na svetskoj top listi frikova su gace ili ti donji ves koji se ocrtava u prevodu na srpski “ BUBREGUSE“ na uske pantalone- OUT

* vise od jedne torbe na ramenu, ili torba i kesa ili dve torbe mala i velika- OUT

*  Prstenje dzombasto od kamzenja i kojecega pa prekrije pola ruke — OUT

*  Majice sa printom koji ima neke poruke kao sto je na primer „fuck me“ :buljavko: ili bilo koji drugi natpis — OUT
    * Slokice, strasevi sve svetlece – OUT

Ne mogu vise da se setim svega, dopunjavacemo se mi jos :caos:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Jelena bravo za temu :bravo: odlicna je 😉

Iskvarcovane devojke totalno— OUT

Cipele,papuce,cizme koje idu u shpic—OUT

Nadogradnja kose do dupeta–OUT

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

kvarcovanje, da ivo danas je beli aristokratski ten vrlo na ceni. 😆

T3
    Član
    T3

dobra tema ..evo ja cu iskopirati navedene stavke koje si postavila,pa od njih izvuci sta je po mom misljenju meni OUT a sta IN…

Dugi nokti izlakirani ranim aplikacijama– OUT
    tanke obrve poput Gwen Stefani, Goce trzan i sl– IN
    pantalone na tregere nije vaan materijal — OUT
    dzins u totalu i gore i dole, teksaski fazon — total OUT dakle ili gore ili dole oba NE NIKAKO.
    Kosa sa formom stroge formirane lokne ili strogo peglana na ravno – OUT- trenutno IN vetar u kosi neobavezno
    Cipka, ala strikala mi baka , totalno — OUT
    Nakit sa krupnim verskim obelezjem ( krst) kao i medaljoni u HIP-HOP fazonu – OUT

* Mama dzins- misli se na duboge farme koje idu do struka sa sirokim bokovima i falticama pozadi i napred, slabo to vidjam po nasoj zemlji ali u Americi da bas bas cesto- OUT

* Mini sunknje ono bas bas kratke- OUT

* Tange koje izviruju iz plitkih pantalona ili farmerica – OUT

* Animal print – OUT

Kod gojaznih kratke majice gde ispada stomak, uske majice gde kipi salo sa strane, uske farmerke gde puca zadnjica i ispod zadnjice bokovi , butine… — OUT

* Hippy fazon izblejenih majica – out

* Indija fazon sa aplikacijom Indusovog profila sa perjem na glavi- OUT

* Konsji rep i gumice za kosu – OUT sa ovim nikako ne mogu da se pomirim i ovo pravilo krsim kao i mnogi

* Muske kosulje sa previse detalja Mozzart fazon , karneri, cipka, zvono rukavi – OUT

* Kombinacija odelo muko na patike ala Justin Timberlek- OUT

* Jaka sminka , zeleno, plavo, sa strogim crtama na kapcima — OUT

* Crni ili braon okvir okolo usana ili bilo koja druga boja olovke za usne koja odstupa previse od boje karmina – OUT— u ovom friku je JK vodeca.

* Providna garderoba tipa Britni ili Madonna u usponu , ispod koje se nazire svasta i ves a mozda ga i nema –OUT

* Vise od 3 boje na sebi nedopustivo, a u evropskim centrima mode kao sto je Paris nikako vise od 2 boje i po mogucstvu jednobojno, na prmer bela majica , crni sorc, bele ili crne japanke- IN

* Pirsing- OUT

* ako garderoba sarena onda moze flower print- IN

* NO 1 na svetskoj top listi frikova su gace ili ti donji ves koji se ocrtava u prevodu na srpski “ BUBREGUSE“ na uske pantalone- OUT

* vise od jedne torbe na ramenu, ili torba i kesa ili dve torbe mala i velika- OUT

* Prstenje dzombasto od kamzenja i kojecega pa prekrije pola ruke — OUT

* Majice sa printom koji ima neke poruke kao sto je na primer „fuck me“ ili bilo koji drugi natpis — OUT
    * Slokice, strasevi sve svetlece – OUT

po ovom spisku u skoro svim stavkama se slazem sa tobom ili tim nekim koji je pisao sve ovo..sem sa onom za obrve,volim tanje ili tanke obrve,i sama ih imam tanke…nevolim guste i debele.eto za mene su tanke in,a debele tj suma od obrva out.

