Ova tema sadrži 725 odgovora, ima 94 glasa i poslednji put je ažurirana od strane  Kacia 5 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 726 ukupno)

Insemenacija (IUI)

• jecac
    Član
    jecac

Evo mene opet. Stigla sam iz Beograda. Danas mi je uradjena inseminacija i sad cekam.

kika
    Član
    kika

DRAGA JECAC, DRZIM FIGE I SALJEM TI SRECNU MISAO….VERUJEM O I NADAMO SE S TOBOM 🙂
    RECI MI KOJE SU UOPSTE JEDINICE ZA IZRAZAVANJE BHCG, I IZNAD KOG BROJA JE POZITIVNO, NIJE MI SAD JASNO…. NISAM NIKAD RADILA. INACE KASNI MI 5 DANA :hmm:

jecac
    Član
    jecac

Vrednosti se razlikuju po starosti trudnoce. Trudnoca stara 3-4 nedelje od 9 do 130 mlU/ML. Nadam se iskreno da si ti sada tu negde. Ja imam celu tabelu sa rezultatima. HCG se svakog dana duplira ako je trudnoca ok.

kika
    Član
    kika

HVALA, JER JA SAM CULA DA JE O.K. PREKO BROJA 5.
    HMMM….CEJACU JA IPAK JOS 7 DANA, NEK MI KASNI 12 DANA, ( A MOZDA MI DO TADA DODJE I PRODJE), PA IDEM U SVAKOM SLUCAJU NA KOMPLETAN PREGLED.
    ZNACI, OD 9 DO ……..
    HVALA, MISLIM NA TEBE DRAGA….

Maki
    Član
    Maki

Jecac, držim ti palčeve i želim da ti ovaj put uspe :trudnica: .
    :caos:

bebolina
    Član
    bebolina

Jecoc drzi se.Sta da ti drugo kazem nego da smo uz tebe.

jecac
    Član
    jecac

Hvala na podrsci. Sad sam ok ali vec posle dvadesetog ce doci kriza. Najgore je ovo cekanje.

kika
    Član
    kika

JECO, ZNAJ U SVAKO DOBA DANA I NOCI, DA IMAS OVDE NAS KOJE NA TEBE ISKRENO I SA SMESKOM MISLIMO, DA MISLIMO DOBRO, I TO MORA IMATI DOBRO DEJSTVO, VERA DA CEMO BITI :trudnica: :trudnica: :trudnica: :trudnica: CE JEDNOM DA URODI PLODOM :trudnica: :trudnica: :trudnica:
    UZIVAJ U SVOJ PODRSCI KOJU TI SALJEMO I TU SMO MI, NAVIJAMO ZA TEBE :caos: :caos: :caos:

strangerica

zelim ti da sto prije priodju ovi dani cekanja i da ti se cekanj isplati. Bit ces :trudnica: akobogda,sudbina je cudna stvar. Nadam se da je tebi u tvojoj da se sad jedno malo bebce formira a tebi ce se “pokazati“za koji dan.
    Pusa, zelim ti sve najbolje ! :caos:

jecac
    Član
    jecac

Hvala vam. Vasa podrska mi mnogo znaci. Ja sutra idem kod sestre koja ima bebu od 6 meseci i pocinje da radi pa moram da je cuvam. Jedva cekam da stignem kod njih. To mi je idealna prilika da ne mislim na svoj problem. Svima vam saljem jedan veliki poljubac. Javljajte sta se kod vas desava.

majcekzmajcek

Cao devojke od prosle inseminacije vam se nisam javljala i sramota me je zbog toga ali sam bila u nekom problemcicu. Kao sto i vidite napisala sam od prosle inseminacije sto znaci da nazalost nije ni uspela :vestica: je stigla u sekund tacno 26 dana i bilo mi je ekstra tesko. Trebalo mi je par dana da se vratim u normalu jer sam bila skroz odlepila da sam cak i mm rekla da necu vise ni da idem kod lekara i da necu vise nista da radim po pitanju trudnoce ali bogu hvala brzo me je proslo i naravno da zelim da radim po oitanju :trudnica: jer je to moj najveci cilj u zivotu. Posle tog neuspeha taj ciklus smo pauzirali po preporuci doce i vec sledeceg tj. ovog ciklusa sad sam ponovo u postupku za inseminaciju. Pila sam prosle nedelje klomifen od 2-6 dana i danas 9 dan isla na folikulometriju i situacija je dobra. Na desnom jajniku imam 2 folikula 21mm i 18mm a na desnom jedan od 17,5mm a debljina endometrijuma mi je 9,5mm sve je to super sobzirom da mi je danas tek 9 dan ciklusa. Veceras treba da dobijem injekciju pregnila od 10000 pa u sredu ( 11 dan ciklusa ) idem ponovo na folikulometriju pa cemo inseminaciju raditi taj dan ako folikuli popucaju i ponovo u cetvrtak. Drage moje drzite mi fige da ovaj put bude uspesniji od proslog. Ja vam javljam vesti sta je i kako je a dotle mi budite pozdravljene i budite vredne pa da i vi javljate lepe vesti.
    KISS

Mirche
    Član
    Mirche

Majcekzmajcek, zelim ti da uspe iz ovog puta!!!
    Samo hrabro i vedro, mora jednom da uspe.
    A da znas da imamo vec 2 potvrdjeno nove trudnice, ajde ti da budes treca…
    :caos:

kika
    Član
    kika

MAJCEKZMAJCEK, MISLIMNATEBE, MISLIMNATEBE, MISLIMNATEBE 🙂 🙂 🙂 🙂

Brankica
    Član
    Brankica

Majcekzmajcek uz tebe smo i drzimo ti fige !!!

Seka
    Član
    Seka

Majcekzmajcek, DRZIM TI FIGE… ZELIM TI SVU SRECU OVOGA SVETA..

OVOG PUTA CE BITI USPESNIJE, NEMOJ DA BRINES!!!! SAMO BUDI OPUSTENA..

OCEKUJEM USKORO DA NAM JAVIS DA SI UGLEDALA II FAMOZNE..

KISS

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 726 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.