iskvarcovane devojke takodje nevolim ,a cipele ili cizme sa spicom napred su mi nesto izmedju i mogu i nemoraju da prodju,ja ih licno ne gotivim nesto preterano,imam samo jedan par takve obuce,ali nemam nista protiv ko voli i kome lepo stoje,mada se uvek odlucujem za paciji kljun nekako taj stil i model vise volim i preferiram.
    nevolim ni okruglu obucu to mi je totalni demode i out na kvadrat.

maslacak
    Član
    maslacak

OUT – previse iskvarcovane devojke
    Kada ih vidim dodje mi da ih pitam da li je bolelo dok su se przile toliko

Aiko
    Član
    Aiko

* Dugi nokti izlakirani ranim aplikacijama– OUT (za povracanje)

* tanke obrve poput Gwen Stefani, Goce trzan i sl– OUT

* pantalone na tregere nije vaan materijal — IN

* dzins u totalu i gore i dole, teksaski fazon — total OUT

* Kosa sa formom stroge formirane lokne ili strogo peglana na ravno – kako kome stoji

* Cipka, ala strikala mi baka , totalno — zavisi kakav je rad, model…

* Kozne jakne fazon Michael Jackson– OUT

* Nakit sa krupnim verskim obelezjem ( krst) kao i medaljoni u HIP-HOP fazonu – OUT (o bogo:)

* Mini sunknje ono bas bas kratke- (zaviisi, sa zatvorenom majcom i japankama, ako su dobre noge, meni je IN)

* Tange koje izviruju iz plitkih pantalona ili farmerica – OUT (sacuvajmebozeisakloni:)

* Animal print – OUT (zasto nemamo smajli za povracanje?:)

* Kod gojaznih kratke majice gde ispada stomak, uske majice gde kipi salo sa strane, uske farmerke gde puca zadnjica i ispod zadnjice bokovi , butine… — OUT

* Hippy fazon izblejenih majica – IN

* Indija fazon sa aplikacijom Indusovog profila sa perjem na glavi- ne razumem

* Konsji rep i gumice za kosu – IN

* Muske kosulje sa previse detalja Mozzart fazon , karneri, cipka, zvono rukavi -zakonom zabraniti

* Kombinacija odelo muko na patike ala Justin Timberlek- zavisi

* Jaka sminka , zeleno, plavo, sa strogim crtama na kapcima — (a kad je ovo bilo in?, 80-ih?)

* Crni ili braon okvir okolo usana ili bilo koja druga boja olovke za usne koja odstupa previse od boje karmina – ??????? 90-e zivele…

* Providna garderoba tipa Britni ili Madonna u usponu , ispod koje se nazire svasta i ves a mozda ga i nema -zavisi

* Vise od 3 boje na sebi nedopustivo, a u evropskim centrima mode kao sto je Paris nikako vise od 2 boje i po mogucstvu jednobojno, na prmer bela majica , crni sorc, bele ili crne japanke- moze i 10 boja ako ima veze s mozgom

* Pirsing- OUT

* ako garderoba sarena onda moze flower print- ???

* NO 1 na svetskoj top listi frikova su gace ili ti donji ves koji se ocrtava u prevodu na srpski “ BUBREGUSE“ na uske pantalone- OUT

* vise od jedne torbe na ramenu, ili torba i kesa ili dve torbe mala i velika- ???

* Prstenje dzombasto od kamzenja i kojecega pa prekrije pola ruke — zavisi od prstenja

* Majice sa printom koji ima neke poruke kao sto je na primer „fuck me“ ili bilo koji drugi natpis — IN, ali fuck me bas ne mora
    * Slokice, strasevi sve svetlece – ja ne volim ali moze da bude stos, opet zavisi s cim

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

jelenaorg – 21/7/2009 16:55

kvarcovanje, da ivo danas je beli aristokratski ten vrlo na ceni. 😆

He,he zato ja gajim lep beli ten 😉 Salu na stranu, ali ono res prepeceno bas ne volim,nekako mi deluje bas neukusno,napadno,bez veze, nekako bez zivota :neznam:

Sto napisa Trudna3 sa cetvrtastu obucu ne volim nikako ako je stikla u pitanju,onda volmi stogo cetvrtaste sandale ili papuce koje su skroz ravne to volim…Ali shpic nikako ,pre cu se odluciti za cizme okrugle napred ili paciji kljun nego spic 🙂

Ondak 😆 masna kosa –OUT ok je ako je ono dan- dva ,ali kad se zamasti toliko pa sija od masnoce prilepljena uz glavu to bas ne volim da vidim.Bolje neka je cista i skupljena u shnalu ne mora feniranje,peglanje,lokne i talasi samo da je cista 🙂

Onda crveni lak na rukama,a roze na nogama :sok: sta reci za mene totalni OUT 😆

Mrezaste carape + minic + neki sexy korset,lepo napisa Aiko sto nemamo smajlic za povracanje OUT

Obrve ne volim ni debele ni tanke jedno vreme sam gajila i jedne i druge:wink:,a sad imam srednje 😆

andrea
    Član
    andrea

Nisam zaljubljenik kvarcovanja (citaj ne ulazim u solarijum ni puskom da mi pretis) ali ako neko voli – do neke normalne boje OK, ali MRZIM kad se neka plavusa (boja kose BELA) iskvarcuje ko crnkinja (smalji za povracanje).
    Meni su trenutni hit lanene pantalone. A za listu se 100% slazem.

andrea
    Član
    andrea

A obrve….nikad nisam cupkala a sad ako su nekome moje predebele….neka ne gleda! A ne volim one tanke tipa tri dlacice i kraj ili obrijane pa nacrtane.

andrea
    Član
    andrea

Sad se setih jednog „prizora“ koji sam videla nedavno u gradu. Zenska, nekih 30tak godina, obucena u sledece….Crvena jakna od skaja sa gumom oko vrata, struka i rukava, pa teksas sorc koji ne prekriva pola dupeta, sa ogromnim crvenim kaisem, ispod crvene helanke sa ogromnom kolicinom likre, sljasti na sve strane, cevene kaubojke do pola lista i velika crveno-bez torba. Nasminkana u istom stilu crveno na ocima, obrazima, usnama. A kosa plava neoprana sa izrastkom od 15 cm. Bar su prolaznici imali razloga da se smeju ili na zalost (sto se desilo jednoj devjci) udare u kiosk.

Jelena&Teodora

NAJ IN ove sezone su kombinezoni-svih duzina i boja :bravo:

Ja sam kupila vec dva,a merkam i treci 🙂

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Jeste kobinezoni,shalvare,lagane leprsave tunike :bravo:

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

andrea , slucaju iz tvog posta je falila samo lakovana torbica koja se lako vrti i trasa stanica ili neki park, auto put, most i slicno ➡

i ja glasam za kombinezone.

OTU- carape grilonke raznih boja,IN – boja koze najjednostavnije.

andrea
    Član
    andrea

A nisam napisala, bila je na autobuskoj stanici 🙂

In – kombinacija chartereuse zelena i tirkizno plava boja.
    Out – carape (sokne) ispod baletanki.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Iva&Lule – 23/7/2009 12:28

Jeste kobinezoni,shalvare,lagane leprsave tunike :bravo:

Kupila sam juce prelepe shalvare,dugo sam trazila i isprobavala razne modele,materijale sve sve i nadjoh meni odgovarajuce 🙂 Nisam htela da uzmem u boji ili sarene,uzela sam crne onako izgledaju teske i bogate,a tako su jednostavne i lagane.Mogu se nositi i duge ili da se malo povuku do ispod kolena pa izgledaju krace 🙂 Kombinovacu ih uz razne majcice:) Jos sam ih nasla u mom omiljenom butinku + extra snizenje 🙂 I prelepu plavo roze tuniku neobicnu skroz, koju sam kupila zbog jedne zakazane vecere 🙂

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 114 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.